Еңбекшіқазақ ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 қазандағы № 10-14 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 02 қарашада № 3515 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 24.12.2018 № 12-14 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі ).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Еңбекшіқазақ ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Аудан әкімі аппаратының басшысы Керімбеков Бекен Орынбекұлына осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ахметов Бекет Төлегенұлына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Ысқақ
Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 қазандағы "Еңбекшіқазақ ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 10-14 шешіміне қосымша
Еңбекшіқазақ ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
1. 127 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Райымбек батыр көшесі № 44, Райымбек атындағы орта мектебінің фойесі.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Строительная, Дзержинский, Пархоменко, Целинная, Щорс, Лазо, Фурманов, Победы, Полевая, Ханкелді батыр, Оразбаев, А. Малкеев № 95-тен 187-ге дейін (тақ жағы), № 96-дан 188-ге дейін (жұп жағы), Абай № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), С. Абдиев № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 54 а-ға дейін (жұп жағы), Р. Тоқатаев № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 72-ге дейін (жұп жағы), М. Әуезов № 1-ден 13 а-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Қ. Жаманқараев № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Первомайская № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 32 а-ға дейін (жұп жағы), Циолковский № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Райымбек батыр № 23-тен 59-ға дейін (тақ жағы), № 36-дан 70-ке дейін (жұп жағы), Васильев № 19-дан 33-ке дейін (тақ жағы), № 22-ден 36-ға дейін (жұп жағы), Грибоедов № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы); тұйық көшелер: А. Малкеев, Ханкелді батыр.

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Енбекшиказахском районе
Решение акима Енбекшиказахского района Алматинской области от 29 октября 2015 года № 10-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 ноября 2015 года № 3515. Утратило силу решением акима Енбекшиказахского района Алматинской области от 24 декабря 2018 года № 12-14
Сноска. Утратило силу решением акима Енбекшиказахского района Алматинской области от 24.12.2018 № 12-14 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии c пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Енбекшиказахского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Енбекшиказахском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Возложить на руководителя аппарата акима района Керимбекова Бекена Орынбековича опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Ахметова Бекета Толегеновича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Ыскак
Приложение к решению акима Енбекшиказахского района от 29 октября 2015 года № 10-14 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Енбекшиказахском районе"
Избирательные участки, образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Енбекшиказахском районе
1. Избирательный участок № 127.
Центр: город Есик, улица Райымбек батыра № 44, фойе средней школы имени Райымбека.
В границах: город Есик, улицы: Строительная, Дзержинского, Пархоменко, Целинная, Щорса, Лазо, Фурманова, Победы, Полевая, Ханкелды батыра, Оразбаева, А. Малкеева с № 95 по 187 (нечетная сторона), с № 96 по 188 (четная сторона), Абая с № 1 по 57 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), С. Абдиева с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 54 а (четная сторона), Р. Токатаева с № 1 по 69 (нечетная сторона), с № 2 по 72 (четная сторона), М. Ауезова с № 1 по 13 а (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), К. Жаманкараева с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона), Первомайская с № 1 по 29 (нечетная сторона), с № 2 по 32 а (четная сторона), Циолковского с № 2 по 30 (четная сторона), Райымбек батыра с № 23 по 59 (нечетная сторона), с № 36 по 70 (четная сторона), Васильева с № 19 по 33 (нечетная сторона), с № 22 по 36 (четная сторона), Грибоедова с № 1 по 21 (нечетная сторона); переулки: А. Малкеева, Ханкелды батыра.

2. № 946 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Райымбек батыр көшесі № 44, Райымбек атындағы орта мектебінің спорт залы.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелері: Горная, Подгорная, Гражданская, Российская, Трудовая, Вавилов, 8 Март, Уральская, Кавказская, Быковский, А. Малкеев № 1-ден 93-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 94-ке дейін (жұп жағы), Райымбек батыр № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), Васильев № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Грибоедов № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: 8 Март, Мирный, Братский, Карагачев, Трудовой.
3. № 128 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 98, Қазақ-түрік лицей-интернаты.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Куйбышев, Орджоникидзе, Мир, Урицкий, Қали Нұрбаев, Нұрсәлім Жақыпов, Киров, Чайковский, Суворов, Грушовый, Вишневый, Речная, Стадион, Колхозная, Циолковский № 1-ден 31 а-ға дейін (тақ жағы), Первомайская № 31-ден 115-ке дейін (тақ жағы), № 34-тен 46-ға дейін (жұп жағы), М. Әуезов № 15-тен 67-ге дейін (тақ жағы), № 28-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Р. Тоқатаев № 71-ден 153-ке дейін (тақ жағы), № 74-тен 114-ке дейін (жұп жағы), Абай № 59-дан 113-ке дейін (тақ жағы), № 54-тен 136-ға дейін (жұп жағы), Қ. Жаманқараев № 17-ден 85-ке дейін (тақ жағы), № 12-ден 86-ға дейін (жұп жағы), Қ. Орымбетов № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), С. Абдиев № 49-дан 99-ға дейін (тақ жағы), № 56-дан 106-ға дейін (жұп жағы), Фрунзе № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), Алматы № 96-дан 160-қа дейін (жұп жағы), Западная № 1-ден 3-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 4 а-ға дейін (жұп жағы).
4. № 129 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 138, Абылай хан атындағы № 4 орта мектеп.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Попов, Чапаев, Д. Кешубаев, Қарсақбайұлы, Лермонтов, Тиккелдиев, Грушовый сад, Подстанция, Қ. Жаманқараев № 87-ден 129-ға дейін (тақ жағы), № 88-ден 132-ге дейін (жұп жағы), М. Әуезов № 69-дан 105-ке дейін (тақ жағы), № 84-тен 130-ға дейін (жұп жағы), Р. Тоқатаев № 155-тен 167-ге дейін (тақ жағы), № 116-дан 162-ге дейін (жұп жағы), Первомайская № 117-ден 179-ға дейін (тақ жағы), № 48-ден 120-ға дейін (жұп жағы), Қ. Орымбетов № 47-ден 91-ге дейін (тақ жағы), № 60-тан 92-ге дейін (жұп жағы), С. Абдиев № 101-ден 121-ге дейін (тақ жағы), № 108-ден 136-ға дейін (жұп жағы), Гастелло № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Островский № 75-тен 99-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 72-ге дейін (жұп жағы), Пушкин № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Жамбыл № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Амангелді № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Набережный № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), Алматы № 111-ден 207-ге дейін (тақ жағы), № 52-ден 94-ке дейін (жұп жағы), Фрунзе № 9-дан 65-ке дейін (тақ жағы), № 10-нан 60-қа дейін (жұп жағы), Абай № 115-тен 157-ге дейін (тақ жағы), № 138-ден 170-ке дейін (жұп жағы), Западная № 5-тен 29-ға дейін (тақ жағы), № 6-дан 30-ға дейін (жұп жағы), Алтын Адам аллеясы № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 36-ға дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: Попов, Абай, Первомайский.

2. Избирательный участок № 946.
Центр: город Есик, улица Райымбек батыра № 44, спортивный зал средней школы имени Райымбека.
В границах: город Есик, улицы: Горная, Подгорная, Гражданская, Российская, Трудовая, Вавилова, 8 Марта, Уральская, Кавказская, Быковского, А. Малкеева с № 1 по 93 (нечетная сторона), с № 2 по 94 (четная сторона), Райымбек батыра с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 34 (четная сторона), Васильева с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Грибоедова с № 2 по 14 (четная сторона); переулки: 8 марта, Мирный, Братский, Карагачевый, Трудовой.
3. Избирательный участок № 128.
Центр: город Есик, улица Абая № 98, Казахско-турецкий лицей-интернат.
В границах: город Есик, улицы: Куйбышева, Орджоникидзе, Мира, Урицкого, Кали Нурбаева, Нурсалима Жакыпова, Кирова, Чайковского, Суворова, Грушовая, Вишневая, Речная, Стадионная, Колхозная, Циолковского с № 1 по 31 а (нечетная сторона), Первомайская с № 31 по 115 (нечетная сторона), с № 34 по 46 (четная сторона), М. Ауезова с № 15 по 67 (нечетная сторона), с № 28 по 82 (четная сторона), Р. Токатаева с № 71 по 153 (нечетная сторона), с № 74 по 114 (четная сторона), Абая с № 59 по 113 (нечетная сторона), с № 54 по 136 (четная сторона), К. Жаманкараева с № 17 по 85 (нечетная сторона), с № 12 по 86 (четная сторона), К. Орымбетова с № 1 по 45 (нечетная сторона), с № 2 по 58 (четная сторона), С. Абдиева с № 49 по 99 (нечетная сторона), с № 56 по 106 (четная сторона), Фрунзе с № 1 по 7 (нечетная сторона), с № 2 по 8 (четная сторона), Алматинская с № 96 по 160 (четная сторона), Западная с № 1 по 3 (нечетная сторона), с № 2 по 4 а (четная сторона).
4. Избирательный участок № 129.
Центр: город Есик, улица Абая № 138, средняя школа № 4 имени Абылай хана.
В границах: город Есик, улицы: Попова, Чапаева, Д. Кешубаева, Карсакбайулы, Лермонтова, Тиккельдиева, Грушовый сад, Подстанция, К. Жаманкараева с № 87 по 129 (нечетная сторона), с № 88 по 132 (четная сторона), М. Ауезова с № 69 по 105 (нечетная сторона), с № 84 по 130 (четная сторона), Р. Токатаева с № 155 по 167 (нечетная сторона), с № 116 по 162 (четная сторона), Первомайская с № 117 по 179 (нечетная сторона), с № 48 по 120 (четная сторона), К. Орымбетова с № 47 по 91 (нечетная сторона), с № 60 по 92 (четная сторона), С. Абдиева с № 101 по 121 (нечетная сторона), с № 108 по 136 (четная сторона), Гастелло с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), Островского с № 75 по 99 (нечетная сторона), с № 2 по 72 (четная сторона), Пушкина с № 1 по 27 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), Жамбыла с № 1 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), Амангелды с № 1 по 11 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), Набережная с № 1 по 11 (нечетная сторона), с № 2 по 6 (четная сторона), Алматинская с № 111 по 207 (нечетная сторона), с № 52 по 94 (четная сторона), Фрунзе с № 9 по 65 (нечетная сторона), с № 10 по 60 (четная сторона), Абая с № 115 по 157 (нечетная сторона), с № 138 по 170 (четная сторона), Западная с № 5 по 29 (нечетная сторона), с № 6 по 30 (четная сторона), Алтын Адам аллеясы с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 36 (четная сторона); переулки: Попова, Абая, Первомайский.

