Қарасай ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімінің 2015 жылғы 03 тамыздағы № 50-2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 02 қыркүйекте № 3373 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай ауданы әкімінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 7 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай ауданы әкімінің 13.12.2018 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына сәйкес, Қарасай ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Қарасай ауданының әкімінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы "Қарасай ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 1-2 шешімнің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 23 қаңтарында № 3002 тіркелген, 2015 жылдың 31 қаңтарында № 5 (8123) "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Қарасай аудан әкімі аппаратының басшысы осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Тынышбай Нұрлан Төленұлына жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Дәуренбаев
Қарасай ауданы әкімінің 2015 жылғы "03" тамыздағы "Қарасай ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 8-15 шешіміне қосымша
Қарасай ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
№ 365 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Әлімқұлов көшесі № 86, Пушкин атындағы орта мектеп, телефон: 27012.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Абылай хан № 291-ден 317-ге дейін, Канкуров № 49-дан 79-ға дейін, Құрманғазы № 1-ден 36-ға дейін, Әтекеев № 1-ден 62-ге дейін, Әлімқұлов № 40-тан 144-ке дейін (жұп жағы), Әлімқұлов № 111-ден 129-ға дейін (тақ жағы), Әуезов № 1-ден 62-ге дейін, Қарасай батыр № 81-ден 137-ге дейін (тақ жағы), Қарасай батыр № 84-тен 138-ге дейін (жұп жағы), Сәукеле № 1-ден 50-ге дейін, Гоголь № 92-ден 141-ге дейін, Бокин № 46-дан 82-ге дейін, Өркен № 1-ден 30-ға дейін, Қалдаяқов № 1-ден 16-ға дейін, Аймауытов № 63-тен 141-ге дейін (тақ жағы), Әйтей батыр № 20-дан 66-ға дейін (жұп жағы), Көшек батыр № 42-ден 160-қа дейін (жұп жағы), Кебеже № 1-ден 42-ге дейін, Алтын адам № 1-ден 13-ке дейін, Ақтоғай № 1-ден 7-ге дейін, Нұрлы № 1-ден 35-ке дейін, Самалжел № 1-ден 25-ке дейін, Бурабай № 1-ден 41-ге дейін, Бәйтерек № 1-ден 25-ке дейін, Жасқанат № 1-ден 25-ке дейін, Алтын дән № 1-ден 21-ге дейін, Еңбек № 1-ден 10-ға дейін, Үлгілі № 1-ден 15-ке дейін, Жайлау № 1-ден 20-ға дейін, Сарыжұлдыз № 1-ден 6-ға дейін, Бейбітшілік № 1-ден 7-ге дейін, Тайбурыл № 1-ден 5-ке дейін, Ақсауыт № 1-ден 10-ға дейін, Алтыбақан № 1-ден 7-ге дейін, Ғанибет № 1-ден 11-ге дейін, Кеңдала № 1-ден 15-ке дейін, Бұлақты № 1-ден 21-ге дейін, Ақтоған № 1-ден 7-ге дейін, Наурыз № 1-ден 15-ке дейін, Алаш № 1-ден 21-ге дейін, Алтынсақа № 1-ден 15-ке дейін, Көлді № 1-ден 13-ке дейін, Шұғыла № 1-ден 7-ге дейін, Ар-намыс № 1-ден 15-ке дейін, Ақтаң № 1-ден 5-ке дейін, Бейбарыс № 1-ден 41-ге дейінгі көшелері; Бурабай тұйық көшесі № 1-ден 17-ге дейін.
№ 366 сайлау учаскесі.

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Карасайскому району
Решение акима Карасайского района Алматинской области от 03 августа 2015 года № 8-15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 сентября 2015 года № 3373. Утратило силу решением акима Карасайского района Алматинской области от 13 декабря 2018 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Карасайского района Алматинской области от 13.12.2018 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Карасайского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать по Карасайскому району избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Карасайского района от 20 января 2015 года № 1-2 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Карасайскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 января 2015 года № 3002, опубликованного в газете "Заман жаршысы" № 5 (8123) от 31 января 2015 года).
3. Возложить на руководителя аппарата акима Карасайского района опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата района.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Тынышбая Нурлана Толеновича.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Дауренбаев
Приложение к решению акима Карасайского района от "03" августа 2015 года № 8-15 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Карасайскому району"
Избирательные участки, образованные для проведения голосования и подсчета голосов по Карасайскому району
Избирательный участок № 365.
Центр: город Каскелен, улица Алимкулова № 86, средняя школа имени Пушкина, телефон: 27012.
В границах: город Каскелен, улицы: Абылай хана с № 291 по 317, Канкурова с № 49 по 79, Курмангазы с № 1 по 36, Атекеева с № 1 по 62, Алимкулова с № 40 по 144 (четная сторона), Алимкулова с № 111 по 129 (нечетная сторона), Ауэзова с № 1 по 62, Карасай батыра с № 81 по 137 (нечетная сторона), Карасай батыра с № 84 по 138 (четная сторона), Саукеле с № 1 по 50, Гоголя с № 92 по 141, Бокина с № 46 по 82, Оркен с № 1 по 30, Калдаякова с № 1 по 16, Аймауытова с № 63 по 141 (нечетная сторона), Айтей батыра с № 20 по 66 (четная сторона), Кошек батыра с № 42 по 160 (четная сторона), Кебеже с № 1 по 42, Алтын адам с № 1 по 13, Актогай с № 1 по 7, Нурлы с № 1 по 35, Самалжел с № 1 по 25, Бурабай с № 1 по 41, Байтерек с № 1 по 25, Жасканат с № 1 по 25, Алтын дан с № 1 по 21, Енбек с № 1 по 10, Улгили с № 1 по 15, Жайлау с № 1 по 20, Сарыжулдыз с № 1 по 6, Бейбитшилик с № 1 по 7, Тайбурыл с № 1 по 5, Аксауыт с № 1 по 10, Алтыбакан с № 1 по 7, Ганибет с № 1 по 11, Кендала с № 1 по 15, Булакты с № 1 по 21, Актоган с № 1 по 7, Наурыз с № 1 по 15, Алаш с № 1 по 21, Алтынсака с № 1 по 15, Колди с № 1 по 13, Шугыла с № 1 по 7, Ар-намыс с № 1 по 15, Актан с № 1 по 5, Бейбарыс с № 1 по 41; переулок Бурабай с № 1 по 17.
Избирательный участок № 366.

Орталығы: Қаскелең қаласы, Гоголь көшесі № 44, Абай атындағы орта мектеп – гимназиясы, телефон: 22060.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Төле би № 66-дан 96-ға дейін, Қарасай батыр № 58-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Қарасай батыр № 43-тен 79-ға дейін (тақ жағы), Бокин № 1-ден 45-ке дейін, Гоголь № 54-тен 91-ге дейін, Ұябаев № 56-дан 91-ге дейін, Аймауытов № 64-тен 108-ге дейін (жұп жағы), Қалтаев № 60-тан 98-ге дейін, Байжарасов № 56-дан 100-ге дейін, Қаражанов № 53-тен 68-ге дейін, Уәлиханов № 7-ден 24-ке дейін, Абылай хан № 235-тен 289-ға дейін, Көшек батыр № 43-тен 89-ға дейін (тақ жағы), Мақашев № 44-тен 134-ке дейін, Әлімқұлов № 41-ден 129-ға дейін (тақ жағы), Әйтей батыр № 21-ден 67-ге дейін (тақ жағы) көшелері; тұйық көшелер: Тоқтаров № 1-ден 11-ге дейін, Алмалы № 1-ден 18-ге дейін, Әлімқұлов № 1-ден 14-ке дейін, Жас талап № 1-ден 17-ге дейін; "Южный" ықшам ауданы № 1-ден 34-ке дейін.
№ 367 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Абылай хан көшесі № 211, Қарасай ауданы Әкімінің аудандық кітапханасы, телефон: 21690.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Абылай хан № 203-тен 234-ке дейін, Абай № 39-дан 82-ге дейін, Ағынтай батыр № 45-тен 68-ге дейін, Бәрібаев № 65-тен 95-ке дейін, Гоголь № 1-ден 53-ке дейін, Жұмабаев № 1-ден 54-ке дейін, Қисықов № 36-дан 75-ке дейін, Қарасай батыр № 1-ден 41-ге дейін (тақ жағы), Қарасай батыр № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), Байғазиев № 54-тен 96-ға дейін (жұп жағы), Байғазиев № 37-ден 69-ға дейін (тақ жағы), Өмірәлиев № 48-ден 84-ке дейін, Төле би № 1-ден 64-ке дейінгі көшелері.
№ 368 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Байғазиев көшесі № 91, Байжанов атындағы орта мектеп, телефон: 21230.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Аймауытов № 1-ден 54-ке дейін, Көшек батыр № 91-ден 123-ке дейін (тақ жағы), Абай № 83-тен 107-ге дейін (тақ жағы), Абай № 94-тен 118-ге дейін (жұп жағы), Жұмабаев № 55-тен 114-ке дейін, Ағынтай батыр № 70-тен 96-ға дейін (жұп жағы), Ағынтай батыр № 69-дан 91-ге дейін (тақ жағы), Өмірәлиев № 86-дан 118-ге дейін (жұп жағы), Өмірәлиев № 87-ден 143-ке дейін (тақ жағы), Байғазиев № 116-дан 150-ге дейін (жұп жағы), Қалтаев № 1-ден 22-ға дейін, Бәрібаев № 96-дан 172-ге дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 43-ке дейін, Әйтеке би № 1-ден 26-ға дейін, Байжарасов № 1-ден 22-ге дейін, Қазақстан Республикасына Тәуелсіздіктің 10 жылдығы № 49-дан 90-ға дейін, Қазыбек би № 1-ден 56-ға дейін, Найзатас № 1-ден 16-ға дейін, Итақов № 1-ден 49-ға дейін, Көкжелек № 1-ден 15-ке дейін, Алтын орда № 1-ден 30-ға дейін, Болатбек № 1-ден 6-ға дейін, Аршалы № 1-ден 12-ге дейін, Ұябаев № 1-ден 55-ке дейін, Жағажай № 1-ден 46-ға дейін, Канкуров № 1-ден 48-ге дейінгі көшелері; Көктөбе ауылы.
№ 369 сайлау учаскесі.

