Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №37-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 43-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 08 маусымда № 3199 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 05 қаңтардағы № 51-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 05.01.2016 № 51-4 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-3 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2980 тіркелген, 2015 жылдың 6 қаңтарындағы аудандық № 3 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 ақпандағы "Қарасай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 39-3 шешіміне (2015 жылғы 18 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3066 тіркелген, 2015 жылдың 14 наурыздағы аудандық № 12-13 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 17155750 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 8720508 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 162507 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 500000 мың теңге;
трансферттер түсімі 7772735 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4823543 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2949192 мың теңге;
2) шығындар 17393228 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 3574536 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 27472 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 38649 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11177 мың теңге;
4) қаржылық активтер мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 264950 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 264950 мың теңге".

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №37-3 "О бюджете Карасайского района на 2015-2017 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 43-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 08 июня 2015 года № 3199. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 05 января 2016 года № 51-4
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 05.01.2016 № 51-4.
В соответствии с пунктам 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата от 19 декабря2014 года №37-3 "О бюджете Карасайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2014 годы №2980, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 6 января 2015 года №3), в решение Карасайского районного маслихата от 12 февраля 2015 года №39-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №37-3 "О бюджете Карасайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 февраля 2015 года №3066, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 14 марта 2015 года №12-13) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 17155750 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8720508 тысяч тенге;
неналоговые поступления 162507 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 500000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7772735 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4823543 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2949192 тысяч тенге;
2) затраты 17393228 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 3574536 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 27472 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 38649 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11177 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 264950 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицит) бюджета 264950 тысяч тенге".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, қаржы, әлеуметтік экономикалық даму, нарықтық құрылымдарды, экономика мен кәсіпкерлікті қалыптастыру жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Ахметов Е.Т.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По формированию бюджета, финансов, социально - экономического развития, рыночной структуры, экономики и предпринимательства".
4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Ахметов Е.Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы С.Сақабаев
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Қалиев
Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы Қарасай ауданының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы " № 43-3 шешіміне 1 қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-3 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Қарасай ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I.Кiрiстер

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата С.Сакабаев
Секретарь Карасайского
районного маслихата Е.Калиев
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 43-3 "О внесений изменений в решение Карасайского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-3 "О бюджете Карасайского района на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Карасайского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-3 "О бюджете Карасайского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Карасайского района на 2015 год
Категории
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Под класс
I. Доходы