5. № 130 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 231, Р. Тоқатаев атындағы орта мектебінің фойесі.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Крупская, Омская, Ломоносов № 15-тен 37-ге дейін (тақ жағы), № 16-дан 38-ге дейін (жұп жағы), Островский № 33-тен 73-ке дейін (тақ жағы), Абай № 159-дан 247-ге дейін (тақ жағы), № 172-ден 266-ға дейін (жұп жағы), Қ. Жаманқараев № 131-ден 193-ке дейін (тақ жағы), № 134-тен 210-ға дейін (жұп жағы), С. Абдиев № 121 а-дан 139-ға дейін (тақ жағы), № 138-ден 204 а-ға дейін (жұп жағы), Пушкин № 27 а-дан 55-ке дейін (тақ жағы), № 32-ден 44-ке дейін (жұп жағы), Р. Тоқатаев № 164-тен 252-ге дейін (жұп жағы), Жамбыл № 33-тен 47-ге дейін (тақ жағы), № 32-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Қ. Орымбетов № 93-тен 171-ге дейін (тақ жағы), № 94-тен 158-ге дейін (жұп жағы), Чернышевский № 45-тен 81-ге дейін (тақ жағы), № 46-дан 92-ге дейін (жұп жағы), Матросов № 47-ден 85-ке дейін (тақ жағы), № 46-дан 76-ға дейін (жұп жағы), Первомайская № 181-ден 201-ге дейін (тақ жағы), № 122-ден 154-ке дейін (жұп жағы), Жамбыл даңғылы № 26-дан 42-ге дейін (жұп жағы).
6. № 947 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 231, Р. Тоқатаев атындағы орта мектебінің спорт залы.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелері: А. Чехов, Кошевой, Ломоносов № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Островский № 15-тен 31-ге дейін (тақ жағы), Амангелді № 13-тен 95-ке дейін (тақ жағы), № 32-ден 104-ке дейін (жұп жағы), М. Әуезов № 107-ден 181-ге дейін (тақ жағы), № 132-ден 210-ға дейін (жұп жағы), Р. Тоқатаев № 169-дан 253-ке дейін (тақ жағы), Чернышевский № 21-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 16-дан 44-ке дейін (жұп жағы), Матросов № 19-дан 45-ке дейін (тақ жағы), № 20 а-дан 44-ке дейін (жұп жағы), Набережный № 13-тен 95-ке дейін (тақ жағы), № 8-тен 94-ке дейін (жұп жағы), Есік № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Г. Тохтабаев № 1-ден 41-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы); Жамбыл даңғылы № 2-ден 24-ге дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: М. Аманбаев, Набережный.
7. № 131 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 318, аудандық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: М. Мәметова, Амурская, Мечников, Заводская, С. Абдиев № 141-ден 203-ке дейін (тақ жағы), № 206-дан 224-ке дейін (жұп жағы), Қ. Орымбетов № 173-тен 215-ке дейін (тақ жағы), № 160-тан 214-ке дейін (жұп жағы), № 218-ден 220-ға дейін (жұп жағы), Қ. Жаманқараев № 195-тен 237-ге дейін (тақ жағы), № 212-ден 238-ге дейін (жұп жағы), Абай № 249-дан 289-ге дейін (тақ жағы), № 268-ден 318-ге дейін (жұп жағы), Р. Тоқатаев № 255-тен 289-ға дейін (тақ жағы), № 254-тен 280-ге дейін (жұп жағы), Г. Тохтабаев № 43-тен 61-ге дейін (тақ жағы), № 44-тен 62-ге дейін (жұп жағы), Амангелді № 106-дан 142-қа дейін (жұп жағы), № 146-дан 150-ге дейін (жұп жағы), Торговая № 11-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 12-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Ш. Құмарова № 11-ден 59-ға дейін (тақ жағы), № 10-нан 58-ге дейін (жұп жағы); Жамбыл даңғылы № 9-дан 47-ге дейін (тақ жағы); № 1 ықшам ауданы; тұйық көшелер: Заводская, Амангелді, Север.

5. Избирательный участок № 130.
Центр: город Есик, улица Абая № 231, фойе средней школы имени Р. Токатаева.
В границах: город Есик, улицы: Крупской, Омская, Ломоносова с № 15 по 37 (нечетная сторона), с № 16 по 38 (четная сторона), Островского с № 33 по 73 (нечетная сторона), Абая с № 159 по 247 (нечетная сторона), с № 172 по 266 (четная сторона), К. Жаманкараева с № 131 по 193 (нечетная сторона), с № 134 по 210 (четная сторона), С. Абдиева с № 121 а по 139 (нечетная сторона), с № 138 по 204 а (четная сторона), Пушкина с № 27 а по 55 (нечетная сторона), с № 32 по № 44 (четная сторона), Р. Токатаева с № 164 по 252 (четная сторона), Жамбыла с № 33 по 47 (нечетная сторона), с № 32 по 50 (четная сторона), К. Орымбетова с № 93 по 171 (нечетная сторона), с № 94 по 158 (четная сторона), Чернышевского с № 45 по 81 (нечетная сторона), с № 46 по 92 (четная сторона), Матросова с № 47 по 85 (нечетная сторона), с № 46 по 76 (четная сторона), Первомайская с № 181 по 201 (нечетная сторона), с № 122 по 154 (четная сторона); проспект Жамбыла с № 26 по 42 (четная сторона).
6. Избирательный участок № 947.
Центр: город Есик, улица Абая № 231, спортивный зал средней школы имени Р. Токатаева.
В границах: город Есик, улицы: А. Чехова, Кошевого, Ломоносова с № 1 по 13 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Островского с № 15 по 31 (нечетная сторона), Амангелды с № 13 по 95 (нечетная сторона), с № 32 по 104 (четная сторона), М. Ауезова с № 107 по 181 (нечетная сторона), с № 132 по 210 (четная сторона), Р. Токатаева с № 169 по 253 (нечетная сторона), Чернышевского с № 21 по 43 (нечетная сторона), с № 16 по 44 (четная сторона), Матросова с № 19 по 45 (нечетная сторона), с № 20 а по 44 (четная сторона), Набережная с № 13 по 95 (нечетная сторона), с № 8 по 94 (четная сторона), Есикская с № 2 по 16 (четная сторона), Г. Тохтабаева с № 1 по 41 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона); проспект Жамбыла с № 2 по 24 (четная сторона); переулки: М. Аманбаева, Набережный.
7. Избирательный участок № 131.
Центр: город Есик, улица Абая № 318, районный Дом культуры.
В границах: город Есик, улицы: М. Маметовой, Амурская, Мечникова, Заводская, С. Абдиева с № 141 по 203 (нечетная сторона), с № 206 по 224 (четная сторона), К. Орымбетова с № 173 по 215 (нечетная сторона), с № 160 по 214 (четная сторона), с № 218 по 220 (четная сторона), К. Жаманкараева с № 195 по 237 (нечетная сторона), с № 212 по 238 (четная сторона), Абая с № 249 по 289 (нечетная сторона), с № 268 по 318 (четная сторона), Р. Токатаева с № 255 по 289 (нечетная сторона), с № 254 по 280 (четная сторона), Г. Тохтабаева с № 43 по 61 (нечетная сторона), с № 44 по 62 (четная сторона), Амангелды с № 106 по 142 (четная сторона), с № 146 по 150 (четная сторона), Торговая с № 11 по 31 (нечетная сторона), с № 12 по 32 (четная сторона), Ш. Кумаровой с № 11 по 59 (нечетная сторона), с № 10 по 58 (четная сторона); проспект Жамбыла с № 9 по 47 (нечетная сторона); микрорайон №1; переулки: Заводской, Амангелды, Северный.

8. № 132 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 320, Есік гуманитарлық-экономикалық колледжі.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Ардагер, Болашақ, Ынтымақ, Желтоқсан, Абай № 291-ден 327-ге дейін (тақ жағы) № 320-дан 328-ге дейін (жұп жағы), Қ. Орымбетов № 216; № 2, № 4 ықшам аудандары.
9. № 133 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Марат Абдошұлы Ысқақ көшесі № 86, "Алатау Жарық Компаниясы" акционерлік қоғамының Есік аудандық электр жүйелерінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Марат Абдошұлы Ысқақ, Амангелді № 97-ден 143-ке дейін (тақ жағы), № 144, Набережный № 97-ден 157-ге дейін (тақ жағы), № 96-дан 144-ке дейін (жұп жағы), Торговая № 1-ден 9 б-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Ш. Құмарова № 1-ден 9 а-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), Ш. Уәлиханов № 11-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 16-дан 26 а-ға дейін (жұп жағы), Есік № 18-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Жамбыл даңғылы № 1-ден 7 а/2-ге дейін (тақ жағы); № 3 ықшам ауданы.
10. № 134 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Алматы көшесі № 37, Қаныш Сәтпаев атындағы орта мектебінің фойесі.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Менделеев, Малая, Волжский, А. Гайдар, Байкальская, Колесник № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Одесская № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), Алтын Адам аллеясы № 23-тен 117-ге дейін (тақ жағы), № 38-ден 122-ге дейін (жұп жағы), Астана № 1-ден 81-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Алматы № 37-ден 109-ға дейін (тақ жағы), № 40-тан 50-ге дейін (жұп жағы), Гастелло № 25-тен 97-ге дейін (тақ жағы), № 24-тен 98-ге дейін (жұп жағы), Матросов № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Чернышевский № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Островский № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы); тұйық көшелер: Глубинный, Волжский, А. Гайдар, Украинский, Зеленый, Одесский, Байкал.
11. № 948 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Алматы көшесі № 37, Қаныш Сатпаев атындағы орта мектебінің кіші спорт залы.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелері: көшелер: Нұркен Әбдіров, Төлеген Тохтаров, Рақымжан Қошқарбаев, Гоголь, Арычная, Таубөктері, Самал, Достық, Наурыз, Туристическая, Новостройка 1, Новостройка 2, Алматы № 25-тен 35-ке дейін (тақ жағы), № 4-тен 38-ге дейін (жұп жағы), Одесская № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Крымская № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), Киевская № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Космонавт № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Астана № 83-тен 105-ке дейін (тақ жағы), № 80-нен 136-ға дейін (жұп жағы), Колесник № 33-тен 87-ге дейін (тақ жағы), № 60-тан 94-ке дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: Запад, Алматы, Киевская.