Центр: город Каскелен, улица Гоголя № 44, средняя школа - гимназия имени Абая, телефон: 22060.
В границах: город Каскелен, улицы: Толе би с № 66 по 96, Карасай батыра с № 58 по 82 (четная сторона), Карасай батыра с № 43 по 79 (нечетная сторона), Бокина с № 1 по 45, Гоголя с № 54 по 91, Уябаева с № 56 по 91, Аймауытова с № 64 по 108 (четная сторона), Калтаева с № 60 по 98, Байжарасова с № 56 по 100, Каражанова с № 53 по 68, Валиханова с № 7 по 24, Абылай хана с № 235 по 289, Кошек батыра с № 43 по 89 (нечетная сторона), Макашева с № 44 по 134, Алимкулова с № 41 по 129 (нечетная сторона), Айтей батыра с № 21 по 67 (нечетная сторона); переулки: Токтарова с № 1 по 11,
Алмалы с № 1 по 18, Алимкулова с № 1 по 14, Жас талап с № 1 по 17; микрорайон "Южный" с № 1 по 34.
Избирательный участок № 367.
Центр: город Каскелен, улица Абылай хана № 211, районная библиотека Акима Карасайского района, телефон: 21690.
В границах: город Каскелен, улицы: Абылай хана с № 203 по 234, Абая с № 39 по 82, Агынтай батыра с № 45 по 68, Барибаева с № 65 по 95, Гоголя с № 1 по 53, Жумабаева с № 1 по 54, Кисикова с № 36 по 75, Карасай батыра с № 1 по 41 (нечетная сторона), Карасай батыра с № 2 по 56 (четная сторона), Байгазиева с № 54 по 96 (четная сторона), Байгазиева с № 37 по 69 (нечетная сторона), Умралиева с № 48 по 84, Толе би с № 1 по 64.
Избирательный участок № 368.
Центр: город Каскелен, улица Байгазиева № 91, средняя школа имени Байжанова, телефон: 21230.
В границах: город Каскелен, улицы: Аймауытова с № 1 по 54, Кошек батыра с № 91 по 123 (нечетная сторона), Абая с № 83 по 107 (нечетная сторона), Абая с № 94 по 118 (четная сторона), Жумабаева с № 55 по 114, Агынтай батыра с № 70 по 96 (четная сторона), Агынтай батыра с № 69 по 91 (нечетная сторона), Умралиева с № 86 по 118 (четная сторона), Умралиева с № 87 по 143 (нечетная сторона), Байгазиева с № 116 по 150 (четная сторона), Калтаева с № 1 по 22, Барибаева с № 96 по 172, Кабанбай батыра с № 1 по 43, Айтеке би с № 1 по 26, Байжарасова с № 1 по 22, 10 лет Независимости Республики Казахстан с № 49 по 90, Казыбек би с № 1 по 56, Найзатас с № 1 по 16, Итакова с № 1 по 49, Кокжелек с № 1 по 15, Алтын орда с № 1 по 30, Болатбек с № 1 по 6, Аршалы с № 1 по 12, Уябаева с № 1 по 55, Жагажай с № 1 по 46, Канкурова с № 1 по 48; село Коктобе.
Избирательный участок № 369.

Орталығы: Қаскелең қаласы, Бәрібаев көшесі № 48, Керімбеков атындағы орта мектеп, телефон: 23189.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Абылай хан № 66-дан 104-ке дейін (жұп жағы), № 177-ден 201-ге дейін (тақ жағы), Қазақстан Республикасына Тәуелсіздіктің 10 жылдығы № 1-ден 48-ге дейін, Бейсебаев № 1-ден 82-ге дейін, Бәрібаев № 1-ден 63-ке дейін, Көбелеков № 1-ден 42-ге дейін, Қисықов № 1-ден 35-ке дейін, Байғазиев № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Өмірәлиев № 1-ден 48-ге дейін, Ағынтай батыр № 1-ден 44-ке дейін, Саламатов № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Бейсебаев № 1-ден 27-ге дейін, Бастау № 1-ден 27-ге дейін, Бұқар жырау № 1-ден 36-ға дейін, Айқайтас № 1-ден 36-ға дейін, Тұяқбаев № 1-ден 11-ге дейін, Бұлғақбаев № 1-ден 55-ке дейінгі көшелері; Көбелеков тұйық көшесі № 1-ден 14-ке дейін.
№ 370 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Бейсебаев көшесі №147, "Алматыгазсервис-Холдинг" Акционерлік қоғамының әкімшілік ғимараты, телефон: 21068.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Абылай хан № 106-дан 200-ге дейін (жұп жағы), Жазира № 1-ден 24-ке дейін, Саламатов № 41-ден 133-ке дейін (тақ жағы), № 80-нен 146-ға дейін (жұп жағы), Бейсебаев № 86-дан 190-ға дейін (жұп жағы), № 83-тен 145-ке дейін (тақ жағы), Шалқар № 1-ден 18-ге дейін, Бастау № 56-дан 150-ге дейін, Тұяқбаев № 12-ден 74-ке дейін, Жанғозин № 52-ден 86-ға дейін (жұп жағы), № 53 тен 101-ге дейін (тақ жағы) және № 75/1-ден 75/5-ке дейінгі көпқабатты үйлер, Әйтей батыр № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Әлімқұлов № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), Мақашев № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), Байтұрсынов № 1-ден 9-ға дейін, Гагарин № 1-ден 29-ға дейін, Аяз би № 1-ден 18-ге дейін, Бұрған № 1-ден 9-ға дейін, Бәйдібек баба № 1-ден 33-ке дейін, Ақжайық № 1-ден 26-ға дейін, Көкбастау № 1-ден 15-ке дейін, Көкдала № 1-ден 13-ке дейін, Қайнарбұлақ № 1-ден 15-ке дейін, Қойтас № 1-ден 11-ге дейін, Сарыжайлау № 1-ден 10-ға дейін, Ақтілек № 1-ден 10-ға дейін, Қарақия № 1-ден 12-ге дейін, Мұғалжар № 1-ден 17-ге дейін, Құлынды № 1-ден 16-ға дейінгі көшелері; тұйық көшелер: Бакинский № 1-ден 18-ге дейін, Көкбастау № 1-ден 10-ға дейін.
№ 371 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Абылай хан көшесі № 40, Қарасай ауданы Әкімінің аудандық мәдениет үйі, телефон: 22870.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Абылай хан № 69-дан 175-ке дейін (тақ жағы), № 42-ден 64-ке дейін (жұп жағы), Достық № 1-ден 101-ге дейін, Балқаш № 1-ден 38-ге дейін, Ақши № 1-ден 36-ға дейін, Суықбұлақ № 1-ден 46-ға дейін, Қаратал № 1-ден 44-ке дейін, Қасқасу № 1-ден 40-қа дейін, Ақсай №1-ден 46-ға дейін, Үлкенсаз № 1-ден 42-ге дейін, Бесқарағай № 1-ден 30-ға дейін, Көктерек № 1-ден 18-ге дейін, Бозой № 1-ден 14-ке дейін, Тұлпарсаз № 1-ден 30-ға дейін, Мамыр № 1-ден 27-ге дейін, Қарасу № 1-ден 26-ға дейін, Қарағайлы № 1-ден 20-ға дейін, Аққайың № 1-ден 12-ге дейін, Мойынқұм № 1-ден 13-ке дейін, Қарақастек № 1-ден 12-ге дейін, Бөгенбай № 1-ден 32-ге дейін, Тілендиев № 1-ден 33-ке дейін, Қонаев № 1-ден 129-ға дейін, Айдарлы № 1-ден 27-ге дейін, Алпамыс № 1-ден 26-ға дейін, Асқаров № 1-ден 148-ге дейін, Мұратбаев № 1-ден 9-ға дейін, Тастақ № 1-ден 22-ге дейін, Райымбек № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы) көшелері; Тілендиев тұйық көшесі № 1-ден 13-ке дейін.
№ 372 сайлау учаскесі.

Центр: город Каскелен, улица Барибаева № 48, средняя школа имени Керимбекова, телефон: 23189.
В границах: город Каскелен, улицы: Абылай хана с № 66 по 104 (четная сторона), с № 177 по 201 (нечетная сторона), 10-лет Независимости Республики Казахстан с № 1 по 48, Бейсебаева с № 1 по 82, Барибаева с № 1 по 63, Кобелекова с № 1 по 42, Кисикова с № 1 по 35, Байгазиева с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), Умралиева с № 1 по 48, Агынтай батыра с № 1 по 44, Саламатова с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 78 (четная сторона), Бейсебаева с № 1 по 27, Бастау с № 1 по 27, Бухар жырау с № 1 по 36, Айкайтас с № 1 по 36, Туякбаева с № 1 по 11, Булгакбаева с № 1 по 55; переулок Кобелекова с № 1 по 14.
Избирательный участок № 370.
Центр: город Каскелен, улица Бейсебаева № 147, административное здание Акционерного общества "Алматыгазсервис - Холдинг", телефон: 21068.
В границах: город Каскелен, улицы: Абылай хана с № 106 по 200 (четная сторона), Жазира с № 1 по 24, Саламатова с № 41 по 133 (нечетная сторона), с № 80 по 146 (четная сторона), Бейсебаева с № 86 по 190 (четная сторона), с № 83 по 145 (нечетная сторона), Шалкар с № 1 по 18, Бастау с № 56 по 150, Туякбаева с № 12 по 74, Жангозина с № 52 по 86 (четная сторона), с № 53 по 101 (нечетная сторона) и многоэтажные дома с № 75/1 по 75/5, Айтей батыра с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по18 (четная сторона), Алимкулова с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 38 (четная сторона), Макашева с № 2 по 42 (четная сторона), Байтурсынова с № 1 по 9, Гагарина с № 1 по 29, Аяз би с № 1 по 18, Бурган с № 1 по 9, Байдибек баба с № 1 по 33, Акжайык с № 1 по 26, Кокбастау с № 1 по 15, Кокдала с № 1 по 13, Кайнарбулак с № 1 по 15, Койтас с № 1 по 11, Сарыжайлау с № 1 по 10, Актилек с № 1 по 10, Каракия с № 1 по 12, Мугалжар с № 1 по 17, Кулынды с № 1 по 16; переулки: Бакинский с № 1 по 18, Кокбастау с № 1 по 10.
Избирательный участок № 371.
Центр: город Каскелен, улица Абылай хана № 40, районный дом культуры Акима Карасайского района, телефон: 22870.
В границах: город Каскелен, улицы: Абылай хана с № 69 по 175 (нечетная сторона), с № 42 по 64 (четная сторона), Достык с № 1 по 101, Балхаш с № 1 по 38, Акши с № 1 по 36, Суыкбулак с № 1 по 46, Каратал с № 1 по 44, Каскасу с № 1 по 40, Аксай с № 1 по 46, Улкенсаз с № 1 по 42, Бескарагай с № 1 по 30, Коктерек с № 1 по 18, Бозой с № 1 по 14, Тулпарсаз с № 1 по 30, Мамыр с № 1 по 27, Карасу с № 1 по 26, Карагайлы с № 1 по 20, Аккайын с № 1 по 12, Мойынкум с № 1 по 13, Каракастек с № 1 по 12, Богенбая с № 1 по 32, Тлендиева с № 1 по 33, Кунаева с № 1 по 129, Айдарлы с № 1 по 27, Алпамыс с № 1 по 26, Аскарова с № 1 по 148, Муратбаева с № 1 по 9, Тастак с № 1 по 22, Райымбека с № 1 по 29 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона); переулок Тлендиева с № 1 по 13.
Избирательный участок № 372.

