Еңбекшіқазақ ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 292 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 03 сәуірде № 3122 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылдың 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Аудан әкімі аппаратының басшысы Керімбеков Бекен Орынбекұлына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ахметов Бекет Төлегенұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Ысқақ
Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы "20" наурыздағы "Еңбекшіқазақ ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" № 292 қаулысына қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
Р/с
Елді мекен атаулары
Орналастыру орындары
Мекен-жайы
1
2
3
4
Есік қаласы бойынша
1.
Есік қаласы
аудандық орталық ауруханасы ғимаратының алдындағы тақта
Абай көшесі, № 366
2.
Есік қаласы
"Шапағат" балабақшасы ғимаратының алдындағы тақта
Тоқатаев көшесі, № 19
Ават ауылдық округі бойынша
3.
Ават ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Ибдиминов көшесі,
№ 18
Ақши ауылдық округі бойынша
4.
Ақши ауылы
"Үміт" балабақшасы ғимаратының алдындағы тақта
Бөлек батыр көшесі, № 47 а
Асы ауылдық округі бойынша
5.
Қызылшарық ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Аубакиров көшесі, № 5
6.
Жаңашаруа ауылы
ауылдық фельдшерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
Одаманов көшесі,
№ 25
Балтабай ауылдық округі бойынша
7.
Балтабай ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Терешкова көшесі, № 7 а
Бартоғай ауылдық округі бойынша
8.
Бижанов ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Тәжібаев көшесі, № 7
Бәйтерек ауылдық округі бойынша
9.
Бәйтерек ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Камаров көшесі, № 6
Бөлек ауылдық округі бойынша
10.
Бөлек ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Бейбітшілік көшесі,
№ 29
Бәйдібек би ауылдық округі бойынша
11.
Бәйдібек би ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Алмабеков көшесі,
№ 1 а
Жаңашар ауылдық округі бойынша
12.
Космос ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Ленин көшесі, № 30
Қазақстан ауылдық округі бойынша
13.
Қазақстан ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Қалдыбаев көшесі,
№ 25 а
Каражота ауылдық округі бойынша
14.
Қаражота ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Айсабаев көшесі, № 54 а
Қаракемер ауылдық округі бойынша
15.
Қаракемер ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Тастанбеков көшесі, № 5
Қаратұрық ауылдық округі бойынша
16.
Тауқаратұрық ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Рақымбаев көшесі,
№ 24 а
17.
Ащысай ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Первомайская көшесі,
нөмірсіз
Көктөбе ауылдық округі бойынша
18.
Қызылжар ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Естемесов көшесі,
№ 21 а
Қорам ауылдық округі бойынша
19.
Қорам ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Тойбеков көшесі, № 79
Қырбалтабай ауылдық округі бойынша
20.
Қырбалтабай ауылы
Райымбек және Алтынсарин көшелерінің қиылысындағы тақта
Райымбек және Алтынсарин көшелерінің қиылысы
21.
Екпенді ауылы
ауылдық фельдшерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
Школьная көшесі, № 2
Малыбай ауылдық округі бойынша
22.
Малыбай ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Розыбакиев көшесі, нөмірсіз
Масақ ауылдық округі бойынша
23.
Қ.Ұлтарақов ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
М.Мәметова көшесі,
нөмірсіз
Рахат ауылдық округі бойынша
24.
Қайназар ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Алматы көшесі, № 70 б
Саймасай ауылдық округі бойынша
25.
Саймасай ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Хазиев көшесі, № 1
Сөгеті ауылдық округі бойынша
26.
Нұра ауылы
О. Жандосов атындағы орта мектебі ғимаратының алдындағы тақта
Есбергенов көшесі,
№ 25
Ташкенсаз ауылдық округі бойынша
27.
Ташкенсаз ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Мира көшесі, нөмірсіз
Тескенсу ауылдық округі бойынша
28.
Тескенсу ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Тоқбаев көшесі, № 6
Түрген ауылдық округі бойынша
29.