8. Избирательный участок № 132.
Центр: город Есик, улица Абая № 320, Есикский гуманитарно-экономический колледж.
В границах: город Есик, улицы: Ардагер, Болашак, Ынтымак, Желтоксан, Абая с № 291 по 327 (нечетная сторона), с № 320 по 328 (четная сторона), К. Орымбетова № 216; микрорайоны № 2, № 4.
9. Избирательный участок № 133.
Центр: город Есик, улица Марата Абдошевича Ыскак № 86, административное здание Есикских районных электрических сетей акционерного общества "Алатау Жарық Компаниясы".
В границах: город Есик, улицы: Марата Абдошевича Ыскак, Амангелды с № 97 по 143, (нечетная сторона), № 144, Набережная с № 97 по 157 (нечетная сторона), с № 96 по 144 (четная сторона), Торговая с № 1 по 9 б (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона), Ш. Кумаровой с № 1 по 9 а (нечетная сторона), с № 2 по 8 (четная сторона), Ш. Валиханова с № 11 по 29 (нечетная сторона), с № 16 по 26 а (четная сторона), Есикская с № 18 по 28 (четная сторона), проспект Жамбыла с № 1 по 7 а/2 (нечетная сторона); микрорайон № 3.
10. Избирательный участок № 134.
Центр: город Есик, улица Алматинская № 37, фойе средней школы имени Каныша Сатпаева.
В границах: город Есик, улицы: Менделеева, Малая, Волжская, А. Гайдара, Байкальская, Колесника с № 1 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 58 (четная сторона), Одесская с № 2 по 38 (четная сторона), Алтын Адам аллеясы с № 23 по 117 (нечетная сторона), с № 38 по 122 (четная сторона), Астана с № 1 по 81 (нечетная сторона), с № 2 по 78 (четная сторона), Алматинская с № 37 по 109 (нечетная сторона), с № 40 по 50 (четная сторона), Гастелло с № 25 по 97 (нечетная сторона), с № 24 по 98 (четная сторона), Матросова с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Чернышевского с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Островского с № 1 по 13 (нечетная сторона); переулки: Глубинный, Волжский, А. Гайдара, Украинский, Зеленый, Одесский, Байкальский.
11. Избирательный участок № 948.
Центр: город Есик, улица Алматинская № 37, малый спортивный зал средней школы имени Каныша Сатпаева.
В границах: город Есик, улицы: Нуркена Абдирова, Толегена Тохтарова, Ракымжана Кошкарбаева, Гоголя, Арычная, Таубоктеры, Самал, Достык, Наурыз, Туристическая, Новостройка 1, Новостройка 2, Алматинская с № 25 по 35 (нечетная сторона), с № 4 по 38 (четная сторона), Одесская с № 1 по 17 (нечетная сторона), Крымская с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 24 (четная сторона), Киевская с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона), Космонавтов с № 2 по 22 (четная сторона), Астана с № 83 по 105 (нечетная сторона), с № 80 по 136 (четная сторона), Колесника с № 33 по 87 (нечетная сторона), с № 60 по 94 (четная сторона); переулки: Западный, Алматинский, Киевский.

12. № 135 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Астана көшесі № 1, "Казселденқорғау" мемлекеттік мекемесінің Есік аумақтық эксплуатациялық басқармасы.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Некрасов, Крылов, Степной, Калинин, Коммунальная, Сәкен Сейфуллин, Талғар, Панфилов, Мағжан Жұмабаев, Жароков, Бейімбет Майлин, Зазулин, Әлия Молдағұлова, Спортивный, Малокрымская, Юбилейная, Төле би, Қазыбек би, Әйтеке би, Бәйтерек, Ш. Уәлиханов № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Астана № 107-ден 153-ке дейін (тақ жағы), № 138-ден 154-ке дейін (жұп жағы), Киевская № 11-ден 93-ке дейін (тақ жағы), № 12-ден 92-ге дейін (жұп жағы), Алтын Адам аллеясы № 119-дан 159-ға дейін (тақ жағы), № 124-тен 152-ге дейін (жұп жағы), Алматы № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2, Космонавт № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), Крымская № 25-тен 59-ға дейін (тақ жағы), № 26-дан 58-ге дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: Юбилейный, Водопровод.
13. № 136 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ават ауылы, Абылай хан көшесі нөмірсіз, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Ават ауылы; саяжай серіктестіктері: "Алматы трамвай-троллейбус басқармасы", "Солнечная поляна", "Бағдаршам", "Эдельвейс".
14. № 137 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақши ауылы, Бөлек батыр көшесі № 47, Ақши орта мектебі.
Шекарасы: Ақши ауылы, Саз ауылы; "Тайфи-2" бақшашылық қоғамы тұтыну кооперативі.
15. № 138 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақши ауылдық округінің Қайрат ауылы, Түрікпен көшесі № 4, Қайрат негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Ақши ауылдық округінің Қайрат ауылы; Сүт - тауарлы фермасы.
16. № 139 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазатком ауылы, Ошақбай көшесі №13, Қазатком негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Қазатком ауылы; Жарсу учаскесі.
17. № 140 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылшарық ауылы, Мақсұтов көшесі № 5, М. Әуезов атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қызылшарық ауылы, Диқан ауылы; Ақбаз учаскесі.
18. № 141 сайлау учаскесі.
Орталығы: Асы ауылдық округінің Қайрат ауылы, Ж. Салиева көшесі № 2, И. Саттаров атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Асы ауылдық округінің Қайрат ауылы.
19. № 142 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңашаруа ауылы, Т. Одаманова көшесі нөмірсіз, Жаңашаруа орта мектебі.
Шекарасы: Жаңашаруа ауылы; Қонаев атындағы Үлкен Алматы каналының учаскесі.
20. № 143 сайлау учаскесі.
Орталығы: Асысаға ауылы, Қ. Үшбаев көшесі нөмірсіз, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Асысаға ауылы, Таусүгір ауылы, Сартау ауылы; мал шаруашылық кешені.
21. № 144 сайлау учаскесі.
Орталығы: Балтабай ауылы, Мектеп көшесі нөмірсіз, Балтабай орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.

12. Избирательный участок № 135.
Центр: город Есик, улица Астана № 1, Есикское региональное эксплуатационное управление государственного учреждения "Казселезащита".
В границах: город Есик, улицы: Некрасова, Крылова, Степная, Калинина, Коммунальная, Сакена Сейфуллина, Талгарская, Панфилова, Магжана Жумабаева, Жарокова, Бейимбета Майлина, Зазулина, Алии Молдагуловой, Спортивная, Малокрымская, Юбилейная, Толе би, Казыбек би, Айтеке би, Байтерек, Ш. Валиханова с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Астана с № 107 по 153 (нечетная сторона), с № 138 по 154 (четная сторона), Киевская с № 11 по 93 (нечетная сторона), с № 12 по 92 (четная сторона), Алтын Адам аллеясы с № 119 по 159 (нечетная сторона), с № 124 по 152 (четная сторона), Алматинская с № 1 по 23 (нечетная сторона), № 2, Космонавтов с № 1 по 21 (нечетная сторона), Крымская с № 25 по 59 (нечетная сторона), с № 26 по 58 (четная сторона); переулки: Юбилейный, Водопроводный.
13. Избирательный участок № 136.
Центр: село Ават, улица Абылай хана без номера, Дом культуры.
В границах: село Ават; садоводческие товарищества: "Алматинское трамвайно-троллейбусное управление", "Солнечная поляна", "Багдаршам", "Эдельвейс".
14. Избирательный участок № 137.
Центр: село Акши, улица Болек батыра № 47, Акшийская средняя школа.
В границах: село Акши, село Саз; потребительский кооператив садоводческое общество "Тайфи-2".
15. Избирательный участок № 138.
Центр: село Кайрат Акшийского сельского округа, улица Туркпена № 4, Кайратская основная средняя школа.
В границах: село Кайрат Акшийского сельского округа; Молочно - товарная ферма.
16. Избирательный участок № 139.
Центр: село Казатком, улица Ошакбая № 13, Казаткомская основная средняя школа.
В границах: село Казатком; участок Жарсу.
17. Избирательный участок № 140.
Центр: село Кызылшарык, улица Максутова № 5, средняя школа имени М. Ауезова.
В границах: село Кызылшарык, село Дихан; участок Акбаз.
18. Избирательный участок № 141.
Центр: село Кайрат Асинского сельского округа, улица Ж. Салиевой № 2, средняя школа имени И. Саттарова.
В границах: село Кайрат Асинского сельского округа.
19. Избирательный участок № 142.
Центр: село Жанашаруа, улица Т. Одаманова без номера, Жанашаруинская средняя школа.
В границах: село Жанашаруа; участок Большого Алматинского Канала имени Конаева.
20. Избирательный участок № 143.
Центр: село Асысага, улица К. Ушбаева без номера, Дом культуры.
В границах: село Асысага, село Таусугур, село Сартау; животноводческий комплекс.
21. Избирательный участок № 144.
Центр: село Балтабай, улица Мектеп без номера, Балтабайская средняя школа с дошкольным мини-центром.

Шекарасы: Балтабай ауылы; Сүт - тауарлы фермасы № 1, Сүт - тауарлы фермасы № 2; тұтыну кооперативтері: "Труд", "Прометей"; тұтыну кооперативі саяжай серіктестігі "Надежда".
22. № 145 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылы, Мелиораторная көшесі № 1, Үлкен Алматы каналы учаскесінің кеңсесі.
Шекарасы: Бірлік ауылы.
23. № 146 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтоғай ауылы, Школьная көшесі № 1, Еңбек орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ақтоғай ауылы, Еңбек ауылы.
24. № 147 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өрнек ауылы, Жарылқап көшесі № 26, Өрнек бастауыш мектебі.
Шекарасы: Өрнек ауылы.
25. № 148 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақбастау ауылы, Центральная көшесі № 15, Ақбастау орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ақбастау ауылы.
26. № 149 сайлау учаскесі.
Орталығы: Күш ауылы, Ленин көшесі № 1, "КОРПОРАЦИЯ Алмалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Қарашеңгел аңшылық шаруашылығы" № 5 филиалының ғимараты.
Шекарасы: Күш ауылы; Құлжа тас жолы Күш ауылының бұрылысы.
27. № 150 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бөлек ауылы, Достық көшесі нөмірсіз, М. Горький атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Бөлек ауылы; тұтыну кооперативтері саяжай қоғамдастықтары: "Ветеран", "Тас-Гуль", "Солнечное", "Таугуль", "Чайка", "Дружба-1", "Прогресс", "Октябрь", "Массив Иссык", "Жетысу", "Монтажник-1", "Деметра", "Ромашка"; тұтыну кооперативтері саяжай серіктестіктері: "Темир жолы-Жетысу", "Подснежник", "Алмагуль", "Кировец-37", "Восход-АЗТМ", "Джетысу-Дружба", "Энтузиаст", "Дюбек", "Ак-Бидай", "Труд", "АЗОК"; тұтыну кооперативтері: "Иссык", "Шинник", "Химик"; саяжайшылар тұтыну кооперативі "Орешек"; қоғамдық қауымдастықтар: "Энергетик", "Чубар".
28. № 151 сайлау учаскесі.
Орталығы: Әймен ауылы, Ленин көшесі № 225, Әймен орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Әймен ауылы.
29. № 152 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарасай ауылы, Гагарин көшесі № 1, Абай атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қарасай ауылы.
30. № 153 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бәйдібек би ауылы, Балағозов көшесі № 2, Н. Островский атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Бәйдібек би ауылы, көшелер: Балағозов, Акбуюмов, Сыдықов, Садовая, С. Сейфуллин, Шевченко, Ключевая, Васильев, Коммунистическая, Алмабеков, Комсомольская, Первомайская, Кавказская, Фурманов, М. Байболов № 131-ден 255-ке дейін (тақ жағы), № 122-ден 176-ға дейін (жұп жағы), С. Оразбеков № 1-ден 81-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 76-ға дейін (жұп жағы), Гагарин № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Сибирьская № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы).