Орталығы: Қаскелең қаласы, "Алтын Ауыл" ықшам ауданы № 25, Алтын Ауыл орта мектебі, телефон: 29931.
Шекарасы: Қаскелен қаласы, Абылай хан № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы) және № 1-ден 67-ге дейін (тақ жағы), Қалқаман № 1-ден 15-ке дейін, Іргелі № 1-ден 29-ға дейін, Алтынқұм № 1-ден 27-ге дейін, Заводская № 1-ден 22-ге дейін, Темірқазық № 1-ден 19-ға дейін, Жетіөзен № 1-ден 10-ға дейін, Тараз № 1-ден 15-ке дейін, Сәмен батыр № 1-ден 20-ға дейін, Майса № 1-ден 15-ке дейін, Есіл № 1-ден 10-ға дейін, Қызылсай № 1-ден 35-ке дейін, Бурашев № 1-ден 32-ге дейін, Мойылды № 1-ден 9-ға дейін, Ақбұлақ № 1-ден 10-ға дейін, Сусар № 1-ден 15-ке дейін, Самұрық № 1-ден 16-ға дейін, Алатау № 1-ден 20-ға дейін, Жерұйық № 1-ден 15-ке дейін, Арқарлы № 1-ден 7-ге дейін, Баталы № 1-ден 11-ге дейін, Дәстүр № 1-ден 13-ке дейін, Ұялы № 1-ден 5-ке дейін, Болашақ № 1-ден 30-ға дейін, Рысқұлов № 1-ден 45-ке дейін, Қошқарбаев № 1-ден 47-ке дейін, Байбосынов № 1-ден 43-ке дейін, Біржансал № 1-ден 27-ге дейін, Ақын Сара № 1-ден 32-ге дейін, Құрылысшы № 1-ден 45-ке дейін, Мәметова № 1-ден 77-ге дейін, Көктем № 1-ден 11-ге дейінгі көшелері; Мәметова тұйық көшесі № 1-ден 20-ға дейін; "Алтын Ауыл" ықшам ауданы № 1-ден 24-ке дейінгі көпқабатты үйлер және № 1-ден 30-ға дейінгі коттедждер.
№ 373 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Қастеев көшесі № 49, Әлімкұлов атындағы орта мектеп, телефон: 21345.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Үмбетәлі № 1-ден 120-ға дейін, Жаңа жол № 1-ден 24-ке дейін, Тастақ № 24-тен 74-ке дейін, Рысқұлбеков № 1-ден 81-ге дейін, Әл-Фараби № 1-ден 81-ге дейін, Махамбет-Исатай № 1-ден 20-ға дейін, Қастеев № 1-ден 68-ге дейін, Керімбеков № 1-ден 30-ға дейін, Самал № 1-ден 30-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 38-ге дейін, Шапағат № 1-ден 12-ге дейін, Сейфуллин № 1-ден 10-ға дейін, Ақ жол № 1-ден 26-ға дейін, Сұңқар № 1-ден 65-ке дейін, Маргұлан № 1-ден 40-қа дейін, Таусамалы № 1-ден 67-ге дейін, Долан № 1-ден 10-ға дейін, Гаухартас № 1-ден 30-ға дейін, Ақтас № 1-ден 20-ға дейін, Оқжетпес № 1-ден 15-ке дейін, Жартас № 1-ден 20-ға дейін, Ақсу № 1-ден 18-ге дейін, Көктас № 1-ден 21-ге дейін, Шығыс № 1-ден 50-ге дейін, Райымбек № 14-тен 96-ға дейін (жұп жағы), № 31-ден 125-ке дейін (тақ жағы), Кәусар № 1-ден 15-ке дейін, Ақшағала № 1-ден 17-ге дейін, Сарыбұлақ № 1-ден 13-ке дейін, Айнабұлақ № 1-ден 15-ке дейін, Талапкер № 1-ден 12-ге дейін, Хантәңірі № 1-ден 14-ке дейін, Бірлік № 1-ден 16-ға дейін, Бөктер № 1-ден 15-ке дейін, Арна № 1-ден 13-ке дейін, Ақмаржан № 1-ден 19-ға дейінгі көшелері; тұйық көшелер: Әл-Фараби № 1-ден 18-ге дейін, Қастеев № 1-ден 9-ға дейін, Керімбеков № 1-ден 17-ге дейін.
№ 374 сайлау учаскесі.

Центр: город Каскелен, микрорайон "Алтын Ауыл" № 25, средняя школа Алтын Ауыл, телефон: 29931.
В границах: город Каскелен, улицы: Абылай хана с № 2 по 40 (четная сторона), с № 1 по 67 (нечетная сторона), Калкаман с № 1 по 15, Иргели с № 1 по 29, Алтынкум с № 1 по 27, Заводская с № 1 по 22, Темирказык с № 1 по 19, Жетиозен с № 1 по 10, Тараз с № 1 по 15, Самен батыра с № 1 по 20, Майса с № 1 по 15, Есиль с № 1 по 10, Кызылсай с № 1 по 35, Бурашева с № 1 по 32, Мойылды с № 1 по 9, Акбулак с № 1 по 10, Сусар с № 1 по 15, Самурык с № 1 по 16, Алатау с № 1 по 20, Жеруйык с № 1 по 15, Архарлы с № 1 по 7, Баталы с № 1 по 11, Дастур с № 1 по 13, Уялы с № 1 по 5, Болашак с № 1 по 30, Рыскулова с № 1 по 45, Кошкарбаева с № 1 по 47, Байбосынова с № 1 по 43, Биржансал с № 1 по 27, Акын Сара с № 1 по 32, Курылысшы с № 1 по 45, Маметовой с № 1 по 77, Коктем с № 1 по 11; переулок Маметовой с № 1 по 20; микрорайон "Алтын Ауыл" многоэтажные дома с № 1 по 24 и коттеджи с № 1 по 30.
Избирательный участок № 373.
Центр: город Каскелен, улица Кастеева № 49, средняя школа имени Алимкулова, телефон: 21345.
В границах: город Каскелен, улицы: Умбеталы с № 1 по 120, Жана жол с № 1 по 24, Тастак с № 24 по 74, Рыскулбекова с № 1 по 81, Аль-Фараби с № 1 по 81, Махамбет-Исатая с № 1 по 20, Кастеева с № 1 по 68, Керимбекова с № 1 по 30, Самал с № 1 по 30, Жамбыла с № 1 по 38, Шапагат с № 1 по 12, Сейфуллина с № 1 по 10, Ак жол с № 1 по 26, Сункар с № 1 по 65, Маргулана с № 1 по 40, Таусамалы с № 1 по 67, Долан с № 1 по 10, Гаухартас с № 1 по 30, Актас с № 1 по 20, Окжетпес с № 1 по 15, Жартас с № 1 по 20, Аксу с № 1 по 18, Коктас с № 1 по 21, Шыгыс с № 1 по 50, Райымбека с № 14 по 96 (четная сторона), с № 31 по 125 (нечетная сторона), Каусар с № 1 по 15, Акшагала с № 1 по 17, Сарыбулак с № 1 по 13, Айнабулак с № 1 по 15, Талапкер с № 1 по 12, Хантанири с № 1 по 14, Бирлик с № 1 по 16, Боктер с № 1 по 15, Арна с № 1 по 13, Акмаржан с № 1 по 19; переулки: Аль-Фараби с № 1 по 18, Кастеева с № 1 по 9, Керимбекова с № 1 по 17.
Избирательный участок № 374.

Орталығы: Әйтей ауылы, Наурыз көшесі № 8, Қосынов атындағы орта мектеп, телефон: 36869.
Шекарасы: Әйтей ауылы.
№ 375 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекші ауылы, Райымбек көшесі № 2, Еңбекші орта мектебі, телефон: 59412.
Шекарасы: Еңбекші, Үштерек, Құмарал, Сауыншы ауылдары.
№ 376 сайлау учаскесі.
Орталығы: Іргелі ауылы, Рахметов көшесі № 24, Л.Толстой атындағы орта мектеп, телефон: 3883025.
Шекарасы: Іргелі ауылы, Абай № 8-ден 40-қа дейін, Ақжол № 1-ден 131-ге дейін, Ақниет № 1-ден 77-ге дейін, Момышұлы № 1-ден 98-ге дейін, Бейсембаев № 1-ден 123-ке дейін, Қонаев № 2-ден 180-ге дейін (жұп жағы), Достық № 1-ден 99-ға дейін, Егемендік № 1-ден 68-ге дейін, Жароков № 1-ден 92-ге дейін, Жетісу № 1-ден 99-ға дейін, Киров № 1-ден 25-ке дейін, Көкдала № 1-ден 70-ке дейін, Рахметов № 10-нан 108-ге дейін, Шұғыла № 12-ден 68-ге дейінгі көшелері; Кемертоған ауылы.
№ 377 сайлау учаскесі.
Орталығы: Іргелі ауылы, Қонаев көшесі № 80, Іргелі ауылының Мәдениет үйі, телефон: 3883252.
Шекарасы: Іргелі ауылы, Абай № 1-ден 7-ге дейін, Алмалы № 1-ден 29-ға дейін, Қонаев № 1-ден 175-ке дейін (тақ жағы), Жастар № 1-ден 51-ге дейін, Исағұлов № 1-ден 162-ге дейін, Рахметов № 1-ден 9-ға дейін, Мерей № 1-ден 117-ге дейін, Самал № 1-ден 11-ге дейін, Сапарлы жол № 1-ден 68-ге дейін, Шұғыла № 1-ден 11-ге дейін, Ынтымақ № 1-ден 91-ге дейінгі көшелері; "Асыл Арман" ықшам ауданы № 1-ден 11-ге дейін.
№ 378 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көксай ауылы, Наурызбай көшесі № 108, М.Мәметова атындағы орта мектеп, телефон: 3884590.
Шекарасы: Көксай ауылы, Арай № 1-ден 236-ға дейін, Ардагер № 1-ден 124-ке дейін, Береке № 1-ден 49-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 93-ке дейін (тақ жағы), Жаңа ғасыр № 1-ден 89-ға дейін, Желтоқсан № 1-ден 58-ге дейін, Қожабеков № 1-ден 98-ге дейін, Мәметова № 1-ден 47-ге дейін, Наурызбай № 1-ден 198-ге дейін, Пушкин № 1-ден 44-ке дейін, Тәуелсіздік № 1-ден 97-ге дейін (тақ жағы) көшелері.
№ 379 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көксай ауылы, Кожабеков көшесі № 1, Көксай дәрігерлік емханасы, телефон: 3884527.
Шекарасы: Көксай ауылы, Ақсай № 1-ден 56-ға дейін, Атшабаров № 1-ден 119-ға дейін, Балдырған № 1-ден 97-ге дейін, Бейбітшілік № 1-ден 53-ке дейін, Жамбыл № 2-ден 94-ке дейін (жұп жағы), Жас ұлан № 1-ден 187-ге дейін, Жеңіс № 1-ден 96-ға дейін, Мереке № 1-ден 39-ға дейін, Шоқпар № 1-ден 128-ге дейін, Таңшолпан № 1-ден 99-ға дейін, Тәуелсіздік № 2-ден 130-ға дейін (жұп жағы), Ұлттар достығы № 1-ден 111-ге дейінгі көшелері.
№ 380 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшқоңыр ауылы, Байтұрсынов көшесі № 38, Үшқоңыр орта мектеп - гимназиясы, тел: 50574.

Центр: село Айтей, улица Наурыз № 8, средняя школа имени Косынова, телефон: 36869.
В границах: село Айтей.
Избирательный участок № 375.
Центр: село Енбекши, улица Райымбека № 2, средняя школа Енбекши, телефон: 59412.
В границах: села Енбекши, Уштерек, Кумарал, Сауыншы.
Избирательный участок № 376.
Центр: село Иргели, улица Рахметова № 24, средняя школа имени Л.Толстого, телефон: 3883025.
В границах: село Иргели, улицы: Абая с № 8 по 40, Акжол с № 1 по 131, Акниет с № 1 по 77, Момышулы с № 1 по 98, Бейсембаева с № 1 по 123, Кунаева с № 2 по 180 (четная сторона), Достык с № 1 по 99, Егемендик с № 1 по 68, Жарокова с № 1 по 92, Жетысу с № 1 по 99, Кирова с № 1 по 25, Кокдала с № 1 по 70, Рахметова с № 10 по 108, Шугыла с № 12 по 68; село Кемертоган.
Избирательный участок № 377.
Центр: село Иргели, улица Кунаева № 80, Дом культуры села Иргели, телефон: 3883252.
В границах: село Иргели, улицы: Абая с № 1 по 7, Алмалы с № 1 по 29, Кунаева с № 1 по 175 (нечетная сторона), Жастар с № 1 по 51, Исагулова с № 1 по 162, Рахметова с № 1 по 9, Мерей с № 1 по 117, Самал с № 1 по 11, Сапарлы жол с № 1 по 68, Шугыла с № 1 по 11, Ынтымак с № 1 по 91; микрорайон "Асыл Арман" с № 1 по 11.
Избирательный участок № 378.
Центр: село Коксай, улица Наурызбая № 108, средняя школа имени М. Маметовой, телефон: 3884590.
В границах: село Коксай, улицы: Арай с № 1 по 236, Ардагер с № 1 по 124, Береке с № 1 по 49, Жамбыла с № 1 по 93 (нечетная сторона), Жана гасыр с № 1 по 89, Желтоксан с № 1 по 58, Кожабекова с № 1 по 98, Маметовой с № 1 по 47, Наурызбая с № 1 по 198, Пушкина с № 1 по 44, Тауелсиздик с № 1 по 97 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 379.
Центр: село Коксай, улица Кожабекова № 1, Коксайская врачебная амбулатория, телефон: 3884527.
В границах: село Коксай, улицы: Аксай с № 1 по 56, Атчабарова с № 1 по 119, Балдырган с № 1 по 97, Бейбитшилик с № 1 по 53, Жамбыла с № 2 по 94 (четная сторона), Жас улан с № 1 по 187, Женис с № 1 по 96, Мереке с № 1 по 39, Шокпар с № 1 по 128, Таншолпан с № 1 по 99, Тауелсиздик с № 2 по 130 (четная сторона), Улттар достыгы с № 1 по 111.
Избирательный участок № 380.
Центр: село Ушконыр, улица Байтурсынова № 38, Ушконырская средняя школа-гимназия, телефон: 50574.

