Суықсай ауылдық округінің Ащыбұлақ ауылындағы "Мектеп" көшесін қайта атау туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы Суықсай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 30 желтоқсанда № 3666 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Ақсу ауданы Суықсай ауылдық округі Ащыбұлақ ауылы халқының пікірін ескере отырып, 2015 жылғы 25 қыркүйектегі Алматы облысы ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Ақсу ауданы Суықсай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Суықсай ауылдық округінің Ащыбұлақ ауылындағы "Мектеп" көшесі "Дубек Бейсенбаев" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау Ақсу ауданы әкімдігінің "Суықсай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекетттік мекемесінің бас маман-іс жүргізушісі Камалиева Гульжан Камалиевнаға жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімінің
міндетін атқарушы С.Бекбулатов

О переименовании улицы "Мектеп" в селе Ащыбулак Суыксайского сельского округа
Решение акима Суыксайского сельского округа Аксуского района Алматинской области от 23 декабря 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 декабря 2015 года № 3666
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения села Ашыбулак Суыксайского сельского округа Аксуского района на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 25 сентября 2015 года, аким Суыксайского сельского округа Аксуского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Мектеп" на улицу "Дубек Бейсенбаева" в селе Ашыбулак Суыксайского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Возложить на главного специалиста-делопроизводителя государственного учреждения "Аппарат акима Суыксайского сельского округа" акимата Аксуского района Камалиеву Гульжан Камалиевне опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата района.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Акима округа С.Бекбулатов