Түрген ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Құлмамбет көшесі, № 49
Шелек ауылдық округі бойынша
30.
Шелек ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Жібек жолы көшесі,
№ 83

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в Енбекшиказахском районе
Постановление акимата Енбекшиказахского района Алматинской области от 20 марта 2015 года № 292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 03 апреля 2015 года № 3122
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Енбекшиказахской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Возложить на руководителя аппарата акима района Керимбекова Бекена Орынбековича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметова Бекета Толегеновича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Ыскак
Приложение к постановлению акимата Енбекшиказахского района от "20" марта 2015 года № 292 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в Енбекшиказахском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенных пунктов
Места размещения
Адрес
По городу Есик
1.
город Есик
щит перед зданием центральной районной больницы
улица Абая, № 366
2.
город Есик
щит перед зданием детского сада "Шапагат"
улица Токатаева, № 19
По Аватскому сельскому округу
3.
село Ават
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Ибдиминова,
№ 18
По Акшийскому сельскому округу
4.
село Акши
щит перед зданием детского сада "Умит"
улица Болек батыра,
№ 47 а
По Ассинскому сельскому округу
5.
село Кызылшарык
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Аубакирова,
№ 5
6.
село Жанашаруа
щит перед зданием сельского фельдшерского пункта
улица Одаманова,
№ 25
По Балтабайскому сельскому округу
7.
село Балтабай
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Терешкова,
№ 7 а
По Бартогайскому сельскому округу
8.
село Бижанов
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Тажибаева, № 7
По Байтерекскому сельскому округу
9.
село Байтерек
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Камарова,
№ 6
По Болекскому сельскому округу
10.
село Болек
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Бейбитшилик, № 29
По Байдибекбийскому сельскому округу
11.
село Байдибек би
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Алмабекова,
№ 1 а
По Жанашарскому сельскому округу
12.
село Космос
щит перед зданием Дома культуры
улица Ленина, № 30
По Казахстанскому сельскому округу
13.
село Казахстан
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улицаКалдыбаева,
№ 25 а
По Каражотинскому сельскому округу
14.
село Каражота
щит перед зданием Дома культуры
улица Айсабаева,
№ 54 а
По Каракемерскому сельскому округу
15.
село Каракемер
щит перед зданием Дома культуры
улица Тастанбекова, № 5
По Каратурукскому сельскому округу
16.
село Таукаратурук
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Ракымбаева,
№ 24 а
17.
село Ащысай
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Первомайская,
без номера
По Коктобинскому сельскому округу
18.
село Кызылжар
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Естемесова,
№ 21 а
По Корамскому сельскому округу
19.
село Корам
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Тойбекова,
№ 79
По Кырбалтабайскому сельскому округу
20.
село Кырбалтабай
щит на пересечении улиц Райымбека и Алтынсарина
пересечение улиц Райымбека и Алтынсарина
21.
село Екпенди
щит перед зданием сельского фельдшерского пункта
улица Школьная,
№ 2
По Малыбайскому сельскому округу
22.
село Малыбай
щит перед зданием Дома культуры
улица Розыбакиева,
без номера
По Масакскому сельскому округу
23.
село К.Ултараков
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица М.Маметова,
без номера
По Рахатскому сельскому округу
24.
село Кайназар
щит перед зданием Дома культуры
улица Алматинская, № 70 б
По Саймасайскому сельскому округу
25.
село Саймасай
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Хазиева, № 1
По Согетинскому сельскому округу
26.
село Нура
щит перед зданием средней школы имени О. Жандосова
улица Есбергенова,
№ 25
По Ташкенсазскому сельскому округу
27.
село Ташкенсаз
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Мира, без номера
По Тескенсуйскому сельскому округу
28.
село Тескенсу
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Токбаева,
№ 6
По Тургенскому сельскому округу
29.
село Тургень
щит перед зданием Дома культуры
улица Кулмамбета,
№ 49
По Шелекскому сельскому округу
30.
село Шелек
щит перед зданием Дома культуры
улица Жибек жолы, № 83