Шекарасы: Үшқоңыр ауылы, Байтұрсынов № 1-ден 30-ға дейін, Панфилов № 1-ден 96-ға дейін, Әуезов № 1-ден 95-ке дейін, Әшекеев № 1-ден 24-ке дейін, Төле би № 1-ден 72-ге дейін, Өтеген батыр № 1-ден 65-ке дейін, Жібек жолы № 1-ден 75-ке дейін (тақ жағы), Жетісу № 27-ден 42-ге дейін, Сауытқан № 1-ден 12-ге дейін, Әділбеков № 1-ден 62-ге дейін, Қонаев № 35-тен 68-ге дейін, Мақатаев № 35-тен 86-ға дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 33-ке дейін, Амангелді № 1-ден 15-ке дейін, Достық № 1-ден 14-ке дейін, Жастар № 1-ден 18-ге дейін, Мамыр № 1-ден 70-ке дейін, Желтоқсан № 1-ден 39-ға дейін, Дегерес № 1-ден 56-ға дейін, Нұра № 1-ден 40-қа дейін, Сат № 1-ден 10-ға дейінгі көшелері.
№ 381 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшқоңыр ауылы, Өтеген батыр көшесі № 40, М.Әуезов атындағы орта мектеп, телефон: 54740.
Шекарасы: Үшқоңыр ауылы, Жібек жолы № 4-тен 88-ге дейін (жұп жағы), Бөгенбай батыр № 1-ден 73-ке дейін, Әбіш № 1-ден 89-ға дейін, Боламбаев № 1-ден 17-ге дейін, Домалақ ана № 1-ден 101-ге дейін, Қапал батыр № 1-ден 111-ге дейін, Рысқұлов № 1-ден 99-ға дейін, Жетісу № 1-ден 26-ға дейін, Әділбеков № 63-тен 94-ке дейін, Қонаев № 1-ден 34-ке дейін, Мақатаев № 1-ден 34-ке дейін, Жанқожа батыр № 1-ден 44-ке дейін, Молдағұлова № 1-ден 6-ға дейінгі көшелері; Айқым ауылы.
№ 382 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшқоңыр ауылы, Жібек жолы көшесі № 83, Қарасай батыр атындағы орта мектеп, телефон: 54973.
Шекарасы: Үшқоңыр ауылы, Әуезов № 96-дан 137-ге дейін, Төле би № 73-тен 136-ға дейін, Момышұлы № 1-ден 36-ға дейін, Өтеген батыр № 66-дан 108-ге дейін, Жібек жолы № 77-ден 131-ге дейін (тақ жағы) және № 90-нан 132-ге дейін (жұп жағы), Жеңіс № 1-ден 8-ге дейін, Әбіш № 89-дан 154-ке дейін, Баубеков № 1-ден 26-ға дейін, Тілендиев № 1-ден 34-ке дейін, Домалақ ана № 102-ден 134-ке дейін, Қапал батыр № 112-ден 137-ге дейін, Рысқұлов № 100-ден 121-ге дейін, Алдашев № 1-ден 65-ке дейін, Әлжан № 1-ден 64-ке дейін, Жетісу № 43-тен 66-ға дейін, Қарасай батыр № 1-ден 17-ге дейін, Суық төбе № 1-ден 14-ке дейін, Еңбек № 1-ден 57-ге дейінгі көшелері.
№ 383 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бекболат ауылы, Мектеп көшесі № 1, 1-ші Май атындағы орта мектеп, телефон: 51539.
Шекарасы: Бекболат, Сауыншы ауылдары.
№ 384 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайнар ауылы, Бобров көшесі № 3, Қайнар орта мектебі, телефон: 37565.
Шекарасы: Қайнар ауылы.
№ 385 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жандосов ауылы, Темірбеков көшесі № 16, О.Жандосов атындағы орта мектеп (№1 корпусы),телефон: 42057.
Шекарасы: Жандосов ауылы, Айдарлы № 1-ден 15-ке дейін, Ақбастау № 1-ден 66-ға дейін, Ақжайық № 1-ден 37-ге дейін, Әлімқұлов № 1-ден 48-ге дейін, Алмарасан № 1-ден 5-ке дейін, Балбұлақ № 1-ден 7-ге дейін, Балғын № 1-ден 37-ге дейін, Балдырған № 1-ден 37-ге дейін, Береке № 1-ден 39-ға дейін, Жалын № 1-ден 32-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 18-ге дейін, Жібек Жолы № 1-ден 57-ге дейін, Жусан № 1-ден 28-ге дейін, Тоғаев № 1-ден 28-ге дейін, Қасқасу № 1-ден 29-ға дейін, Наурызбай № 1-ден 88-ге дейін, Сәйгүлік № 1-ден 32-ге дейін, Саяжай № 1-ден 36-ға дейін, Сопиев № 1-ден 36-ға дейін, Талапкер № 1-ден 13-ке дейін, Тастыбұлақ № 1-ден 25-ке дейін, Ұлттар достығы № 1-ден 82-ге дейін, Шапағат № 1-ден 9-ға дейін, Баянды № 1-ден 10-ға дейін, Самұрық № 1-ден 8-ге дейін, Алаш № 1-ден 5-ке дейін, Көктем № 1-ден 4-ке дейін, Аққайың № 1-ден 6-ға дейін, Бозторғай № 1-ден 8-ге дейін, Шөләдір № 1-ден 7-ге дейін, Құлагер № 1-ден 4-ке дейін, Шығыс № 1-ден 5-ке дейін, Қаражанов № 1-ден 45-ке дейін, Темірбеков № 1-ден 29-ға дейінгі көшелері.
№ 386 сайлау учаскесі.

В границах: село Ушконыр, улицы: Байтурсынова с № 1 по 30, Панфилова с № 1 по 96, Ауэзова с № 1 по 95, Ашекеева с № 1 по 24, Толе би с № 1 по 72, Отеген батыра с № 1 по 65, Жибек жолы с № 1 по 75 (нечетная сторона), Жетысу с № 27 по 42, Сауыткан с № 1 по 12, Адильбекова с № 1 по 62, Кунаева с № 35 по 68, Макатаева с № 35 по 86, Кабанбай батыра с № 1 по 33, Амангельды с № 1 по 15, Достык с № 1 по 14, Жастар с № 1 по 18, Мамыр с № 1 по 70, Желтоксан с № 1 по 39, Дегерес с № 1 по 56, Нура с № 1 по 40, Сат с № 1 по 10.
Избирательный участок № 381.
Центр: село Ушконыр, улица Отеген батыра № 40, средняя школа имени М. Ауэзова, телефон: 54740.
В границах: село Ушконыр, улицы: Жибек жолы с № 4 по 88 (четная сторона), Богенбай батыра с № 1 по 73, Абиш с № 1 по 89, Боламбаева с № 1 по 17, Домалак ана с № 1 по 101, Капал батыра с № 1 по 111, Рыскулова с № 1 по 99, Жетысу с № 1 по 26, Адильбекова с № 63 по 94, Кунаева с № 1 по 34, Макатаева с № 1 по 34, Жанкожа батыра с № 1 по 44, Молдагуловой с № 1 по 6; село Айкым.
Избирательный участок № 382.
Центр: село Ушконыр, улица Жибек жолы № 83, средняя школа имени Карасай батыра, телефон: 54973.
В границах: село Ушконыр, улицы: Ауэзова с № 96 по 137, Толе би с № 73 по 136, Момышулы с № 1 по 36, Отеген батыра с № 66 по 108, Жибек жолы с № 77 по 131 (нечетная сторона) и с № 90 по 132 (четная сторона), Женис с № 1 по № 8, Абиш с № 89 по 154, Баубекова с № 1 по 26, Тлендиева с № 1 по 34, Домалак ана с № 102 по 134, Капал батыра с № 112 по 137, Рыскулова с № 100 по 121, Алдашева с № 1 по 65, Алжан с № 1 по 64, Жетысу с № 43 по 66, Карасай батыра с № 1 по 17, Суык тобе с № 1 по 14, Енбек с № 1 по 57.
Избирательный участок № 383.
Центр: село Бекболат, улица Мектеп № 1, средняя школа имени 1-Мая, телефон: 51539.
В границах: села Бекболат, Сауыншы.
Избирательный участок № 384.
Центр: село Кайнар, улица Боброва № 3, Кайнарская средняя школа, телефон: 37565.
В границах: село Кайнар.
Избирательный участок № 385.
Центр: село Жандосово, улица Темирбекова № 16, средняя школа имени О. Жандосова (корпус № 1), телефон: 42057.
В границах: село Жандосово, улицы: Айдарлы с № 1 по 15, Акбастау с № 1 по 66, Акжайык с № 1 по 37, Алимкулова с № 1 по 48, Алмарасан с № 1 по 5, Балбулак с № 1 по 7, Балгын с № 1 по 37, Балдырган с № 1 по 37, Береке с № 1 по 39, Жалын с № 1 по 32 , Жамбыла с № 1 по 18, Жибек жолы с № 1 по 57, Жусан с № 1 по 28, Тогаева с № 1 по 28, Каскасу с № 1 по 29, Наурызбая с № 1 по 88, Сайгулик с № 1 по 32, Саяжай с № 1 по 36, Сопиева с № 1 по 36, Талапкер с № 1 по 13, Тастыбулак с № 1 по 25, Улттар достыгы с № 1 по 82, Шапагат с № 1 по 9, Баянды с № 1 по 10, Самурык с № 1 по 8, Алаш с № 1 по 5, Коктем с № 1 по 4, Аккайын с № 1 по 6, Бозторгай с № 1 по 8, Шоладыр с № 1 по 7, Кулагер с № 1 по 4, Шыгыс с № 1 по 5, Каражанова с № 1 по 45, Темирбекова с № 1 по 29.
Избирательный участок № 386.

