Жамбыл ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 256 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 08 сәуірде № 3127 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. "Жамбыл ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Алтынбекова Светлана Амантайқызына осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Чажабаев Жұмабек Тоқаұлына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Далабаев
Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 наурыздағы "Жамбыл ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" 256 қаулысына 1-қосымша
Жамбыл ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1. Айдарлы ауылдық округі бойынша:
1) Айдарлы ауылы, Абай көшесі, № 17, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
2. Аққайнар ауылдық округі бойынша:
1) Аққайнар ауылы, Үмбетов көшесі, № 18, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
3. Ақсеңгір ауылдық округі бойынша:
1) Ақсеңгір ауылы, Жамбыл көшесі, № 11, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
4. Ақтерек ауылдық округі бойынша:
1) Ақтерек ауылы, Рыскелді көшесі, № 11, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд.
5. Беріктас селолық округі бойынша:

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Жамбылском районе
Постановление акимата Жамбылского района Алматинской области от 18 марта 2015 года № 256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 08 апреля 2015 года № 3127
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Жамбылской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел внутренней политики Жамбылского района" Алтынбекову Светлану Амантаевну опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Чажабаева Жумабека Токаевича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким района Ж. Далабаев
Приложение 1 к постановлению акимата Жамбылского района от 18 марта 2015 года № 256 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Жамбылском районе
Места для размещения агитационных печатных материалов в Жамбылском районе
1. По Айдарлинскому сельскому округу:
1) село Айдарлы, улица Абая, № 17, стенд у здания дом культуры.
2. По Аккайнарскому сельскому округу:
1) село Аккайнар, улица Умбетова, № 18, стенд у здания дом культуры.
3. По Аксенгирскому сельскому округу:
1) село Аксенгир, улица Жамбыла, № 11, стенд у здания дом культуры.
4. По Актерекскому сельскому округу:
1) село Актерек, улица Рыскелди, № 11, стенд у здания сельской врачебной амбулатории.
5. По Бериктасскому сельскому округу:

1) Беріктас ауылы, Қ. Қармысов көшесі, № 4, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
6. Бозой ауылдық округі бойынша:
1) Бозой ауылы, Ұзақ батыр көшесі, № 7, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
7. Дегерес ауылдық округі бойынша:
1) Дегерес ауылы, Наурызбай батыр көшесі, № 11а, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
8.Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі, № 83в, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
9. Қарақыстақ ауылдық округі бойынша:
1) Қарақыстақ ауылы, Бердіғұлов көшесі, № 26а, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
10. Қарасу ауылдық округі бойынша:
1) Сарыбай би ауылы, Жамбыл көшесі, № 53, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
11. Қарғалы ауылдық округі бойынша:
1) Қарғалы ауылы, Әсет Бейсеуов көшесі, №1, аудандық аурухана ғимаратының жанындағы стенд;
12. Мәтібұлақ ауылдық округі бойынша:
1) Мәтібұлақ ауылы, Қонаев көшесі, нөмірсіз, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Таңбалытас ауылы, Мұсабаев көшесі, нөмірсіз, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд.
13. Мыңбаев ауылдық округі бойынша:
1) Мыңбаев ауылы, Абай көшесі, нөмірсіз, ауылдық емхана ғимаратының жанындағы стенд;
14. Самсы селолық округі бойынша:
1) Самсы ауылы, Сәрсенбеков көшесі, № 2, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
2) Тарғап ауылы, А. Сұрапбергенов көшесі, № 27а, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
15. Сарытауқұм ауылдық округі бойынша:
1) Ащысу ауылы, Бокин көшесі, № 36, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
16. Талап ауылдық округі бойынша:
1) Сұраншы батыр ауылы, Жамбыл көшесі, №20, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
2) Қастек ауылы, Қараш батыр көшесі, нөмірсіз, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
17. Таран ауылдық округі бойынша:
1) Б. Қыдырбекұлы ауылы, Тұраш көшесі, № 50, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
18. Теміржол ауылдық округі бойынша:
1) Қазыбек бек бекеті, Шолпанқұлов көшесі, № 7, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
19.Ұзынағаш ауылдық округі бойынша:
1) Ұзынағаш ауылы, Сүйінбай көшесі, № 1, медициналық колледжі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Ұзынағаш ауылы, Сарыбай би көшесі, № 71, Жамбыл атындағы №6 кәсіптік колледжі ғимаратының жанындағы стенд;
3) Ұзынағаш ауылы, Абай көшесі, № 53, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
20. Үлгілі ауылдық округі бойынша:
1) Үлгілі ауылы, Тұрлашов көшесі, №31, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
21. Үлкен ауылдық округі бойынша:

1) село Бериктас, улица К.Кармысова, № 4, стенд у здания дом культуры.
6. По Бозойскому сельскому округу:
1) село Бозой, улица Узак батыра, № 7, стенд у здания фельдшерско- акушерского пункта.
7. По Дегересскому сельскому округу:
1) село Дегерес, улица Наурызбай батыра, № 11а, стенд у здания сельской врачебной амбулатории.
8. По Жамбылскому сельскому округу:
1) село Жамбыл, улица Жамбыла, № 83в, стенд у здания дом культуры.
9. По Каракастекскому сельскому округу:
1) село Каракастек, улица Бердигулова, № 26а, стенд у здания дом культуры.
10. По Карасускому сельскому округу:
1) село Сарыбай би, улица Жамбыла, № 53, стенд у здания дом культуры.
11. По Каргалинскому сельскому округу:
1) село Каргалы, улица Асета Бейсеуова, № 1, стенд у здания районной больницы.
12. По Матыбулакскому сельскому округу:
1) село Матыбулак, улица Конаева, без номера, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Танбалытас, улица Мусабаева, без номера стенд у здания сельской врачебной амбулатории.
13. По Мынбаевскому сельскому округу:
1) село Мынбаев, улица Абая, без номера, стенд у здания сельской больницы.
14. По Самсинскому сельскому округу:
1) село Самсы, улица Сарсенбекова, №2, стенд у здания фельдшерско- акушерского пункта.
2) село Таргап, улица А.Сурапбергенова, № 27а, стенд у здания фельдшерско- акушерского пункта.
15. По Сарытаукумскому сельскому округу:
1) село Ащысу, улица Бокина, № 36, стенд у здания фельдшерско- акушерского пункта.
16. По Талапскому сельскому округу:
1) село Сураншы батыр, улица Жамбыл, №20, стенд у здания фельдшерско- акушерского пункта;
2) село Кастек, улица Караш батыра, без номера, стенд у здания фельдшерско- акушерского пункта.
17. По Таранскому сельскому округу:
1) село Б.Кыдырбекулы, улица Тураша, № 50, стенд у здания дом культуры.
18. По Темиржолскому сельскому округу:
1) станция Казыбек бек, улица Шолпанкулова, № 7, стенд у здания дом культуры.
19. По Узынагашскому сельскому округу:
1) село Узынагаш, улица Суюнбая, № 1, стенд у здания медицинского колледжа;
2) село Узынагаш, улица Сарыбай би, № 71, стенд у здания профессионального колледжа № 6 имени Жамбыла;
3) село Узынагаш, улица Абая, № 53, стенд у здания дом культуры.
20. По Ульгилинскому сельскому округу:
1) село Ульгили, улица Турлашова, №31, стенд у здания фельдшерско- акушерского пункта.
21. По Улкенскому сельскому округу:

1) Үлкен ауылы, 5-ші ықшам аудан, № 9 үй, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
22. Үңгіртас ауылдық округі бойынша:
1) Үңгіртас ауылы, Тәуелсіздік көшесі, № 3, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Сарыбастау ауылы, Көшек батыр көшесі, № 6, "Құлыншақ" бөбек жай- бала бақшасы ғимаратының жанындағы стенд;
23. Шиен ауылдық округі бойынша:
1) Шиен ауылы, Иманбаев көшесі, № 11а, "Қарлығаш" бала бақшасы ғимаратының жанындағы стенд.
24. Шолаққарғалы ауылдық округі бойынша:
1) Үмбетәлі ауылы, Әліпбаев көшесі, № 44, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Қасымбек ауылы, Жібек жолы көшесі, № 128, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 наурыздағы "Жамбыл ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" 256 қаулысына 2-қосымша
Жамбыл ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарт негізінде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
1. Айдарлы ауылдық округі бойынша:
1) Айдарлы ауылы, Абай көшесі, № 17, мәдениет үйінің акті залы.
2. Аққайнар ауылдық округі бойынша:
1) Аққайнар ауылы, Үмбетов көшесі, № 18, мәдениет үйінің акті залы.
3. Ақсеңгір ауылдық округі бойынша:
1) Ақсеңгір ауылы, Жамбыл көшесі, № 11, мәдениет үйінің акті залы.
4. Ақтерек ауылдық округі бойынша:
1) Ақтерек ауылы, Рыскелді көшесі, № 11, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы.
5. Беріктас ауылдық округі бойынша:
1) Беріктас ауылы, Қ. Қармысов көшесі, № 4, мәдениет үйінің акті залы.
6. Бозой ауылдық округі бойынша:
1) Бозой ауылы, Ұзақ батыр көшесі, № 7, фельдшерлік акушерлік пункт.
7. Дегерес ауылдық округі бойынша:
1) Дегерес ауылы, Наурызбай батыр көшесі, №11а, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы.
8. Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі, № 83в, мәдениет үйінің акті залы.
9. Қарақыстақ ауылдық округі бойынша:
1) Қарақыстақ ауылы, Бердіғұлов көшесі, № 26а, мәдениет үйінің акті залы.
10. Қарасу ауылдық округі бойынша:
1) Сарыбай би ауылы, Жамбыл көшесі, № 53, мәдениет үйінің акті залы.
11. Қарғалы ауылдық округі бойынша:
1) Қарғалы ауылы, Әсет Бейсеуов көшесі, №1, аудандық аурухананың акті залы.
12. Мәтібұлақ ауылдық округі бойынша:
1) Мәтібұлақ ауылы, Қонаев көшесі, нөмірсіз, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы;
2) Таңбалытас ауылы, Мұсабаев көшесі, нөмірсіз, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы.
13. Мыңбаев ауылдық округі бойынша:
1) Мыңбаев ауылы, Абай көшесі, нөмірсіз, ауылдық емхананың акті залы.
14. Самсы селолық округі бойынша:

1) село Улкен,5-ый микрорайон, дом №9, стенд у здания сельской врачебной амбулатории.
22. По Унгуртасскому сельскому округу:
1) село Унгуртас, улица Тауелсиздик, № 3, стенд у здания сельской врачебной амбулатории.
2) село Сарыбастау, улица Кошек батыра, № 6, стенд у здания ясли- детского сада "Кулыншак".
23. По Шиенскому сельскому округу:
1) село Шиен, улица Иманбаева, № 11а, стенд у здания детского сада "Карлыгаш".
24. По Шолаккаргалинскому сельскому округу:
1) село Умбеталы, улица Алипбаева, № 44, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Касымбек, улица Жибек жолы, № 128, стенд у здания сельской врачебной амбулатории.
Приложение 2 к постановлению акимата Жамбылского района от 18 марта 2015 года № 256 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Жамбылском районе
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Жамбылском районе
1. По Айдарлинскому сельскому округу:
1) село Айдарлы, улица Абая, № 17, актовый зал дом культуры.
2. По Аккайнарскому сельскому округу:
1) село Аккайнар, улица Умбетова, № 18, актовый зал дом культуры.
3. По Аксенгирскому сельскому округу:
1) село Аксенгир, улица Жамбыла, № 11, актовый зал дом культуры.
4. По Актерекскому сельскому округу:
1) село Актерек, улица Рыскелди, № 11, сельская врачебная амбулатория.
5. По Бериктасскому сельскому округу:
1) село Бериктас, улица К. Кармысова, № 4, актовый зал дом культуры.
6. По Бозойскому сельскому округу:
1) село Бозой, улица Узак батыра, № 7, фельдшерско- акушерский пункт.
7. По Дегересскому сельскому округу:
1) село Дегерес, улица Наурызбай батыра, № 11а, сельская врачебная амбулатория.
8. По Жамбылскому сельскому округу:
1) село Жамбыл, улица Жамбыла, № 83в, актовый зал дом культуры.
9. По Каракастекскому сельскому округу:
1) село Каракастек, улица Бердигулова, № 26а, актовый зал дом культуры.
10. По Карасускому сельскому округу:
1) село Сарыбай би, улица Жамбыла, № 53, актовый зал дом культуры.
11. По Каргалинскому сельскому округу:
1) село Каргалы, улица Асета Бейсуова, № 1, актовый зал здания районной больницы.
12. По Матыбулакскому сельскому округу:
1) село Матыбулак, улица Конаева, без номера, сельская врачебная амбулатория;
2) село Танбалытас, улица Мусабаева, без номера, сельская врачебная амбулатория.
13. По Мынбаевскому сельскому округу:
1) село Мынбаев, улица Абая, без номера, актовый сельской больницы.
14. По Самсинскому сельскому округу:

1) Самсы ауылы, Сәрсенбеков көшесі, №2, фельдшерлік акушерлік пункт;
2) Тарғап ауылы, А.Сұрапбергенов көшесі, № 27а, фельдшерлік акушерлік пункт.
15. Сарытауқұм ауылдық округі бойынша:
1) Ащысу ауылы, Бокин көшесі, № 36, фельдшерлік акушерлік пункт.
16. Талап ауылдық округі бойынша:
1) Сұраншы батыр ауылы, Жамбыл көшесі, №20, фельдшерлік акушерлік пункт;
2) Қастек ауылы, Қараш батыр көшесі, нөмірсіз, фельдшерлік акушерлік пункт.
17.Таран ауылдық округі бойынша:
1) Б. Қыдырбекұлы ауылы, Тұраш көшесі, № 50, мәдениет үйінің акті залы.
18. Теміржол ауылдық округі бойынша:
1) Қазыбек бек бекеті, Шолпанқұлов көшесі, № 7, мәдениет үйінің акті залы.
19.Ұзынағаш ауылдық округі бойынша:
1) Ұзынағаш ауылы, Сүйінбай көшесі, № 1, медициналық колледжінің акті залы;
2) Ұзынағаш ауылы, Сарыбай би көшесі, № 71, Жамбыл атындағы № 6 кәсіптік колледжінің акті залы;
3) Ұзынағаш ауылы, Абай көшесі, № 53, мәдениет үйінің акті залы.
20. Үлгілі ауылдық округі бойынша:
1) Үлгілі ауылы, Тұрлашов көшесі, №31, фельдшерлік акушерлік пункт.
21. Үлкен ауылдық округі бойынша:
1) Үлкен ауылы, 5-ші ықшам аудан, №9 үй, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы.
22. Үңгіртас ауылдық округі бойынша:
1) Үңгіртас ауылы, Тәуелсіздік көшесі, № 3, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы.
2) Сарыбастау ауылы, Көшек батыр көшесі, № 6, "Құлыншақ" бөбек жай- бала бақшасының акті залы.
23. Шиен ауылдық округі бойынша:
1) Шиен ауылы, Иманбаев көшесі, № 11а "Қарлығаш" бала бақшасының акті залы.
24. Шолаққарғалы ауылдық округі бойынша:
1) Үмбетәлі ауылы, Әліпбаев көшесі, № 44, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы;
2) Қасымбек ауылы, Жібек жолы көшесі, № 128, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы.

1) село Самсы, улица Сарсенбекова, №2, фельдшерско- акушерский пункт;
2) село Таргап, улица А. Сурапбергенова, № 27а, фельдшерско- акушерский пункт.
15. По Сарытаукумскому сельскому округу:
1) село Ащысу, улица Бокина, № 36, фельдшерско- акушерский пункт.
16. По Талапскому сельскому округу:
1) село Сураншы батыр, улица Жамбыла, №20, фельдшерско- акушерский пункт.
2) село Кастек, улица Караш батыра, без номера, фельдшерско- акушерский пункт.
17. По Таранскому сельскому округу:
1) село Б. Кыдырбекулы, улица Тураша, № 50, актовый зал дом культуры.
18. По Темиржолскому сельскому округу:
1) станци Казыбек бек, улица Шолпанкулова, № 7, актовый зал дом культуры.
19. По Узынагашскому сельскому округу:
1) село Узынагаш, улица Суюнбая, № 1, актовый зал медицинского колледжа;
2) село Узынагаш, улица Сарыбай би, № 71, актовый зал профессионального колледжа № 6 имени Жамбыла;
3) село Узынагаш, улица Абая, № 53, актовый зал дом культуры.
20. По Ульгилинскому сельскому округу:
1) село Ульгили, улица Турлашова, №31, фельдшерско- акушерский пункт.
21. По Улкенскому сельскому округу:
1) село Улкен, 5-ый микрорайон, дом №9, сельская врачебная амбулатория.
22. По Унгуртасскому сельскому округу:
1) село Унгуртас, улица Тауелсиздик, № 3, сельская врачебная амбулатория.
2) село Сарыбастау, улица Кошек батыра, № 6, актовый зал ясли- детского сада "Кулыншак".
23. По Шиенскому сельскому округу:
1) село Шиен, улица Иманбаева, № 11а, актовый зал детского сада "Карлыгаш".
24. По Шолаккаргалинскому сельскому округу:
1) село Умбеталы, улица Алипбаева, № 44, сельская врачебная амбулатория;
2) село Касымбек, улица Жибек жолы, № 128, сельская врачебная амбулатория.