В границах: село Балтабай; Молочно - товарная ферма № 1, Молочно - товарная ферма № 2; потребительские кооперативы: "Труд", "Прометей"; потребительский кооператив садоводческое товарищество: "Надежда".
22. Избирательный участок № 145.
Центр: село Бирлик, улица Мелиораторная № 1, офис участка Большого Алматинского Канала.
В границах: село Бирлик.
23. Избирательный участок № 146.
Центр: село Актогай, улица Школьная № 1, Енбекская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Актогай, село Енбек.
24. Избирательный участок № 147.
Центр: село Орнек, улица Жарылкап № 26, Орнекская начальная школа.
В границах: село Орнек.
25. Избирательный участок № 148.
Центр: село Акбастау, улица Центральная № 15, Акбастауская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Акбастау.
26. Избирательный участок № 149.
Центр: село Куш, улица Ленина № 1, здание филиала № 5 "Карачингильское охотничье хозяйство" товарищества с ограниченной ответственностью "КОРПОРАЦИЯ Алмалы".
В границах: село Куш; Кульжинский тракт поворот на село Куш.
27. Избирательный участок № 150.
Центр: село Болек, улица Достык без номера, средняя школа имени М. Горького.
В границах: село Болек; потребительские кооперативы садоводческие общества: "Ветеран", "Тас-Гуль", "Солнечное", "Таугуль", "Чайка", "Дружба-1", "Прогресс", "Октябрь", "Массив Иссык", "Жетысу", "Монтажник-1", "Деметра", "Ромашка"; потребительские кооперативы садоводческие товарищества: "Темир жолы-Жетысу", "Подснежник", "Алмагуль", "Кировец-37", "Восход-АЗТМ", "Джетысу-Дружба", "Энтузиаст", "Дюбек", "Ак-Бидай", "Труд", "АЗОК"; потребительские кооперативы: "Иссык", "Шинник", "Химик"; потребительский кооператив садоводов : "Орешек"; общественные объединения: "Энергетик", "Чубар".
28. Избирательный участок № 151.
Центр: село Аймен, улица Ленина № 225, Айменская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Аймен.
29. Избирательный участок № 152.
Центр: село Карасай, улица Гагарина № 1, средняя школа имени Абая.
В границах: село Карасай.
30. Избирательный участок № 153.
Центр: село Байдибек бия, улица Балагозова № 2, средняя школа имени Н. Островского с дошкольным мини-центром.
В границах: село Байдибек бия, улицы: Балагозова, Акбуюмова, Сыдыкова, Садовая, С. Сейфуллина, Шевченко, Ключевая, Васильева, Коммунистическая, Алмабекова, Комсомольская, Первомайская, Кавказская, Фурманова, М. Байболова с № 131 по 255 (нечетная сторона), с № 122 по 176 (четная сторона), С. Оразбекова с № 1 по 81 (нечетная сторона), с № 2 по 76 (четная сторона), Гагарина с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), Сибирьская с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона).

31. № 154 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бәйдібек би ауылы, М. Байболов көшесі № 244, Т. Әубәкіров атындағы орта мектеп-мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Бәйдібек би ауылы, көшелер: Северная, Победа, Подгорная, Виноградная, Космодемьянская, Арычная, Титов, Сибирьская № 23-дан 81-ге дейін (тақ жағы), № 24-тен 62-ге дейін (жұп жағы), Гагарин № 23-тен 49-ға дейін (тақ жағы), № 24-тен 52-ге дейін (жұп жағы), М. Байболов № 257-ден 367-ге дейін (тақ жағы), № 178-ден № 302-ға дейін (жұп жағы), С. Оразбеков № 83-тен 133-ке дейін (тақ жағы), № 78-ден 136-ға дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: Восточный, 8 Марта; Сүт - тауарлы фермасы.
32. № 950 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бәйдібек би ауылы, М. Байболов көшесі № 17, "ЭкоАгроПродукт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Бәйдібек би ауылы, көшелері: Н. Панфилов, С. Олжабулатов, Ю. Зазулин, А. Жақыпов, О. Зорманов, Мир, Терешкова, Т. Рысқұлов, М. Байболов № 1-ден 129-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 120-ға дейін (жұп жағы).
33. № 155 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңашар ауылы, П. Кузиев көшесі № 69, Т. Рысқұлов атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Жаңашар ауылы; тұтыну кооперативтері саяжай қоғамдастықтары: "Машиностроитель", "Қазақстанның ДББ "Энергия", "Жерұйық", "Алма", "Солнечное"; тұтыну кооперативтері саяжай серіктестіктері: "Асфа", "Весна", "АЛИИТ", "Наурыз", "Жаңашар", "ТЕМИРЛАН", "Изыскатель", "АҚСУ"; тұтыну кооперативтері: "KAZGOR-Бақша", "Қуат".
34. № 156 сайлау учаскесі.
Орталығы: Космос ауылы, Школьная көшесі № 13, І. Жансүгіров атындағы орта мектеп–мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Космос ауылы.
35. № 157 сайлау учаскесі.
Орталығы: Базаркелді ауылы, Центральная көшесі № 33, Базаркелді бастауыш мектебі.
Шекарасы: Базаркелді ауылы.
36. № 158 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ащыбұлақ ауылы, А. Бубенцов көшесі нөмірсіз, А. Н. Бубенцов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ащыбұлақ ауылы.
37. № 159 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазақстан ауылы, Ж. Қайыпов көшесі № 8, Ж. Қайыпов атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қазақстан ауылы.
38. № 160 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ж. Қайыпов ауылы, М. Мәметова көшесі № 26, Қазақстан орта мектебі.
Шекарасы: Ж. Қайыпов ауылы.
39. № 161 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаражота ауылы, А. Иманов көшесі № 20, Б. Момышұлы атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қаражота ауылы; мал жайылым учаскелері: Ақтұма, Бабатоған, Торғай, Дайырсаз, Сарыбас.
40. № 162 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбұлақ ауылы, П. Вихрев көшесі № 11, Сарыбұлақ орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Сарыбұлақ ауылы; мал жайылым учаскелері: Бесбаз, Диірменбаз, Жалалбаз.

31. Избирательный участок № 154.
Центр: село Байдибек бия, улица М. Байболова № 244, средняя школа имени Т. Аубакирова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Байдибек бия, улицы: Северная, Победы, Подгорная, Виноградная, Космодемьянской, Арычная, Титова, Сибирьская с № 23 по 81 (нечетная сторона), с № 24 по 62 (четная сторона), Гагарина с № 23 по 49 (нечетная сторона), с № 24 по 52 (четная сторона), М. Байболова с № 257 по 367 (нечетная сторона), с № 178 по 302 (четная сторона), С. Оразбекова с № 83 по 133 (нечетная сторона), с № 78 по 136 (четная сторона); переулки: Восточный, 8 Марта; Молочно - товарная ферма.
32. Избирательный участок № 950.
Центр: село Байдибек бия, улица М. Байболова № 17, офис товарищества с ограниченной ответственностью "ЭкоАгроПродукт".
В границах: село Байдибек бия, улицы: Н. Панфилова, С. Олжабулатова, Ю. Зазулина, А. Жакыпова, О. Зорманова, Мира, Терешковой, Т. Рыскулова, М. Байболова с № 1 по 129 (нечетная строна), с № 2 по 120 (четная строна).
33. Избирательный участок № 155.
Центр: село Жанашар, улица П. Кузиева № 69, средняя школа имени Т. Рыскулова.
В границах: село Жанашар; Потребительские кооперативы садоводческие общества: "Машиностроитель", "Энергия" ОДУ Казахстан", "Жеруйык", "Алма", "Солнечное"; потребительские кооперативы садоводческие товарищества: "Асфа", "Весна", "АЛИИТ", "Наурыз", "Жанашар", "ТЕМИРЛАН", "Изыскатель", "АКСУ"; Потребительские кооперативы: "КАZGOR-Бакша", "Куат".
34. Избирательный участок № 156.
Центр: село Космос, улица Школьная № 13, средняя школа имени И.Жансугурова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Космос.
35. Избирательный участок № 157.
Центр: село Базаркелды, улица Центральная № 33, Базаркелдинская начальная школа.
В границах: село Базаркелды.
36. Избирательный участок № 158.
Центр: село Ащибулак, улица А. Бубенцова без номера, средняя школа имени А. Н. Бубенцова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Ащибулак.
37. Избирательный участок № 159.
Центр: село Казахстан, улица Ж. Каипова № 8, средняя школа имени Ж. Каипова.
В границах: село Казахстан.
38. Избирательный участок № 160.
Центр: село Ж. Каипова, улица М. Маметовой № 26, Казахстанская средняя школа.
В границах: село Ж. Каипова.
39. Избирательный участок № 161.
Центр: село Каражота, улица А. Иманова № 20, средняя школа имени Б. Момышулы.
В границах: село Каражота; отгонные участки: Актума, Бабатоган, Торгай, Дайырсаз, Сарыбас.
40. Избирательный участок № 162.
Центр: село Сарыбулак, улица П. Вихрева № 11, Сарыбулакская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Сарыбулак; отгонные участки: Бесбаз, Диирменбаз, Жалалбаз.

41. № 163 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтоған ауылы, Абай көшесі № 31, Ақтоған орта мектебі.
Шекарасы: Ақтоған ауылы; "Куликовка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; мал жайылым учаскелері: Шұбайбаз, Шадайбаз, Қымызбаз.
42. № 164 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаракемер ауылы, А. Тастанбеков көшесі № 11, Қ. Орымбетов атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қаракемер ауылы, көшелері: АртҰм Гайкович, Бек Әмір, Семіт Белдібай, Бүркітбаев, Жакен, Жандосов, Малгелдиев, Қ. Орымбетов, Рысқұлов, Тоқатаев, Шілдебаев, Новостройка, А. Тастанбеков № 15-тен 55-ке дейін (тақ жағы), № 16-дан 54-ке дейін (жұп жағы).
43. № 919 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаракемер ауылы, А. Тастанбеков көшесі № 5, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Қаракемер ауылы, көшелері: Нұртай Мәндіұлы, Боранбай, Жаманғараев, Абай, Садырбаев, Шоссе, Дача, Малкеев, Құрманбаев, А. Тастанбеков № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы).
44. № 165 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талдыбұлақ ауылы, Жаманғараев көшесі нөмірсіз, Талдыбұлақ орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Талдыбұлақ ауылы, Сатай ауылы.
45. № 166 сайлау учаскесі.
Орталығы: Достық ауылы, Т. Әубәкіров көшесі № 103, Қаратұрық орта мектебі.
Шекарасы: Достық ауылы, Лавар ауылы; Сүт - тауарлы фермасы.
46. № 167 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаратұрық ауылы, Калинин көшесі № 11, А. Саттаров атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қаратұрық ауылы.
47. № 168 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ащысай ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі нөмірсіз, Ш. Уәлиханов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ащысай ауылы; Сүт - тауарлы фермасы; Дөнқара мал жайылым учаскесі.
48. № 169 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тауқаратұрық ауылы, Самсыбеков көшесі № 1, Таусүгір орта мектебі.
Шекарасы: Тауқаратұрық ауылы, Мелиоратор ауылы; Борандысу мал жайылым учаскесі.
49. № 170 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктөбе ауылы, Нұрманбетов көшесі № 55 а, Көктөбе орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Көктөбе ауылы.
50. № 171 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылжар ауылы, Жандосов көшесі нөмірсіз, Ораз Жандосов атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қызылжар ауылы.
51. № 172 сайлау учаскесі.
Орталығы: Төле би ауылы, Ленин көшесі № 22, Төле би атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Төле би ауылы.
52. № 173 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалы ауылы, Шорманов көшесі № 2, И. Шорманов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Алмалы ауылы.
53. № 174 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қорам ауылы, Зарватов көшесі № 46, Қорам орта мектебінің спорт залы.