Орталығы: Шалқар ауылы, Абай көшесі № 9, Ломоносов атындағы орта мектеп, телефон: 34416.
Шекарасы: Шалқар ауылы.
№ 387 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұрар ауылы, Көпбаев көшесі № 21, Байсалбаев атындағы орта мектеп, телефон: 59921.
Шекарасы: Тұрар ауылы.
№ 388 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көлащы ауылы, Байжарасов көшесі № 2, Бәрібаев атындағы орта мектеп, телефон: 58493.
Шекарасы: Көлащы ауылы.
№ 389 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған бекеті, Дүйсеков көшесі № 42а, Шамалған қазақ орта мектебі, телефон: 58755.
Шекарасы: Шамалған бекеті, Дүйсеков № 50-ден 147-ге дейін, Ақдала № 1-ден 32-ге дейін, Ақсу № 1-ден 135-ке дейін, Алмалы № 1-ден 36-ға дейін, Байтұрсынов № 1-ден 20-ға дейін, Береке № 1-ден 26-ға дейін, Дихан № 1-ден 26-ға дейін, Жаңадәуір № 1-ден 36-ға дейін, Жаңалық № 1-ден 45-ке дейін, Жандосов № 1-ден 39-ға дейін, Жанқожа батыр № 1-ден 76-ға дейін, Жансүгіров № 16-дан 32-ге дейін, Жерұйық № 1-ден 26-ға дейін, Көксаз № 1-ден 35-ке дейін, Құсайын № 26-дан 115-ке дейін, Мектеп № 1-ден 31-ге дейін, Өтеген батыр № 1-ден 10-ға дейін, Панфилов № 1-ден 47-ге дейін, Мәметова № 1-ден 19-ға дейін, Рысқұлов № 1-ден 54-ке дейін, Самсы № 1-ден 51-ге дейін, Сейфуллин № 1-ден 64-ке дейін, Тегістік № 1-ден 163-ке дейін, Үңгіртас № 1-ден 56-ға дейін, Ынтымақ № 1-ден 56-ға дейінгі көшелері.
№ 390 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған бекеті, Қонаев көшесі № 2, Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп, телефон: 58276.
Шекарасы: Шамалған бекеті, Абай № 1-ден 113-ке дейін, Ақбастау № 1-ден 11-ге дейін, Алтынсарин № 1-ден 80-ге дейін, Амангелді № 1-ден 43-ке дейін, Баян жүрек № 1-ден 145-ке дейін, Бокин № 1-ден 10-ға дейін, Бұқар жырау № 1-ден 52-ге дейін, Дүйсеков № 1-ден 49-ға дейін, Дулатов № 21-ден 55-ке дейін, Жамбыл № 1-ден 94-ке дейін, Жансүгіров № 1-ден 15-ке дейін, Жібек жолы № 1-ден 47-ге дейін, Қажымұқан № 1-ден 14-ке дейін, Қонаев № 1-ден 99-ға дейін (тақ жағы), Қорқыт баба № 1-ден 17-ге дейін, Құсайын № 1-ден 25-ке дейін, Майлин № 1-ден 59-ға дейін, Молдағалиев № 1-ден 20-ға дейін, Момышұлы № 1-ден 24-ке дейін, Наурызбай батыр № 1-ден 44-ке дейінгі көшелері; Амангелді тұйық көшесі № 1-ден 14-ке дейін.
№ 391 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған бекеті, Қарасу көшесі № 110а, Шамалған жаңа қазақ орта мектебі, телефон: 58141.
Шекарасы: Шамалған бекеті, Әдемі № 1-ден 90-ға дейін, Әзірбаев № 1-ден 27-ге дейін, Айманов № 1-ден 39-ға дейін, Әйтеке би № 1-ден 17-ге дейін, Ақжазық № 1-ден 232-ге дейін, Ақсу № 1-ден 135-ке дейін, Ақтерек № 1-ден 21-ге дейін, Ақтоған № 1-ден 22-ге дейін, Байжарасов № 1-ден 91-ге дейін, Баласаз № 1-ден 131-ге дейін, Бөгенбай батыр № 1-ден 35-ке дейін, Достық № 1-ден 33-ке дейін, Жаңалық № 1-ден 45-ке дейін, Жеңіс № 1-ден 8-ге дейін, Жетісу № 1-ден 53-ке дейін, Жиделі № 1-ден 125-ке дейін, Жұмабаев № 7-ден 29-ға дейін, Қарасу № 1-ден 228-ге дейін, Қаһарман № 1-ден 48-ге дейін, Көкқайнар № 1-ден 213-ке дейін, Көктас № 1-ден 50-ге дейін, Көктем № 1-ден 19-ға дейін, Кұрманғалиев № 1-ден 59-ға дейін, Мәдениет № 1-ден 229-ға дейін, Мамыр № 1-ден 26-ға дейін, Молдағұлова № 1-ден 66-ға дейін, Нұрлы № 1-ден 47-ге дейін, Самал № 1-ден 36-ға дейін, Сарыарқа № 1-ден 40-қа дейін, Сәтпаев № 1-ден 61-ге дейін, Ұлан № 1-ден 79-ға дейін, Үшқоңыр № 1-ден 58-ге дейін, Шаған № 1-ден 12-ге дейін, Шөладыр № 1-ден 46-ға дейін, Шұғыла № 1-ден 38-ге дейінгі көшелері.
№ 392 сайлау учаскесі.

Центр: село Шалкар, улица Абая № 9, средняя школа имени Ломоносова, телефон: 34416.
В границах: село Шалкар.
Избирательный участок № 387.
Центр: село Турар, улица Копбаева № 21, средняя школа имени Байсалбаева, телефон: 59921.
В границах: село Турар.
Избирательный участок № 388.
Центр: село Кольащы, улица Байжарасова № 2, средняя школа имени Барибаева, телефон: 58493.
В границах: село Кольащы.
Избирательный участок № 389.
Центр: станция Шамалган, улица Дуйсекова № 42а, Шамалганская казахская средняя школа, телефон: 58755.
В границах: станция Шамалган, улицы: Дуйсекова с № 50 по 147, Акдала с № 1 по 32, Аксу с № 1 по 135, Алмалы с № 1 по 36, Байтурсынова с № 1 по 20, Береке с № 1 по 26, Дихан с № 1 по 26, Жанадауир с № 1 по 36, Жаналык с № 1 по 45, Жандосова с № 1 по 39, Жанкожа батыра с № 1 по 76, Жансугурова с № 16 по 32, Жеруйык с № 1 по 26, Коксаз с № 1 по 35, Кусаина с № 26 по 115, Мектеп с № 1 по 31, Отеген батыра с № 1 по 10, Панфилова с № 1 по 47, Маметовой с № 1 по 19, Рыскулова с № 1 по 54, Самсы с № 1 по 51, Сейфуллина с № 1 по 64, Тегистик с № 1 по 163, Унгиртас с № 1 по 56, Ынтымак с № 1 по 56.
Избирательный участок № 390.
Центр: станция Шамалган, улица Кунаева № 2, средняя школа имени И. Алтынсарина, телефон: 58276.
В границах: станция Шамалган, улицы: Абая с № 1 по 113, Акбастау с № 1 по 11, Алтынсарина с № 1 по 80, Амангельды с № 1 по 43, Баян журек с № 1 по 145, Бокина с № 1 по 10, Бухар жырау с № 1 по 52, Дуйсекова с № 1 по 49, Дулатова с № 21 по 55, Жамбыла с № 1 по 94, Жансугурова с № 1 по 15, Жибек жолы с № 1 по 47, Кажымукана с № 1 по 14, Кунаева с № 1 по 99 (нечетная сторона), Коркыт баба с № 1 по 17, Кусаина с № 1 по 25, Майлина с № 1 по 59, Молдагалиева с № 1 по 20, Момышулы с № 1 по 24, Наурызбай батыра с № 1 по 44; переулок Амангельды с № 1 по 14.
Избирательный участок № 391.
Центр: станция Шамалган, улица Карасу № 110а, Шамалганская новая казахская средняя школа, телефон: 58141.
В границах: станция Шамалган, улицы: Адеми с № 1 по 90, Азербаева с № 1 по 27, Айманова с № 1 по 39, Айтеке би с № 1 по 17, Акжазык с № 1 по 232, Аксу с № 1 по 135, Актерек с № 1 по 21, Актоган с № 1 по 22, Байжарасова с № 1 по 91, Баласаз с № 1 по 131, Богенбай батыра с № 1 по 35, Достык с № 1 по 33, Жаналык с № 1 по 45, Женис с № 1 по 8, Жетысу с № 1 по 53, Жидели с № 1 по 125, Жумабаева с № 7 по 29, Карасу с № 1 по 228, Кахарман с № 1 по 48, Коккайнар с № 1 по 213, Коктас с № 1 по 50, Коктем с № 1 по 19, Курмангалиева с № 1 по 59, Мадениет с № 1 по 229, Мамыр с № 1 по 26, Молдагуловой с № 1 по 66, Нурлы с № 1 по 47, Самал с № 1 по 36, Сарыарка с № 1 по 40, Сатпаева с № 1 по 61, Улан с № 1 по 79, Ушконыр с № 1 по 58, Шаган с № 1 по 12, Шоладыр с № 1 по 46, Шугыла с № 1 по 38.
Избирательный участок № 392.

Орталығы: Шамалған бекеті, Алматы көшесі № 1, "Жол пайдалану басқармасы-20" әкімшілік ғимараты, телефон: 58564.
Шекарасы: Шамалған бекеті, Ақиық № 1-ден 11-ге дейін, Әбілда № 1-ден 47-ге дейін, Алатау № 1-ден 37-ге дейін, Алматы № 1-ден 44-ке дейін, Әуезов № 1-ден 34-ке дейін, Домалақ ана № 1-ден 12-ге дейін, Дулатов № 1-ден 20-ға дейін, Ершабай № 1-ден 47-ге дейін, Жұлдыз № 1-ден 37-ге дейін, Жайлау № 1-ден 54-ке дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 13-ке дейін, Қазбек би № 1-ден 15-ке дейін, Қарасай батыр № 1-ден 29-ға дейін, Кенесары № 1-ден 60-қа дейін, Қонаев № 2-ден 100-ге дейін (жұп жағы), Құрманғазы № 1-ден 26-ға дейін, Мақатаев № 1-ден 10-ға дейін, Нұрпейісова № 1-ден 16-ға дейін, Райымбек № 1-ден 26-ға дейін, Сүйінбай № 1-ден 32-ге дейін, Темір жол № 1-ден 6-ға дейін, Тілендиев № 1-ден 10-ға дейін, Төле би № 1-ден 73-ке дейін, Тынышбаев № 1-ден 12-ге дейінгі көшелері; Мақатаев тұйық көшесі № 1-ден 5-ке дейінгі; Жыңғылды, Қырқұдық ауылдары.
№ 393 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қошмамбет ауылы, Мәметова көшесі № 2, Қ. Қошмамбетов атындағы орта мектеп, телефон: 59531.
Шекарасы: Қошмамбет ауылы.
№ 394 сайлау учаскесі.
Орталығы: Батан ауылы, Саламатов көшесі № 31, фельдшерлік-акушерлік пункт, телефон: 35842.
Шекарасы: Батан ауылы.
№ 395 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі № 24, Жамбыл атындағы орта мектеп, телефон: 35337.
Шекарасы: Жамбыл ауылы.
№ 396 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұлан ауылы, Тегіс көшесі № 14, Крупская атындағы орта мектеп, телефон: 43095.
Шекарасы: Ұлан ауылы.
№ 397 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалыбақ ауылы, Хабибуллин көшесі № 9, Әл-Фараби атындағы орта мектеп-гимназиясы, телефон: 53939.
Шекарасы: Алмалыбақ ауылы.
№ 398 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалпақсай ауылы, Сарбасов көшесі № 33, "Ленинский" ауылдық өндірістік кооперативінің ғимараты, телефон: 53931.
Шекарасы: Жалпақсай ауылы, Сұлусай № 1-ден 95-ға дейін, Әуезов № 1-ден 54а-ға дейін, Омаров № 1-ден 13-ке дейін, Байгүл № 1-ден 7-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 20-ға дейін, Сәтпаев № 1-ден 65-ке дейін, Ардагерлер № 1-ден 31-ге дейін, Сарбасов № 1-ден 77-ге дейін, Тегіс № 1-ден 89-ға дейін, Сейтенов № 1-ден 14-ке дейінгі көшелері.
№ 399 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мерей ауылы, Мектеп көшесі № 1, Макаренко атындағы орта мектеп, телефон: 35688.
Шекарасы: Мерей, Көлді ауылдары.
№ 400 сайлау учаскесі.
Орталығы: Береке ауылы, Алтынсарин көшесі № 1, Бейсебаев атындағы орта мектеп, телефон: 34141.
Шекарасы: Береке ауылы.
№ 401 сайлау учаскесі.
Орталығы: Исаев ауылы, Рысқұлов көшесі № 64, Исаев бастауыш мектебі, телефон: 32483.
Шекарасы: Исаев ауылы.
№ 402 сайлау учаскесі.

Центр: станция Шамалган, улица Алматы № 1, административное здание "Дорожно-эксплуатационное управление-20", телефон: 58564.
В границах: станция Шамалган, улицы: Акиык с № 1 по 11, Абильда с № 1 по 47, Алатау с № 1 по 37, Алматы с № 1 по 44, Ауэзова с № 1 по 34, Домалак ана с № 1 по 12, Дулатова с № 1 по 20, Ершабая с № 1 по 47, Жулдыз с № 1 по 37, Жайлау с № 1 по 54, Кабанбай батыра с № 1 по 13, Казбек би с № 1 по 15, Карасай батыра с № 1 по 29, Кенесары с № 1 по 60, Кунаева с № 2 по 100 (четная сторона), Курмангазы с № 1 по 26, Макатаева с № 1 по 10, Нурпеисовой с № 1 по 16, Райымбека с № 1 по 26, Суюнбая с № 1 по 32, Темир жолы с № 1 по 6, Тлендиева с № 1 по 10, Толе би с № 1 по 73, Тынышбаева с № 1 по 12; переулок Макатаева с № 1 по 5; села Жынгылды, Куркудык.
Избирательный участок № 393.
Центр: село Кошмамбет, улица Маметовой № 2, средняя школа имени К. Кошмамбетова, телефон: 59531.
В границах: село Кошмамбет.
Избирательный участок № 394.
Центр: село Батан, улица Саламатова № 31, фельдшерско-акушерский пункт, телефон: 35842.
В границах: село Батан.
Избирательный участок № 395.
Центр: село Жамбыл, улица Жамбыла № 24, средняя школа имени Жамбыла, телефон: 35337.
В границах: село Жамбыл.
Избирательный участок № 396.
Центр: село Улан, улица Тегиса № 14, средняя школа имени Крупской, телефон: 43095.
В границах: село Улан.
Избирательный участок № 397.
Центр: село Алмалыбак, улица Хабибуллина № 9, средняя школа-гимназия имени Аль-Фараби, телефон: 53939.
В границах: село Алмалыбак.
Избирательный участок № 398.
Центр: село Жалпаксай, улица Сарбасова № 33, здание сельского производственного кооператива "Ленинский", телефон: 53931.
В границах: село Жалпаксай, улицы: Сулусай с № 1 по 95, Ауэзова с № 1 по 54а, Омарова с № 1 по 13, Байгул с № 1 по 7, Жамбыла с № 1 по 20, Сатпаева с № 1 по 65, Ардагерлер с № 1 по 31, Сарбасова с № 1 по 77, Тегиса с № 1 по 89, Сейтенова с № 1 по 14.
Избирательный участок № 399.
Центр: село Мерей, улица Мектеп № 1, средняя школа имени Макаренко, телефон: 35688.
В границах: села Мерей, Кольди.
Избирательный участок № 400.
Центр: село Береке, улица Алтынсарина № 1, средняя школа имени Бейсебаева, телефон: 34141.
В границах: село Береке.
Избирательный участок № 401.
Центр: село Исаево, улица Рыскулова № 64, начальная школа Исаево, телефон: 32483.
В границах: село Исаево.
Избирательный участок № 402.

Орталығы: Жармұхамбет ауылы, Қажымұқан көшесі №19, Жармұхамбет бастауыш мектебі, телефон: 30522.
Шекарасы: Жармұхамбет ауылы.
№ 403 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаратөбе ауылы, Наурызбай көшесі № 40, Тамабаев атындағы орта мектеп, телефон: 32262.
Шекарасы: Қаратөбе ауылы.
№ 404 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкөзек ауылы, Жандосов көшесі № 16, Көкөзек орта мектебі, телефон:59410.
Шекарасы: Көкөзек, Көктоған, Ақсеңгір ауылдары, 71-разъезд.
№ 405 сайлау учаскесі.
Орталығы: Абай ауылы, Алтынсарин көшесі № 130, М.Ғабдуллин атындағы орта мектеп, телефон: 3890033.
Шекарасы: Абай ауылы, Әзербаев № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), Абай № 1-ден 32-ге дейін, Сейфуллин № 1/11-ден 1/13-ке дейін, Домалақ ана № 23а-дан 42-ге дейін, Төле би № 37-ден 145-ке дейін (тақ жағы), № 42-ден 146-ға дейін (жұп жағы), Рысқұлов № 37-ден 149-ға дейін (тақ жағы), № 48-ден 156-ға дейін (жұп жағы), Қонаев № 45-тен 163-ке дейін (тақ жағы), № 32-ден 164-ке дейін (жұп жағы), Райымбек № 35-тен 91-ге дейін (тақ жағы), № 44-тен 110-ға дейін (жұп жағы), Тәуелсіздік-І № 49-дан 149-ға дейін (тақ жағы), № 52-ден 162-ге дейін (жұп жағы), Тәуелсіздік-ІІ № 49-дан 154-ке дейін, Алатау № 1-ден 24-ке дейін, Алтынсарин № 1-ден 39-ға дейін, Бейбітшілік № 1-ден 52-ге дейін, Жандосов № 1-ден 29-ға дейін, Қарасай батыр № 1-ден 32-ге дейін, Молдағұлова № 1-ден 23-ке дейін, Майлин № 1-ден 48-ге дейін, Шаянбаев № 1-ден 23-ке дейінгі көшелері.
№ 406 сайлау учаскесі.
Орталығы: Абай ауылы, Мақатаев көшесі № 30, Абай ауылы орта мектебі, телефон: 3890607.
Шекарасы: Абай ауылы, Әзірбаев № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Сейфуллин № 1/1-ден 1/10-ға дейін, № 1/12, Домалақ ана № 1/1-ден 22-ге дейін, Төле би № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Рысқұлов № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 46-ға дейін (жұп жағы), Қонаев № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Райымбек № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), Тәуелсіздік - I № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Тәуелсіздік - II № 1-ден 48-ге дейін, Желтоқсан № 1-ден 33-ке дейін, Мақатаев № 1-ден 37-ге дейін, Мақашев № 1-ден 66-ға дейін, Уәлиханов № 1-ден 58-ге дейінгі көшелері.
№ 407 сайлау учаскесі.
Орталығы: Райымбек ауылы, Түркістан көшесі № 4, Әзірбаев атындағы орта мектеп, телефон: 34738.
Шекарасы: Райымбек ауылы, Сүйінбай № 1-ден 138-ге дейін, Желтоқсан № 1-ден 87-ге дейін, Аламан № 1-ден 60-қа дейін, Еламан № 1-ден 51-ге дейін, Елшібек № 1-ден 31-ге дейін, Жаркент № 1-ден 35-ке дейін, Сұңқар № 1-ден 29-ға дейін, Аққайнар № 1-ден 18-ге дейін, Арман № 1-ден 23-ке дейін, Батыр Баян № 1-ден 45-ке дейін, Болашақ № 1-ден 35-ке дейін, Бұлақты № 1-ден 32-ге дейін, Тамаша № 1-ден 14-ке дейін, Шабыт № 1-ден 20-ға дейін, Шаңырақ № 1-ден 17-ге дейін, Алма № 1-ден 15-ке дейін, Барлық № 1-ден 20-ға дейін, Гүлдер № 1-ден 8-ге дейін, Елтай № 1-ден 45-ке дейін, Көкжазық № 1-ден 12-ге дейін, Көлбастау № 1-ден 9-ға дейін, Көлди № 1-ден 50-ге дейін, Диірмен № 1-ден 37-ге дейін, Тұрар № 1-ден 41-ге дейін, Ақжазық № 1-ден 13/2-ге дейін, Бәйшешек № 1-ден 23-ке дейін, Керуен № 1-ден 29-ға дейін, Қайыңды № 1-ден 30-ға дейін, Барқыт бел № 1-ден 19-ға дейін, Қарабөгет № 1-ден 32-ге дейін, Үлгілі № 1-ден 26-ға дейінгі көшелері.
№ 408 сайлау учаскесі.

Центр: село Жармухамбет, улица Кажимукана № 19, Жармухамбетская начальная школа, телефон: 30522.
В границах: село Жармухамбет.
Избирательный участок № 403.
Центр: село Каратобе, улица Наурызбая № 40, средняя школа имени Тамабаева, телефон: 32262.
В границах: село Каратобе.
Избирательный участок № 404.
Центр: село Кокозек, улица Жандосова № 16, Кокозекская средняя школа, телефон: 59410.
В границах: села Кокозек, Коктоган, Аксенгир, 71-разъезд.
Избирательный участок № 405.
Центр: село Абай, улица Алтынсарина № 130, средняя школа имени М. Габдуллина, телефон: 3890033.
В границах: село Абай, улицы: Азербаева с № 1 по 23 (нечетная сторона), Абая с № 1 по 32, Сейфуллина с № 1/11 по 1/13, Домалак ана с № 23а по 42, Толе би с № 37 по 145 (нечетная сторона), с № 42 по 146 (четная сторона), Рыскулова с № 37 по 149 (нечетная сторона), с № 48 по 156 (четная сторона), Кунаева с № 45 по 163 (нечетная сторона), с № 32 по 164 (четная сторона), Райымбека с № 35 по 91 (нечетная сторона), с № 44 по 110 (четная сторона), Тауелсиздик-I с № 49 по 149 (нечетная сторона), с № 52 по 162 (четная сторона), Тауелсиздик-II с № 49 по 154, Алатау с № 1 по 24, Алтынсарина с № 1 по 39, Бейбитшилик с № 1 по 52, Жандосова с № 1 по 29, Карасай батыра с № 1 по 32, Молдагуловой с № 1 по 23, Майлина с № 1 по 48, Шаянбаева с № 1 по 23.
Избирательный участок № 406.
Центр: село Абай, улица Макатаева № 30, средняя школа села Абай, телефон: 3890607.
В границах: село Абай, улицы: Азербаева с № 2 по 22 (четная сторона), Сейфуллина с № 1/1 по 1/10, № 1/12, Домалак ана с №1/1 по 22, Толе би с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Рыскулова с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 46 (четная сторона), Кунаева с № 1 по 43 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), Райымбека с № 1 по 33 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона), Тауелсиздик-I с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 50 (четная сторона), Тауелсиздик-II с № 1 по 48, Желтоксан с № 1 по 33, Макатаева с № 1 по 37, Макашева с № 1 по 66, Уалиханова с № 1 по 58.
Избирательный участок № 407.
Центр: село Райымбек, улица Туркестан № 4, средняя школа имени Азербаева, телефон: 34738.
В границах: село Райымбек, улицы: Суюнбая с № 1 по 138, Желтоксан с № 1 по 87, Аламан с № 1 по 60, Еламан с № 1 по 51, Елшибек с № 1 по 31, Жаркент с № 1 по 35, Сұңқар с № 1 по 29, Аккайнар с № 1 по 18, Арман с № 1 по 23, Батыр Баян с № 1 по 45, Болашак с № 1 по 35, Булакты с № 1 по 32, Тамаша с № 1 по 14, Шабыт с № 1 по 20, Шанырак с № 1 по 17, Алма с № 1 по 15, Барлык с № 1 по 20, Гулдер № 1 по 8, Елтай с № 1 по 45, Кокжазык с № 1 по 12, Колбастау с № 1 по 9, Колди с № 1 по 50, Диирмен с № 1 по 37, Турар с № 1 по 41, Акжазык с № 1 по 13/2, Байшешек с № 1 по 23, Керуен с № 1 по 29, Кайынды с № 1 по 30, Баркыт бел с № 1 по 19, Карабогет с № 1 по 32, Улгили с № 1 по 26.
Избирательный участок № 408.