41. Избирательный участок № 163.
Центр: село Актоган, улица Абая № 31, Актоганская средняя школа.
В границах: село Актоган; товарищество с ограниченной ответственностью "Куликовка"; отгонные участки: Шубайбаз, Шадайбаз, Кымызбаз.
42. Избирательный участок № 164.
Центр: село Каракемер, улица А. Тастанбекова № 11, средняя школа имени К. Орымбетова.
В границах: село Каракемер, улицы: АртҰма Гайковича, Бека Амира, Семита Белдибаева, Буркитбаева, Жакена, Жандосова, Малгелдиева, К. Орымбетова, Рыскулова, Токатаева, Шилдебаева, Новостройка, А. Тастанбекова с № 15 по 55 (нечетная сторона), с № 16 по 54 (четная сторона).
43. Избирательный участок № 919.
Центр: село Каракемер, улица А. Тастанбекова № 5, Дом культуры.
В границах: село Каракемер, улицы: Нуртай Мандиулы, Боранбая, Жамангараева, Абая, Садырбаева, Шоссейная, Дачная, Малкеева, Курманбаева, А. Тастанбекова с № 1 по 13 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона).
44. Избирательный участок № 165.
Центр: село Талдыбулак, улица Жамангараева без номера, Талдыбулакская средняя школа с дошкольным мини - центром.
В границах: село Талдыбулак, село Сатай.
45. Избирательный участок № 166.
Центр: село Достык, улица Т. Аубакирова № 103, Каратурыкская средняя школа.
В границах: село Достык, село Лавар; Молочно - товарная ферма.
46. Избирательный участок № 167.
Центр: село Каратурык, улица Калинина № 11, средняя школа имени А. Саттарова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Каратурык.
47. Избирательный участок № 168.
Центр: село Ащисай, улица Шокана Валиханова без номера, средняя школа имени Ш. Валиханова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Ащисай; Молочно - товарная ферма; отгонный участок Донкара.
48. Избирательный участок № 169.
Центр: село Таукаратурык, улица Самсыбекова № 1, Таусугурская средняя школа.
В границах: село Таукаратурык, село Мелиоратор; отгонный участок Борандысу.
49. Избирательный участок № 170.
Центр: село Коктобе, улица Нурманбетова № 55 а, Коктобинская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Коктобе.
50. Избирательный участок № 171.
Центр: село Кызылжар, улица Жандосова без номера, средняя школа имени Ораза Жандосова.
В границах: село Кызылжар.
51. Избирательный участок № 172.
Центр: село Толе би, улица Ленина № 22, средняя школа имени Толе би с дошкольным мини-центром.
В границах: село Толе би.
52. Избирательный участок № 173.
Центр: село Алмалы, улица Шорманова № 2, средняя школа имени И. Шорманова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Алмалы.
53. Избирательный участок № 174.
Центр: село Корам, улица Зарватова № 46, спортивный зал Корамской средней школы.

Шекарасы: Қорам ауылы, көшелер: Шымболатов, Тойбеков, Зарватов, Беспаев, 1 Май, Октябрь, Темірқұлов, Комсомол, Заречный, 8 Март № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), Дулятов № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Арзиев № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы); № 1 ықшам ауданы.
54. № 175 сайлау учаскесі.
Орталығылы: Қорам ауылы, Зарватов көшесі № 46, Қорам орта мектебінің акт залы.
Шекарасы: Қорам ауылы, көшелер: Уәлиханов, Саутахун, Абай, Гаитов, Жамбыл, Розыбакиев, Жандосов, Каипов, Таиров, Иманов, 8 Март № 9-дан 13-ке дейін (тақ жағы), № 8-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Дулятов № 17-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 18-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Арзиев № 17-ден 169-ға дейін (тақ жағы), № 16-дан 168-ге дейін (жұп жағы); Сүт – тауарлы фермасы № 2; № 2 ықшам ауданы; Абай тұйық көшесі.
55. № 176 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қырбалтабай ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі № 3, Ы. Алтынсарин атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қырбалтабай ауылы.
56. № 177 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шалқар ауылы, Жамбыл көшесі № 3, Құрөзек негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Ақжал ауылы, Шалқар ауылы.
57. № 178 сайлау учаскесі.
Орталығы: Екпінді ауылы, Набережная көшесі № 14, Екпінді негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Екпінді ауылы.
58. № 920 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайнар ауылы, Ә. Жапеков көшесі № 2/1, Қайнар бастауыш мектебі.
Шекарасы: Қайнар ауылы; "Есік жеміс-консерві зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
59. № 179 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазтай Ұлтарақов ауылы, Сәтбаев көшесі № 5, Масақ орта мектебі.
Шекарасы: Қазтай Ұлтарақов ауылы; Қызыл баз учаскесі; "Шелек" теміржол станциясы және разьездері; "Азиялық газ құбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің газ бөліп таратқыш станциясы.
60. № 180 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нұрлы ауылы, Жангельдин көшесі № 7, Нұрлы орта мектебі.
Шекарасы: Нұрлы ауылы.
61. № 181 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бәйтерек ауылы, Школьная көшесі № 51, Әл-Фараби атындағы орта мектебінің спорт залы.
Шекарасы: Бәйтерек ауылы, көшелер: Строительная, Садовая, Б. Сүлейменов, Әлмерек абыз, Молодежная, Комаров, Школьная, Совхозная, Вишневая, Болашақ; қалтарыстар: Центральный, Октябрьский, Талгарский, Советский, Мельничный, Сосновый; тұтыну кооперативі саяжай қоғамдастығы: "Надежда"; тұтыну кооперативтері саяжай серіктестіктері: "Арман", ""Орел", "Авиаремонтник", Эдельвейс", "Труженик", "Рубин", "Ковровщица".
62. № 182 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бәйтерек ауылы, Школьная көшесі № 51, Әл–Фараби атындағы орта мектебінің акт залы.
Шекарасы: Бәйтерек ауылы, көшелер: Победа, Луговая, Горная, Новосельская, Арычная, Нововиноградная, Виноградная, Южная, Дачная, Транспортная, Заводская, Мир, Новая, Комсомольская, Солнечная, Цветочная, Каменистая, Дружба, Юность; Тенистый тұйық көшесі.

В границах: село Корам, улицы: Шымболатова, Тойбекова, Зарватова, Беспаева, 1 Мая, Октябрьская, Темиркулова, Комсомольская, Заречная, 8 Марта с № 1 по 7 (нечетная сторона), с № 2 по 6 (четная сторона), Дулятова с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 16 (четная сторона), Арзиева с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона); микрорайон № 1.
54. Избирательный участок № 175.
Центр: село Корам, улица Зарватова № 46, актовый зал Корамской средней школы.
В границах: село Корам, улицы: Валиханова, Саутахуна, Абая, Гаитова, Жамбыла, Розыбакиева, Жандосова, Каипова, Таирова, Иманова, 8 Марта с № 9 по 13 (нечетная сторона), с № 8 по 12 (четная сторона), Дулятова с № 17 по 31 (нечетная сторона), с № 18 по 32 (четная сторона), Арзиева с № 17 по 169 (нечетная сторона), с № 16 по 168 (четная сторона); Молочно - товарная ферма № 2; микрорайон № 2; переулок Абая.
55. Избирательный участок № 176.
Центр: село Кырбалтабай, улица Ы. Алтынсарина № 3, средняя школа имени Ы. Алтынсарина.
В границах: село Кырбалтабай.
56. Избирательный участок № 177.
Центр: село Шалкар, улица Жамбыла № 3, Курозекская основная средняя школа.
В границах: село Акжал, село Шалкар.
57. Избирательный участок № 178.
Центр: село Екпинди, улица Набережная № 14, Екпиндинская основная средняя школа.
В границах: село Екпинди.
58. Избирательный участок № 920
Центр: село Кайнар, улица А. Жапекова № 2/1, начальная школа села Кайнар.
В границах: село Кайнар; товарищество с ограниченной ответственностью "Есикский плодоконсервный завод".
59. Избирательный участок № 179.
Центр: село Казтая Ултаракова, улица Сатбаева № 5, Масакская средняя школа.
В границах: село Казтая Ултаракова; участок Кызыл баз; железнодорожная станция "Шелек" и разъезды; газораспределительная станция товарищества с ограниченной ответственностью "Азиатский газопровод".
60. Избирательный участок № 180.
Центр: село Нурлы, улица Жангельдина № 7, Нурлинская средняя школа.
В границах: село Нурлы.
61. Избирательный участок № 181.
Центр: село Байтерек, улица Школьная № 51, спортивный зал средней школы имени Аль-Фараби.
В границах: село Байтерек, улицы: Строительная, Садовая, Б. Сулейменова, Алмерек абыз, Молодежная, Комарова, Школьная, Совхозная, Вишневая, Болашак; переулки: Центральный, Октябрьский, Талгарский, Советский, Мельничный, Сосновый; потребительский кооператив садоводческие общество "Надежда"; потребительские кооперативы садоводческие товарищества: "Арман", "Орел", "Авиаремонтник", "Эдельвейс", "Труженик", "Рубин","Ковровщица".
62. Избирательный участок № 182.
Центр: село Байтерек, улица Школьная № 51, актовый зал средней школы имени Аль-Фараби.
В границах: село Байтерек, улицы: Победы, Луговая, Горная, Новосельская, Арычная, Нововиноградная, Виноградная, Южная, Дачная, Транспортная, Заводская, Мира, Новая, Комсомольская, Солнечная, Цветочная, Каменистая, Дружбы, Юности; переулок Тенистый.