Орталығы: Бұлақты ауылы, Наурыз көшесі № 13, Бұлақты бастауыш мектебі, телефон: 34855.
Шекарасы: Бұлақты ауылы.
№ 409 сайлау учаскесі.
Орталығы: Долан ауылы, Достық көшесі № 28, Долан бастауыш мектебі, телефон: 33290.
Шекарасы: Долан, Құмтоған ауылдары.
№ 410 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қырғауылды ауылы, Іңкәрбеков көшесі № 49, Ушинский атындағы орта мектеп, телефон: 3056745.
Шекарасы: Қырғауылды ауылы, Бірлік № 1-ден 99-ға дейін, Алматы № 1-ден 56-ға дейін, Ақтерек № 1-ден 65-ке дейін, Ақши № 1-ден 105-ке дейін, Алтай № 1-ден 106-ға дейін, Шиен № 1-ден 45-ке дейін, Арасан № 1-ден 77-ге дейін, Арна № 1-ден 68-ге дейін, Арай № 1-ден 88-ге дейін, Бурабай № 1-ден 51-ге дейін, Таң нұры № 1-ден 42-ге дейін, Егемен № 1-ден 52-ге дейін, Еңбекші № 1-ден 57-ге дейін, Жазық № 1-ден 52-ге дейін, Жарық № 1-ден 78-ге дейін, Жасұлан № 1-ден 73-ке дейін, Жерұйық № 1-ден 68-ге дейін, Қаратал № 1-ден 72-ге дейін, Қыран № 1-ден 29-ға дейін, Мереке № 1-ден 64-ке дейін, Өркен № 1-ден 46-ға дейін, Шалқар № 1-ден 64-ке дейін, Шымбұлақ № 1-ден 45-ке дейін, Жетісу № 1-ден 32-ке дейін, Тамаша № 1-ден 26-ға дейін, Сарытау № 1-ден 52-ге дейін, Жастар № 1-ден 65-ке дейін, Алатау № 1-ден 90-ға дейін, Таусамалы № 1-ден 100-ге дейін, Көлсай № 1-ден 20-ға дейін, Жетісай № 1-ден 34-ке дейін, Көкжиек № 1-ден 49-ға дейін, Ақжар № 1-ден 58-ге дейінгі көшелері; бағбандық қоғамдастықтар: "Денсаулық", "Ақбота".
№ 411 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңатұрмыс ауылы, Алтынсарин көшесі № 37, Жаңатұрмыс орта мектебі, телефон: 3051193.
Шекарасы: Жаңатұрмыс ауылы, Нұрпейісова № 1-ден 38-ге дейін, Алтынсарин № 1-ден 81-ге дейін, Аманжолов № 1-ден 85-ке дейін, Байсейітова № 1-ден 151-ге дейін, Көктем № 1-ден 63-ке дейін, Рысқұлбеков № 1-ден 84-ке дейін, Жандосов № 1-ден 157-ге дейінгі көшелері.
№ 932 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Байғазиев көшесі № 158, Қаскелең мәдениет колледжі, телефон: 28346.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Көшек батыр № 125-тен 167-ге дейін (тақ жағы), Байжарасов № 23-тен 55-ке дейін, Байғазиев № 152-ден 210-ға дейін, Қаражанов № 1-ден 52-ге дейін, Сәтпаев № 1-ден 24-ке дейін, Әйтеке би № 28-ден 60-қа дейін (жұп жағы), Жауынгер интернационалистер № 1-ден 54-ке дейін, Қалтаев № 23-тен 59-ға дейін (тақ жағы), № 24-тен 56-ға дейін (жұп жағы), Сүйінбай № 1-ден 59-ға дейін, Үшқоңыр № 1-ден 38-ге дейін, Көктөбе № 1-ден 76-ға дейін, Жетісу № 1-ден 105-ке дейін, Шымбұлақ № 1-ден 129-ға дейін, Медеу № 1-ден 29-ға дейін, Шакеев № 1-ден 41-ге дейін, Желтоқсан № 1-ден 36-ға дейін, Желтау № 1-ден 17-ге дейін, Өмірәлиев № 122-ден 145-ке дейінгі көшелер; Алтын орда тұйық көшесі № 1-ден 12-ге дейін.
№ 933 сайлау учаскесі.

Центр: село Булакты, улица Наурыз № 13, Булактинская начальная школа, телефон: 34855.
В границах: село Булакты.
Избирательный участок № 409.
Центр: село Долан, улица Достык № 28, Доланская начальная школа, телефон: 33290.
В границах: села Долан, Кумтоган.
Избирательный участок № 410.
Центр: село Кыргауылды, улица Инкарбекова № 49, средняя школа имени Ушинского, телефон: 3056745.
В границах: село Кыргауылды, улицы: Бирлик с № 1 по 99, Алматы с № 1 по 56, Актерек с № 1 по 65, Акши с № 1 по 105, Алтай с № 1 по 106, Шиен с № 1 по 45, Арасан с № 1 по 77, Арна с № 1 по 68, Арай с № 1 по 88, Бурабай с № 1 по 51, Тан нуры с № 1 по 42, Егемен с № 1 по 52, Енбекши с № 1 по 57, Жазык с № 1 по 52, Жарык с № 1 по 78, Жасулан с № 1 по 73, Жеруйык с № 1 по 68, Каратал с № 1 по 72, Кыран с № 1 по 29, Мереке с № 1 по 64, Оркен с № 1 по 46, Шалкар с № 1 по 64, Шымбулак с № 1 по 45, Жетысу с № 1 по 32, Тамаша с № 1 по 26, Сарытау с № 1 по 52, Жастар с № 1 по 65, Алатау с № 1 по 90, Таусамалы с № 1 по 100, Колсай с № 1 по 20, Жетисай с № 1 по 34, Кокжиек с № 1 по 49, Акжар с № 1 по 58; садоводческие общества: "Денсаулык", "Акбота".
Избирательный участок № 411.
Центр: село Жанатурмыс, улица Алтынсарина № 37, Жанатурмысская средняя школа, телефон: 3051193.
В границах: село Жанатурмыс, улицы: Нурпеисовой с № 1 по 38, Алтынсарина с № 1 по 81, Аманжолова с № 1 по 85, Байсеитовой с № 1 по 151, Коктем с № 1 по 63, Рыскулбекова с № 1 по 84, Жандосова с № 1 по 157.
Избирательный участок № 932.
Центр: город Каскелен, улица Байғазиева № 158, Каскеленский колледж культуры, телефон: 28346.
В границах: город Каскелен, улицы: Кошек батыра с № 125 по 167 (нечетная сторона), Байжарасова с № 23 по 55, Байгазиева с № 152 по 210, Каражанова с № 1 по 52, Сатпаева с № 1 по 24, Айтеке би с № 28 по 60 (четная сторона), Воинов-интернационалистов с № 1 по 54, Калтаева с № 23 по 59 (нечетная сторона), с № 24 по 56 (четная сторона), Суюнбая с № 1 по 59, Ушконыр с № 1 по 38, Коктобе с № 1 по 76, Жетысу с № 1 по 105, Шымбулак с № 1 по 129, Медеу с № 1 по 29, Шакеева с № 1 по 41, Желтоксан с № 1 по 36, Желтау с № 1 по 17, Умралиева с № 122 по 145; переулок Алтын орда с № 1 по 12.
Избирательный участок № 933.

Орталығы: Қаскелең қаласы, Қайназар батыр көшесі № 34, Санжар Жандосов атындағы Қаскелең кәсіптік-техникалық колледжі, телефон: 30068.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Наурызбай № 1-ден 98-ге дейін, Намыс № 1-ден 22-ге дейін, Сарқырама № 1-ден 107-ге дейін, Ақдала № 1-ден 20-ға дейін, Құсжолы № 1-ден 12-ге дейін, Алтынсарин № 1-ден 21-ге дейін, Арасан № 1-ден 17-ге дейін, Үркер № 1-ден 11-ге дейін, Ынтымақ № 1-ден 15-ке дейін, Жиделі № 1-ден 32-ге дейін, Қайназар батыр № 1-ден 43-ке дейін, Еңбекші № 1-ден 44-ке дейін, Береке № 1-ден 19-ға дейін, Молдағұлова № 1-ден 29-ға дейін, Бердіқұлов № 1-ден 10-ға дейінгі көшелері; тұйық көшелер: Балдәурен № 1-ден 3-ке дейін, Қайназар батыр № 1-ден 18-ге дейін, Төлебаев № 1-ден 12-ге дейін.
№ 934 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Жанғозин көшесі № 48, Қ.Сәтбаев атындағы орта мектеп, телефон: 23247.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Абай № 1-ден 38-ге дейін, Көшек батыр № 1-ден 41-ге дейін, Мақашев № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), Сайран № 1-ден 36-ға дейін, Әділет № 1-ден 35-ке дейін, Жобалама № 1-ден 35-ке дейін, Сарыарқа № 1-ден 15-ке дейін, Құлагер № 1-ден 25-ке дейін, Жеңіс № 1-ден 10-ға дейін, Парасат № 1-ден 15-ке дейін, Ақтоқты № 1-ден 14-ке дейін, Ақан Сері № 1-ден 41-ге дейін, Қозы Көрпеш № 1-ден 47-ге дейін, Баян Сұлу № 1-ден 42-ге дейін, Арман № 1-ден 24-ке дейін, Жанғозин № 1-ден 48-ге дейін, Момышұлы № 1-ден 10-ға дейінгі көшелер; Абай тұйық көшесі № 1-ден 10-ға дейін; Қарасай аудандық орталық ауруханасы.
№ 935 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшқоңыр ауылы, Наурыз № 62, Үшқоңыр қазақ орта мектебі, телефон: 50750.
Шекарасы: Үшқоңыр ауылы, Байтұрсынов № 31-ден 142-ге дейін, Панфилов № 97-ден 137-ге дейін, Сауытқан № 12-ден 57-ге дейін, Қонаев № 69-дан 74-ке дейін, Үшқоңыр су шарашылығы колледжінің үйлері № 3-тен 10-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 121-ге дейін, Алдашев № 68-ден 89-ға дейін, Әлжан ана № 65-тен 71-ге дейін, Жетісу № 62-ден 92-ге дейін, Қарасай батыр № 18-ден 34-ке дейін, Наурыз № 1-ден 47-ге дейін, Тасқын № 1-ден 15-ке дейін, Қайрат № 1-ден 32-ге дейін, Таусамалы № 1-дан 32-ге дейінгі көшелері; бағбандық қоғамдастықтар: "Алатау", "Шамалған", "Эдельвейс", "Зоренька", "Алатау-Байқоңыр", "Автомобилист", "Дорожник", "Геофизик", "Монтажник", "Үшқоңыр".
№ 936 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жандосов ауылы, Темірбеков көшесі № 16а, О.Жандосов атындағы орта мектеп (№ 2 корпусы), телефон: 42058
Шекарасы: Жандосов ауылы, Темірбеков № 30-дан 79-ға дейін, Ардагерлер № 1-ден 77-ге дейін, Балауса № 1-ден 10-ға дейін, Бәрібаев № 1-ден 39-ға дейін, Диірмен № 1-ден 51-ге дейін, Көкжиек № 1-ден 10-ға дейін, Жаңа ауыл № 1-ден 4-ке дейін, Ақсу № 1-ден 2-ге дейін, Омаров № 1-ден 56-ға дейін, Райымбек № 1-ден 69-ға дейін, Самал № 1-ден 30-ға дейін, Сүйінбай № 1-ден 28-ге дейін, Бокин № 1-ден 30-ға дейін, Төле би № 1-ден 10-ға дейін, Тұлпар № 1-ден 14-ке дейін, Үйтас № 1-ден 52-ге дейін, Мамыр № 1-ден 15-ке дейін, Қыран № 1-ден 4-ке дейін, Жағажай № 1-ден 8-ге дейін, Жайлау № 1-ден 5-ке дейін, Балдәурен № 1-ден 10-ға дейін, Қызғалдақ № 1-ден 6-ға дейін, Нұрлы № 1-ден 5-ке дейін, Шұғыла № 1-ден 8-ге дейін, Атамекен № 1-ден 8-ге дейін, Қазына № 1-ден 8-ге дейін, Қарасу № 1-ден 10-ға дейін, Сұңқар № 1-ден 7-ге дейін, Бәйтерек № 1-ден 3-ке дейін, Жұлдыз № 1-ден 5-ке дейін, Алмалы № 1-ден 10-ға дейінгі көшелері; бағбандық қоғамдастығы: "Береке Фино"; Қайрат ауылы.
№ 937 сайлау учаскесі.

Центр: город Каскелен, улица Кайназар батыра № 34, Каскеленский профессионально-технический колледж имени Санжара Жандосова, телефон: 30068.
В границах: город Каскелен, улицы: Наурызбая с № 1 по 98, Намыс с № 1 по 22, Саркырама с № 1 по 107, Акдала с № 1 по 20, Кусжолы с № 1 по 12, Алтынсарина с № 1 по 21, Арасан с № 1 по 17, Уркер с № 1 по 11, Ынтымак с № 1 по 15, Жидели с № 1 по 32, Кайназар батыра с № 1 по 43, Енбекши с № 1
по 44, Береке с № 1 по 19, Молдагуловой с № 1 по 29, Бердикулова с № 1 по 10; переулки: Балдаурен с № 1 по 3, Кайназар батыра с № 1 по 18, Тулебаева с № 1 по 12.
Избирательный участок № 934.
Центр: город Каскелен, улица Жангозина № 48, средняя школа имени К. Сатпаева, телефон: 23247.
В границах: город Каскелен, улицы: Абая с № 1 по 38, Кошек батыра с № 1 по 41, Макашева с № 1 по 43 (нечетная сторона), Сайран с № 1 по 36, Адилет с № 1 по 35, Жобалама с № 1 по 35, Сарыарка с № 1 по 15, Кулагер с № 1 по 25, Женис с № 1 по 10, Парасат с № 1 по 15, Актокты с № 1 по 14, Акан Сери с № 1 по 41, Козы Корпеш с № 1 по 47, Баян Сулу с № 1 по 42, Арман с № 1 по 24, Жангозина с № 1 по 48, Момышулы с № 1 по 10; переулок Абая с № 1 по 10; Карасайская центральная районная больница.
Избирательный участок № 935.
Центр: село Ушконыр, улица Наурыз № 62, Ушконырская казахская средняя школа, телефон: 50750.
В границах: село Ушконыр, улицы: Байтурсынова с № 31 по 142, Панфилова с № 97 по 137, Сауыткан с № 12 по 57, Кунаева с № 69 по 74, дома Ушконырского колледжа водного хозяйства с № 3 по 10, Жамбыла с № 1 по 121, Алдашева с № 68 по 89, Алжан ана с № 65 по 71, Жетысу с 62 по 92, Карасай батыра с № 18 по 34, Наурыз с № 1 по 47, Таскын с № 1 по 15, Кайрат с № 1 по 32, Таусамалы с № 1 по 32; садоводческие общества: "Алатау", "Шамалган", "Эдельвейс", "Зоренька", "Алатау-Байконыр", "Автомобилист", "Дорожник", "Геофизик", "Монтажник", "Ушконыр".
Избирательный участок № 936.
Центр: село Жандосово, улица Темирбекова №16а, средняя школа имени О. Жандосова (корпус № 2), телефон: 42058.
В границах: село Жандосово, улицы: Темирбекова с № 30 по 79, Ардагерлер с № 1 по 77, Балауса с № 1 по 10, Барибаева с № 1 по 39, Дирмен с № 1 по 51, Кокжиек с № 1 по 10, Жана ауыл с № 1 по 4, Аксу с № 1 по 2, Омарова с № 1 по 56, Райымбека с № 1 по 69, Самал с № 1 по 30, Суюнбая с № 1 по 28, Бокина с № 1 по 30, Толе би с № 1 по 10, Тулпар с № 1 по 14, Уйтас с № 1 по 52, Мамыр с № 1 по 15, Кыран с № 1 по 4, Жагажай с № 1 по 8, Жайлау с № 1 по 5, Балдаурен с № 1 по 10, Кызгалдак с № 1 по 6, Нурлы с № 1 по 5, Шугыла с № 1 по 8, Атамекен с № 1 по 8, Казына с № 1 по 8, Карасу с № 1 по 10, Сункар с № 1 по 7, Байтерек с № 1 по 3, Жулдыз с № 1 по 5, Алмалы с № 1 по 10; садоводческое общество "Береке Фино"; село Кайрат.
Избирательный участок № 937.

Орталығы: Жалпақсай ауылы, Сарбасов көшесі № 34, автокөлік сақтандыру пунктінің ғимараты, телефон: 53038.
Шекарасы: Жалпақсай ауылы, Керімбеков № 1-ден 39-ға дейін, Шегебаев № 1-ден 60-қа дейін, Жандосов № 1-ден 78-ге дейін, Бұлантай № 1-ден 27-ге дейін, Тілеміс № 1-ден 59-ға дейін, Сейфуллин № 1-ден 10-ға дейін, Бекдайыр № 1-ден 79-ға дейін, Абай № 1-ден 65-ке дейін, Әбдіқадыр № 1-ден 43-ке дейін, Карбышев № 1-ден 28-ге дейінгі көшелері.
№ 938 сайлау учаскесі.
Орталығы: Елтай ауылы, Тамабаев көшесі, нөмірісіз, Елтай дәрігерлік амбулаториясы, телефон: 34137.
Шекарасы: Елтай ауылы.
№ 939 сайлау учаскесі.
Орталығы: Райымбек ауылы, Сүйінбай көшесі № 80, Райымбек дәрігерлік амбулаториясы, телефон: 34728.
Шекарасы: Райымбек ауылы, Наурыз № 1-ден 23-ке дейін, Байтұрсын № 1-ден 24-ке дейін, Момышұлы № 1-ден 114-ке дейін, Жамбыл № 1-ден 26-ға дейін, Рысқұлов № 1-ден 31-ге дейін, Абай № 1-ден 28-ге дейін, Ақсай № 1-ден 22-ге дейін, Шарын № 1-ден 36-ға дейін, Бекболат № 1-ден 28-ге дейін, Көлсай № 1-ден 60-қа дейін, Тобыл № 1-ден 36-ға дейін, Алмалы №1-ден 26-ға дейін, Саялы № 1-ден 41-ге дейінгі көшелері; бағбандық қоғамдастығы "Асель".
№ 940 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қырғауылды ауылы, Наурыз көшесі № 49а, Қырғауылды қазақ орта мектебі, телефон: 3053025
Шекарасы: Қырғауылды ауылы, Бірлік № 1-ден 100-ге дейін, Тәуелсіздік № 1-ден 48-ге дейін, Іңкәрбеков № 1-ден 87-ге дейін, Рысқұлов № 1-ден 27-ге дейін, Тобылғы № 1-ден 42-ге дейін, Көктем № 1-ден 49-ға дейін, Наурыз № 1-ден 63-ке дейін, Самал № 1-ден 60-қа дейін, Жаңа № 1-ден 59-ға дейінгі көшелері; бағбандық қоғамдастықтар: "Труд", "Ақсай", "Транспортник".
№ 941 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңатұрмыс ауылы, Нұрпейісова көшесі № 19, Жаңатұрмыс дәрігерлік амбулаториясы, телефон: 3728717.
Шекарасы: Жаңатұрмыс ауылы, Майлин № 1-ден 165-ке дейін, Сәтбаев № 1-ден 139-ға дейін, Арычная № 1-ден 15-ке дейін, Әшімбаев № 1-ден 148-ге дейін, Жаңа арна № 1-ден 38-ге дейін, Жерұйық № 1-ден 129-ға дейін, Тастыөзек № 1-ден 15-ке дейін, Талапты № 1-ден 59-ға дейін, Ынтымақ № 1-ден 36-ға дейін, Әбілқайыр хан № 1-ден 41-ге дейін, Кенесары хан № 1-ден 32-ге дейін, Үлгілі № 1-ден 18-ге дейін, Ұлан № 1-ден 65-ке дейінгі көшелері.

Центр: село Жалпаксай, улица Сарбасова № 34, здание пункта автомобильного страхования, телефон: 53038.
В границах: село Жалпаксай, улицы: Керимбекова с № 1 по 39. Шегебаева с № 1 по 60, Жандосова от № 1 по 78, Булантая с № 1 по 27, Тлемис с № 1 по 59, Сейфуллина с № 1 по 10, Бекдаира с № 1 по 79, Абая с № 1 по 65, Абдыкадыра с № 1 по 43, Карбышева с № 1 по 28.
Избирательный участок № 938.
Центр: село Ельтай, улица Тамабаева, без номера, Ельтайская врачебная амбулатория, телефон: 34137.
В границах: село Ельтай.
Избирательный участок № 939.
Центр: село Райымбек, улица Суюнбая № 80, Райымбекская врачебная амбулатория, телефон: 34728.
В границах: село Райымбек, улицы: Наурыз с № 1 по 23, Байтурсына с № 1 по 24, Момышулы с № 1 по 114, Жамбыла с № 1 по 26, Рыскулова с № 1 по 31, Абая с № 1 по 28, Аксай с № 1 по 22, Шарын с № 1 по 36, Бекболат с № 1 по 28, Колсай с № 1 по 60, Тобыл с № 1 по 36, Алмалы с № 1 по 26, Саялы с № 1 по 41; садоводческое общество "Асель".
Избирательный участок № 940.
Центр: село Кыргауылды, улица Наурыз № 49а, Кыргауылдинская казахская средняя школа, телефон: 3053025.
В границах: село Кыргауылды, улицы: Бирлик с № 1 по 100, Тауелсиздик с № 1 по 48, Инкарбекова с № 1 по 87, Рыскулова с № 1 по 27, Тобылгы с № 1 по 42, Коктем с № 1 по 49, Наурыз с № 1 по 63, Самал с № 1 по 60, Жана с № 1 по 59; садоводческие общества: "Труд", "Аксай", "Транспортник".
Избирательный участок № 941.
Центр: село Жанатурмыс, улица Нурпеисовой № 19, Жанатурмысская врачебная амбулатория, телефон: 3728717.
В границах: село Жанатурмыс, улицы: Майлина с № 1 по 165, Сатпаева с № 1 по 139, Арычная с № 1 по 15, Ашимбаева с № 1 по 148, Жана арна с № 1 по 38, Жеруйык с № 1 по 129, Тастыозек с № 1 по 15, Талапты с № 1 по 59, Ынтымак с № 1 по 36, Абылхайыр хана с № 1 по 41, Кенесары хана с № 1 по 32, Улгили с № 1 по 18, Улан с № 1 по 65.