63. № 183 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алға ауылы, Солтанбай Жарықбасов көшесі № 25, Алға орта мектебі.
Шекарасы: Алға ауылы.
64. № 184 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қойшыбек ауылы, Сәтбаев көшесі № 1, Қойшыбек орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қойшыбек ауылы.
65. № 185 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нұра ауылы, Есбергенов көшесі № 30 а, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Нұра ауылы, Көкпек ауылы; мал жайылым учаскелері: Бартоғай, Аласа, Қарағайлы, Қопалы, Торайғыр, Күнгей, Сарбастау, Үйтас, Шеңгелсу, Бүгіті, Городок.
66. № 186 сайлау учаскесі.
Орталығы: Байсейіт ауылы, Юнус Хамра көшесі № 3, Исмаил Таиров атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталағымен.
Шекарасы: Байсейіт ауылы, Тройник мал жайылым учаскесі; шаруа қожалықтары: Седа, Емгек.
67. № 187 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бижанов ауылы, Шамсудин көшесі нөмірсіз, ақын Мұқағали Мақатаев атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Бижанов ауылы.
68 № 188 сайлау учаскесі.
Орталығы: Малыбай ауылы, Жүнісбек Жұмабеков көшесі нөмірсіз, Малыбай орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталағымен.
Шекарасы: Малыбай ауылы, көшелер: Хамраев, Ипархан, Дуганов, Исмаилов, Сабиров, Бокин, Амангелді, Жүнісбек Жұмабеков; Көк-терек мал жайылым учаскесі.
69. № 953 сайлау учаскесі.
Орталығы: Малыбай ауылы, Розыбакиев көшесі № 39 а, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Малыбай ауылы, көшелер: Мұстафа Өзтүрік, Амет Дарванкулов, Исатай Алжанбаев, Тоқтар Әубәкіров, Садир Палван, Абдулла Розыбакиев, Құрван Тохтимаметов, Абдурешит Иминов, Қадир Кулиев.
70. № 189 сайлау учаскесі.
Орталығы: Саймасай ауылы, А. Байтұрсынов көшесі нөмірсіз, А. Байтұрсынов атындағы орта мектебінің – мектепке дейінгі шағын орталығымен акт залы.
Шекарасы: Саймасай ауылы, көшелер: Райымбек, Интернациональная, Гусейнов, Абай, Озерная, Колхозная, А. Байтұрсынов, Дружба, Мир, Комсомольская, Мельничная, Северная, Амангелді № 11-ден 83-ке дейін (тақ жағы), № 10-нан 84-ке дейін (жұп жағы), Э. Хазиев № 11-ден 27-ге дейін (тақ жағы), № 12-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Аманжолов № 11-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 12-ден 16-ға дейін (жұп жағы).
71 № 951 сайлау учаскесі.
Орталығы: Саймасай ауылы, А. Байтұрсынов көшесі нөмірсіз, А. Байтұрсынов атындағы орта мектебінің – мектепке дейінгі шағын орталығымен спорт залы.
Шекарасы: Саймасай ауылы, көшелер: Студенческая, Александровская, Рысбеков, Пащенко, Первомайская, Терешкова, Пушкин, Елемесов, Садовая, Қонаев, Островский, Октябрьская, Э. Хазиев № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Амангелді № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), Аманжолов № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы); Роща.

63. Избирательный участок № 183.
Центр: село Алга, улица Солтанбая Жарыкбасова № 25, Алгинская средняя школа.
В границах: село Алга.
64. Избирательный участок № 184.
Центр: село Койшыбек, улица Сатбаева № 1, Койшибекская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Койшыбек.
65. Избирательный участок № 185.
Центр: село Нура, улица Есбергенова № 30 а, Дом культуры.
В границах: село Нура, село Кокпек; отгонные участки: Бартогай, Аласа, Карагайлы, Копалы, Торайгыр, Кунгей, Сарбастау, Уйтас, Шенгелсу, Бугуты, Городок.
66. Избирательный участок № 186.
Центр: село Байсеит, улица Юнуса Хамра № 3, средняя школа имени Исмаила Таирова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Байсеит; отгонный участок Тройник; крестьянские хозяйства: Седа, Емгек.
67. Избирательный участок № 187.
Центр: село Бижанова, улица Шамсутдина без номера, средняя школа имени акына Мукагали Макатаева с дошкольным мини-центром.
В границах: село Бижанова.
68. Избирательный участок № 188.
Центр: село Малыбай, улица Жунисбека Жумабекова без номера, Малыбайская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Малыбай, улицы: Хамраева, Ипархан, Дуганова, Исмаилова, Сабирова, Бокина, Амангельды, Жунисбека Жумабекова; отгонный участок Кок-Терек.
69. Избирательный участок № 953.
Центр: село Малыбай, улица Розыбакиева № 39 а, Дом культуры.
В границах: село Малыбай, улицы: Мустафы Озтурука, Амета Дарванкулова, Исатая Алжанбаева, Токтара Аубакирова, Садира Палвана, Абдуллы Розыбакиева, Курвана Тохтимаметова, Абдурешита Иминова, Кадира Кулиева.
70. Избирательный участок № 189.
Центр: село Саймасай, улица А. Байтурсынова без номера, актовый зал средней школы имени А. Байтурсынова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Саймасай, улицы: Райымбека, Интернациональная, Гусейнова, Абая, Озерная, Колхозная, А. Байтурсынова, Дружбы, Мира, Комсомольская, Мельничная, Северная, Амангельдинская с № 11 по 83 (нечетная сторона), с № 10 по 84 (четная сторона), Э. Хазиева с № 11 по 27 (нечетная сторона), с № 12 по 26 (четная сторона), Аманжолова с № 11 по 17 (нечетная сторона), с № 12 по 16 (четная сторона).
71. Избирательный участок № 951.
Центр: село Саймасай, улица А. Байтурсынова без номера, спортивный зал средней школы имени А. Байтурсынова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Саймасай, улицы: Студенческая, Александровская, Рысбекова, Пащенко, Первомайская, Терешковой, Пушкина, Н. Елемесова, Садовая, Д. Конаева, Островского, Октябрьская, Э. Хазиева с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона), Амангельдинская с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 8 (четная сторона), Аманжолова с № 1 по 9, (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона); Роща.

72. № 190 сайлау учаскесі.
Орталығы: Амангелді ауылы, А. Ушуров көшесі № 7, Садыр атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Амангелді ауылы.
73. № 191 сайлау учаскесі.
Орталығы: Азат ауылы, Школьная көшесі № 67, Азат негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Азат ауылы, тұтыну кооперативтері саяжай қоғамдастықтары: "Коммунальник", "Энтузиаст", "Арман", "Алмагуль", "Проектстальконструкция", "Педагог", "Селевик", "Дорожник", "Тюльпан", "Достық"; тұтыну кооперативтері саяжай серіктестіктері: "Раздольное", "Энергетик", "Талгарское", "Звездочка".
74. № 192 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайназар ауылы; Алматинская көшесі № 70 б, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Қайназар ауылы, тұтыну кооперативтері саяжай қоғамдастықтары: "Автобаза", "Бакай", "Кировец", "Восток", "Пенсионер", "Рассвет", "Вторчермет", "Полиграфист"; тұтыну кооперативтері: "Ковровец", "Садовод", "Волковгеология".
75. № 193 сайлау учаскесі.
Орталығы: Рахат ауылы, Құмарова көшесі № 16, Рахат орта мектебі.
Шекарасы: Рахат ауылы.
76. № 194 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өрікті ауылы, Новостройка көшесі, Б. Майлин атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Өрікті ауылы.
77. № 954 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алматы-Көкпек-Көктал тасжолы, Есік-6,6 шақырымы кіре берісі, "Есік" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайы.
Шекарасы: тұтыну кооперативтері саяжай серіктестіктері: "Алтын алма", "Трудовик", "Железнодорожник", "Самал", "Восход", "Ветеран", "Иссык-2", "Қыпшақ", "Алтын адам", "Подснежник", "Надежда"; тұтыну кооперативтері саяжай қоғамдастықтары: "Береке", "Көксай", "Тасгуль", "Надежда"; "Калинин атындағы біріккен саяжай серіктестігі" тұтыну кооперативі.
78. № 195 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ташкенсаз ауылы, З. Газамов көшесі нөмірсіз, Х. Абдуллин атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Ташкенсаз ауылы.
79. № 196 сайлау учаскесі.
Орталығы: Баяндай ауылы, Набережная көшесі № 4, Баяндай негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Баяндай ауылы.
80. № 197 сайлау учаскесі.
Орталығы: Құлжа ауылы, Алматинская көшесі нөмірсіз, фельдшерлік акушерлік пункті.
Шекарасы: Құлжа ауылы.
81. № 198 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тескенсу ауылы, Қалдыбаев көшесі № 1, Жамбыл атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Тескенсу ауылы; Сүт - тауарлы фермасы.
82. № 199 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көлді ауылы, Ғ. Мұратбаев көшесі № 2, Көлді орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Көлді ауылы.
83. № 200 сайлау учаскесі.
Орталығы: Толқын ауылы, Толқын орта мектебі.
Шекарасы: Толқын ауылы.

72. Избирательный участок № 190.
Центр: село Амангелды, улица А. Ушурова № 7, средняя школа имени Садыра с дошкольным мини-центром.
В границах: село Амангелды.
73. Избирательный участок № 191.
Центр: село Азат, улица Школьная № 67, Азатская основная средняя школа.
В границах: село Азат; потребительские кооперативы садоводческие общества: "Коммунальник", "Энтузиаст", "Арман", "Алмагуль", "Проектстальконструкция", "Педагог", "Селевик", "Дорожник", "Тюльпан", "Достык"; потребительские кооперативы садоводческие товарищества: "Раздольное", "Энергетик", "Талгарское", "Звездочка".
74. Избирательный участок № 192.
Центр: село Кайназар, улица Алматинская № 70 б, Дом культуры.
В границах: село Кайназар; потребительские кооперативы садоводческие общества: "Автобаза", "Бакай", "Кировец", "Восток", "Пенсионер", "Рассвет", "Вторчермет", "Полиграфист"; потребительские кооперативы: "Ковровец", "Садовод", "Волковгеология".
75. Избирательный участок № 193.
Центр: село Рахат, улица Кумаровой № 16, Рахатская средняя школа.
В границах: село Рахат.
76. Избирательный участок № 194.
Центр: село Орикти, улица Новостройка, средняя школа имени Б. Майлина.
В границах: село Орикти.
77. Избирательный участок № 954.
Центр: трасса Алматы-Кокпек-Коктал, подъезд Есик-6,6 км, государственный историко-культурный заповедник-музей "Иссык".
В границах: потребительские кооперативы садоводческие товарищества: "Алтын алма", "Трудовик", "Железнодорожник", "Самал", "Восход", "Ветеран", "Иссык-2", "Кыпшак", "Алтын адам", "Подснежник", "Надежда"; потребительские кооперативы садоводческие общества: "Береке", "Коксай", "Тасгуль" "Надежда"; потребительский кооператив "Объединенного садоводческого товарищества им.Калинина".
78. Избирательный участок № 195.
Центр: село Ташкенсаз, улица З. Газамова без номера, средняя школа имени Х. Абдуллина.
В границах: село Ташкенсаз.
79. Избирательный участок № 196.
Центр: село Баяндай, улица Набережная № 4, Баяндайская основная средняя школа.
В границах: село Баяндай.
80. Избирательный участок № 197.
Центр: село Кулжа, улица Алматинская без номера, фельдшерский акушерский пункт.
В границах: село Кулжа.
81. Избирательный участок № 198.
Центр: село Тескенсу, улица Калдыбаева № 1, средняя школа имени Жамбыла с дошкольным мини-центром.
В границах: село Тескенсу; Молочно - товарная ферма.
82. Избирательный участок № 199.
Центр: село Колды, улица Г. Муратбаева № 2, средняя школа Колды с дошкольным мини-центром.
В границах: село Колды.
83. Избирательный участок № 200.
Центр: село Толкын, средняя школа Толкын.
В границах: село Толкын.

84. № 201 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түрген ауылы, Д. Қонаев көшесі № 2, Д. А. Қонаев атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Түрген ауылы, көшелер: Д. Қонаев, Шынасыл Бөрке, С. Иманбеков, Сәт Момбайұлы, Береке, А. Жолдыбаев, Мельничная, Тоқаш Бокин, Тажметов, Пушкин, Дархан, 40 лет Победы, Строительная, М. Әуезов, Құланаян Құлманбет № 63-ден 155-ке дейін (тақ жағы), № 88-ден 168-ге дейін (жұп жағы).
85. № 949 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түрген ауылы, Құланаян Құлманбет көшесі нөмірсіз, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Түрген ауылы, көшелер: Н. Терехин, Демесінов, Тоқтар Әубәкіров, Достық, Құланаян Құлманбет № 43 а -тен 61-ге дейін (тақ жағы), № 36-дан 86-ға дейін (жұп жағы); Сүт - тауарлы фермасы № 2.
86. № 202 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түрген ауылы, Құланаян Құлманбет көшесі № 2, Абыхан Жексембеков атындағы қазақ орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Түрген ауылы, көшелер: А. Масягин, А. Петров, Школьная, Абай, Жамбыл, Жүнісбай, Рысқұлов, Титов, Чапаев, Свердлов, Құланаян Құлманбет № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), В. Харламов № 1-ден 63-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 60-қа дейін (жұп жағы), Қ. Князбаев № 1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 72-ге дейін (жұп жағы), Сатай батыр № 1-ден 85-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 84-ке дейін (жұп жағы), Желтоқсан № 1-ден 97-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 92-ге дейін (жұп жағы).
87. № 203 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түрген ауылы, Желтоқсан көшесі № 97, Ломоносов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Түрген ауылы, көшелер: Воронежская, С. Сергеев, С. Бурдин, Терешкова, Гагарин, Е. Стамбеков, Н. Сушков, Мир, Құланаян Құлманбет № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), В. Харламов № 65-тен 73-ке дейін (тақ жағы) № 62-ден 70-ке дейін (жұп жағы), Қ. Князбаев № 61-ден 93-ке дейін (тақ жағы), № 74-тен 110-ға дейін (жұп жағы), Сатай батыр № 87-ден 243-ке дейін (тақ жағы), № 86-дан 174-ке дейін (жұп жағы), Желтоқсан № 99-дан 143-ке дейін (тақ жағы), № 94-тен 150-ге дейін (жұп жағы).
88. № 204 сайлау учаскесі.
Орталығы: Таутүрген ауылы, Бөркеев көшесі № 3, Таутүрген негізгі орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Таутүрген ауылы; форель шаруашылығы; демалыс үйлері: "Синегорье", "Таутүрген", "Эдельвейс", "Орбита".
89. № 205 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Бижанов көшесі № 91, Х. Бижанов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Мұқашев, Озерная, Абай № 161-ден 213-ке дейін (тақ жағы), Қадыров № 109-дан 111-ге дейін (тақ жағы), Жібек Жолы № 44-тен 116-ға дейін (жұп жағы), Бижанов № 51-ден 171-ге дейін (тақ жағы), № 64-тен 202-ге дейін (жұп жағы), Әжібай батыр № 91-ден 103-ке дейін (тақ жағы), № 50-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Момышұлы № 77-ден 115-ке дейін (тақ жағы), № 110-нан 188-ге дейін (жұп жағы), Малай батыр № 97-ден 159-ға дейін (тақ жағы), № 118-ден 244-ке дейін (жұп жағы), Розыбакиев № 143-тен 209-ға дейін (тақ жағы), № 146-дан 220-ға дейін (жұп жағы), Сыздықов № 145-тен 243-ке дейін (тақ жағы), № 188-ден 280-ге дейін (жұп жағы), Строительная № 21-ден 81-ге дейін (тақ жағы), № 16-дан 56-ға дейін (жұп жағы), Орынтаев № 31-ден 141-ге дейін (тақ жағы), № 40-тан 152-ге дейін (жұп жағы), Кенжебаев № 49-дан 123-ке дейін (тақ жағы), № 38-ден 132-ге дейін (жұп жағы).

84. Избирательный участок № 201.
Центр: село Турген, улица Д. Конаева № 2, средняя школа имени Д. А. Конаева.
В границах: село Турген, улицы: Д. Конаева, Шынасыл Борке, С. Иманбекова, Сат Момбайулы, Береке, А. Жолдыбаева, Мельничная, Токаш Бокина, Тажметова, Пушкина, Дархан, 40 лет Победы, Строительная, М. Ауезова, Куланаян Кулманбета с № 63 по 155 (нечетная сторона), с № 88 по 168 (четная сторона).
85. Избирательный участок № 949.
Центр: село Турген, улица Куланаян Кулманбета без номера, Дом культуры.
В границах: село Турген, улицы: Н. Терехина, Демесинова, Токтара Аубакирова, Достык, Куланаян Кулманбета с № 43 а по 61 (нечетная сторона), с № 36 по 86 (четная сторона); Молочно - товарная ферма № 2.
86. Избирательный участок № 202.
Центр: село Турген, улица Куланаян Кулманбета № 2, Казахская средняя школа имени Абыхана Жексембекова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Турген, улицы: А. Масягина, А. Петрова, Школьная, Абая, Жамбыла, Жунисбая, Рыскулова, Титова, Чапаева, Свердлова, Куланаян Кулманбета с № 2 по 34 (четная сторона), В. Харламова с № 1 по 63 (нечетная сторона), с № 2 по 60 (четная сторона), К. Князбаева № 1 по 59 (нечетная сторона), с № 2 по 72 (четная сторона), Сатай батыр с № 1 по 85 (нечетная сторона), с № 2 по 84 (четная сторона), Желтоксан с № 1 по 97 (нечетная сторона), с № 2 по 92 (четная сторона).
87. Избирательный участок № 203.
Центр: село Турген, улица Желтоксан № 97, средняя школа имени Ломоносова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Турген, улицы: Воронежская, С. Сергеева, С. Бурдина, Терешковой, Гагарина, Е. Стамбекова, Н. Сушкова, Мира, Куланаян Кулманбета с № 1 по № 43 (нечетная сторона), В. Харламова с № 65 по № 73 (нечетная сторона), с № 62 по № 70 (четная сторона), К. Князбаева с № 61 по № 93 (нечетная сторона), с № 74 по № 110 (четная сторона), Сатай батыра с № 87 по № 243 (нечетная сторона), с № 86 по № 174 (четная сторона), Желтоксан с № 99 по № 143 (нечетная сторона), с № 94 по № 150 (четная сторона).
88. Избирательный участок № 204.
Центр: село Таутурген, улица Буркеева № 3, Таутургенская основная средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Таутурген; форелевое хозяйство; дома отдыха: "Синегорье", "Таутурген", "Эдельвейс", "Орбита".
89. Избирательный участок № 205.
Центр: село Шелек, улица Бижанова № 91, средняя школа имени Х. Бижанова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Шелек, улицы: Мукашева, Озерная, Абая с № 161 по 213 (нечетная сторона), Кадырова с № 109 по 111 (нечетная сторона), Жибек Жолы с № 44 по 116 (четная сторона), Бижанова с № 51 по 171 (нечетная сторона), с № 64 по 202 (четная сторона), Ажибай Батыра с № 91 по 103 (нечетная сторона), с № 50 по 82 (четная сторона), Момышулы с № 77 по 115 (нечетная сторона), с № 110 по 188 (четная сторона), Малай Батыра с № 97 по 159 (нечетная сторона), с № 118 по 244 (четная сторона), Розыбакиева с № 143 по 209 (нечетная сторона), с № 146 по 220 (четная сторона), Сыздыкова с № 145 по 243 (нечетная сторона), с № 188 по 280 (четная сторона), Строительная с № 21 по 81 (нечетная сторона), с № 16 по 56 (четная сторона), Орынтаева с № 31 по 141 (нечетная сторона), с № 40 по 152 (четная сторона), Кенжебаева с № 49 по 123 (нечетная сторона), с № 38 по 132 (четная сторона).

90. № 206 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Илийская көшесі № 12, Әлия Молдағұлова атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Медицинская, Мәметова, Әуезов, Заречная, Арычная, Дружба, Нұрпейісова, Илийская, Әбішев, Молдағұлова, Стадионная, Абай № 215-тен 323-ке дейін (тақ жағы), № 164-тен 306-ға дейін (жұп жағы), Бижанов № 173-тен 241-ге дейін (тақ жағы), № 204-тен 304-ке дейін (жұп жағы), Қадыров № 1-ден 107-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Үсенов № 137-ден 163-ке дейін (тақ жағы), № 160-тан 198-ге дейін (жұп жағы), Вихрев № 123-тен 143-ке дейін (тақ жағы), № 122-ден 140-қа дейін (жұп жағы), Строительная № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Қайыпов № 111-ден 127-ге дейін (тақ жағы), № 96-дан 108-ге дейін (жұп жағы), Таиров № 149-дан 163-ке дейін (тақ жағы), № 194-тен 198-ге дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: Дачный, Әбішев, Арычный, Үсенов, Абай, Іле, Вихрев, Тихий, Сыздықов, Омаров.
91. № 207 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Жібек Жолы көшесі № 47, Розыбакиев атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Элеваторная, Жібек Жолы № 12-ден 42-ге дейін (жұп жағы), Абай № 2-ден 162-ге дейін (жұп жағы), Момышұлы № 25-тен 75-ке дейін (тақ жағы) № 32-ден 108-ге дейін (жұп жағы), Малай батыр № 21-ден 95-ке дейін (тақ жағы), № 32-ден 116-ға дейін (жұп жағы), Розыбакиев № 1-ден 141-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 144-ке дейін (жұп жағы), Сыздықов № 1-ден 143-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 186-ға дейін (жұп жағы), Үсенов № 59-дан 135-ке дейін (тақ жағы), № 60-тан 158-ге дейін (жұп жағы), Қайыпов № 85-тен 109-ға дейін (тақ жағы), № 28-ден 94-ке дейін (жұп жағы), Вихрев № 47-ден 121-ге дейін (тақ жағы), № 74-тен 120-ға дейін (жұп жағы), Таиров № 65-тен 147-ге дейін (тақ жағы), № 92-ден 192-ге дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: Момышұлы, Розыбакиев, Южный, Алатау, Юбилейный, Восточный.
92. № 208 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Қабылов көшесі № 2, Абай атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Мұратбаев, Юбилейная, Гаражная, Гидростроитель, Қағазбаев, Жібек Жолы № 35-тен 75-ке дейін (тақ жағы), Абай № 1-ден 73-ке дейін (тақ жағы), Таиров № 1-ден 63-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 90-ға дейін (жұп жағы), Үсенов № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Вихрев № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Қайыпов № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), Садовая № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Қабылов № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), Нұрғазин № 43-тен 97-ге дейін (тақ жағы), № 34-тен 104-ке дейін (жұп жағы), Целинная № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Жылысбаев № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы); аудандық электр жүйесі учаскесі; № 2 ықшам ауданы.

90. Избирательный участок № 206.
Центр: село Шелек, улица Илийская № 12, средняя школа имени Алии Молдагуловой с дошкольным мини-центром.
В границах: село Шелек, улицы: Медицинская, Маметовой, Ауэзова, Заречная, Арычная, Дружбы, Нурпеисова, Илийская, Абишева, Молдагуловой, Стадионная, Абая с № 215 по 323 (нечетная сторона), с № 164 по 306 (четная сторона), Бижанова с № 173 по 241 (нечетная сторона), с № 204 по 304 (четная сторона), Кадырова с № 1 по 107 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), Усенова с № 137 по 163 (нечетная сторона), с № 160 по 198 (четная сторона), Вихрева с № 123 по 143 (нечетная сторона), с № 122 по 140 (четная сторона), Строительная с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Кайыпова с № 111 по 127 (нечетная сторона), с № 96 по 108 (четная сторона), Таирова с № 149 по 163 (нечетная сторона), с № 194 по 198 (четная сторона); переулки: Дачный, Абишева, Арычный, Усенова, Абая, Илийский, Вихрева, Тихий, Сыздыкова, Омарова.
91. Избирательный участок № 207.
Центр: село Шелек, улица Жибек Жолы № 47, средняя школа имени Розыбакиева.
В границах: село Шелек, улицы: Элеваторная, Жибек Жолы с № 12 по 42, (четная сторона), Абая с № 2 по 162 (четная сторона), Момышулы с № 25 по 75 (нечетная сторона), с № 32 по 108 (четная сторона), Малай Батыра с № 21 по 95 (нечетная сторона), с № 32 по 116 (четная сторона), Розыбакиева с № 1 по 141 (нечетная сторона), с № 2 по 144 (четная сторона), Сыздыкова с № 1 по 143 (нечетная сторона), с № 2 по 186 (четная сторона), Усенова с № 59 по 135 (нечетная сторона), с № 60 по 158 (четная сторона), Кайыпова с № 85 по 109 (нечетная сторона), с № 28 по 94 (четная сторона), Вихрева с № 47 по 121 (нечетная сторона), с № 74 по 120 (четная сторона), Таирова с № 65 по 147 (нечетная сторона), с № 92 по 192 (четная сторона); переулки: Момышулы, Розыбакиева, Южный, Алатау, Юбилейный, Восточный.
92. Избирательный участок № 208.
Центр: село Шелек, улица Кабылова № 2, средняя школа имени Абая.
В границах: село Шелек, улицы: Муратбаева, Юбилейная, Гаражная, Гидростроительная, Кагазбаева, Жибек Жолы с № 35 по 75 (нечетная сторона), Абая с № 1 по 73 (нечетная сторона), Таирова с № 1 по 63 (нечетная сторона), с № 2 по 90 (четная сторона), Усенова с № 1 по 57 (нечетная сторона), с № 2 по (четная сторона), Вихрева с № 1 по 45 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), Кайыпова с № 1 по 39 (нечетная сторона), Садовая с № 1 по 11 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), Кабылова с № 1 по 51 (нечетная сторона), с № 2 по 62 (четная сторона), Нургазина с № 43 по 97 (нечетная сторона), с № 34 по 104 (четная сторона), Целинная с № 1 по 25 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Жылысбаева с № 1 по 69 (нечетная сторона), с № 2 по 50 (четная сторона); участок районных электрических сетей; микрорайон № 2.

93. № 209 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Нұрғазин көшесі № 150, Ыбырай Алтынсарин атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталағымен.
Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Лесная, Авангардская, Виноградная, Мелиоративная, Жібек Жолы № 77-ден 167-ге дейін (тақ жағы), Әжібай батыр № 1-ден 89-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 48-ге дейін (жұп жағы), Абай № 75-тен 159-ға дейін (тақ жағы), Жылысбаев № 71-ден 115-ке дейін (тақ жағы), № 52-ден 140-қа дейін (жұп жағы), Қабылов № 53-тен 159-ға дейін (тақ жағы), № 64-тен 166-ға дейін (жұп жағы), Нұрғазин № 99-дан 197-ге дейін (тақ жағы), № 106-дан 194-ке дейін (жұп жағы), Бижанов № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), Орынтаев № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), Кенжебаев № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 36-ға дейін (жұп жағы), Целинная № 27-ден 63-ке дейін (тақ жағы), № 28-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Садовая № 13-тен 39-ға дейін (тақ жағы), № 32-ден 58-ге дейін (жұп жағы).
94. № 210 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Бокин көшесі № 40, Петр Вихрев атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Маяковский, Егізбаев, Ғани Батыр, Бокин, Сайдуллаев, Казачья, Парниковая, Солнечная, Космонавтов, Луговая, Кирпичная, Нұрғазин № 199-дан 239-ға дейін (тақ жағы), Момышұлы № 117-ден 199-ға дейін (тақ жағы), № 190-нан 252-ге дейін (жұп жағы), Целинная № 65-тен 87-ге дейін (тақ жағы), № 60-тан 84-ке дейін (жұп жағы), Жылысбаев № 117-ден 171-ге дейін (тақ жағы), № 142-ден 196-ға дейін (жұп жағы), Қабылов № 161-ден 237-ге дейін (тақ жағы), № 168-ден 234-ке дейін (жұп жағы), Жібек Жолы № 169-дан 275-ке дейін (тақ жағы), № 118-ден 200-ге дейін (жұп жағы), Малай батыр № 161-ден 267-ге дейін (тақ жағы), № 246-дан 278-ге дейін (жұп жағы), Ключевая № 1-ден 67-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 70-ке дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: Кирпичный, Солнечный, Жетісу.
95. № 211 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Әбдікәрімов көшесі № 14, Т. Кенжебаев атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Вишневая, Ахметов, Имамниязов, Мақатаев, Советская, Новосельская, 8 Наурыз, Мир, Семятов, Молодежная, Коммунальная, Интернациональная, Әбдікәрімов, Жобаланған, Жобаланған 1, Жобаланған 2, Жобаланған 3, Жібек Жолы № 277-ден 321-ге дейін (тақ жағы), № 202-ден 320-ға дейін (жұп жағы), Ключевая № 69-дан 77-ге дейін (тақ жағы), № 72-ден 90-ға дейін (жұп жағы); тұйық көшесі Новосельский.
96. № 952 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Нұрғазин көшесі № 2, Политехникалық колледжі.

93. Избирательный участок № 209.
Центр: село Шелек, улица Нургазина № 150, средняя школа имени Ыбырая Алтынсарина с дошкольным мини-центром.
В границах: село Шелек, улицы: Лесная, Авангардская, Виноградная, Мелиоративная, Жибек Жолы с № 77 по 167 (нечетная сторона), Ажибай Батыра с № 1 по 89 (нечетная сторона), с № 2 по 48 (четная сторона), Абая с № 75 по 159 (нечетная сторона), Жылысбаева с № 71 по 115 (нечетная сторона), с № 52 по 140 (четная сторона), Кабылова с № 53 по 159 (нечетная сторона), с № 64 по 166 (четная сторона), Нургазина с № 99 по 197 (нечетная сторона), с № 106 по 194 (четная сторона), Бижанова с № 1 по 49 (нечетная сторона), с № 2 по 62 (четная сторона), Орынтаева с № 1 по 29 (нечетная сторона), с № 2 по 38 (четная сторона), Кенжебаева с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 36 (четная сторона), Целинная с № 27 по 63 (нечетная сторона), с № 28 по 58 (четная сторона), Садовая с № 13 по 39 (нечетная сторона), с № 32 по 58 (четная сторона).
94. Избирательный участок № 210.
Центр: село Шелек, улица Бокина № 40, средняя школа имени Петра Вихрева с дошкольным мини-центром.
В границах: село Шелек, улицы: Маяковского, Егизбаева, Гани Батыра, Бокина, Сайдуллаева, Казачья, Парниковая, Солнечная, Космонавтов, Луговая, Кирпичная, Нургазина с № 199 по 239 (нечетная сторона), Момышулы с № 117 по 199 (нечетная сторона), с № 190 по 252 (четная сторона), Целинная с № 65 по 87 (нечетная сторона), с № 60 по 84 (четная сторона), Жылысбаева с № 117 по 171 (нечетная сторона), с № 142 по 196 (четная сторона), Кабылова с № 161 по 237 (нечетная сторона), с № 168 по 234 (четная сторона), Жибек Жолы с № 169 по 275 (нечетная сторона), с № 118 по 200 (четная сторона), Малай Батыра с № 161 по 267 (нечетная сторона), с № 246 по 278 (четная сторона), Ключевая с № 1 по 67 (нечетная сторона), с № 2 по 70 (четная сторона); переулки: Кирпичный, Солнечный, Жетысуский.
95. Избирательный участок № 211.
Центр: село Шелек, улица Абдыкаримова № 14, средняя школа имени Т. Кенжебаева с дошкольным мини-центром.
В границах: село Шелек, улицы: Вишневая, Ахметова, Имамниязова, Макатаева, Советская, Новосельская, 8 Марта, Мира, Семятова, Молодежная, Коммунальная, Интернациональная, Абдыкаримова, Жобаланган, Жобаланган 1, Жобаланган 2, Жобаланган 3, Жибек Жолы с № 277 по 321 (нечетная сторона), с № 202 по 320 (четная сторона), Ключевая с № 69 по 77 (нечетная сторона), с № 72 по 90 (четная сторона); переулок Новосельский.
96. Избирательный участок № 952.
Центр: село Шелек, улица Нургазина № 2, Политехнический колледж.

Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Складская, Мұратбаев, Қағазбаев, Жібек Жолы № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Момышұлы № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Малай батыр № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Қайыпов № 41-ден 83-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Вихрев № 32-ден 72-ге дейін (жұп жағы), Нұрғазин № 1-ден 41-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы); № 1 ықшам ауданы; тұйық көшелер: Қайыпов, Нұрғазин.
97. № 212 сайлау учаскесі.
Орталығы: Май ауылы, Парковая көшесі нөмірсіз, М. Мәметова атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Май ауылы, Торғайбаз ауылы.
98. № 213 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаракемер ауылы, № 6654 Әскери бөлімшесінің клубы.
Шекарасы: № 6654 Әскери бөлімшесі.

В границах: село Шелек, улицы: Складская, Муратбаева, Кагазбаева, Жибек Жолы с № 1 по 33 (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона), Момышулы с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), Малай Батыра с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), Кайыпова с № 41 по 83 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Вихрева с № 32 по 72 (четная сторона), Нургазина с № 1 по 41 (нечетная сторона), с № 2 по 32 (четная сторона); микрорайон № 1; переулки: Каипова, Нургазина.
97. Избирательный участок № 212.
Центр: село Майское, улица Парковая без номера, средняя школа имени М. Маметовой с дошкольным мини-центром.
В границах: село Майское, село Торгайбаза.
98. Избирательный участок № 213.
Центр: село Каракемер, Клуб воинской части № 6654.
В границах: Воинская часть № 6654.