Райымбек ауданы елді мекендерінің шекараларын (шегін) өзгерту туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 43-226 шешімі және Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 120 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 08 мамырда № 3161 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабына және 12-бабының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 4), 13) тармақшаларына және 31-бабының 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Райымбек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Райымбек ауданының елді мекендерінің шекарасы (шегі) схемалық карталарға сәйкес өзгертілсін:
1) Алғабас ауылдық округі елді мекендерінің шекарасына жалпы көлемі 18,0 гектар жер уческесі енгізілсін, оның ішінде: Алғабас ауылына - 7,0 гектар, Жаңаталап ауылына - 9,0 гектар, Жіңішке ауылына - 2,0 гектар;
2) Жалаңаш ауылдық округі елді мекендерінің шекарасына барлығы 3,50 гектар жер уческесі енгізілсін, оның ішінде: Жайдақбұлақ ауылына - 3,50 гектар;
3) Жылысай ауылдық округі елді мекендерінің шекарасына жалпы көлемі 5,70 гектар жер уческесі енгізілсін, оның ішінде: Мойнақ ауылына - 3,10 гектар, Шыбышы ауылына - 2,60 гектар;
4) Кеген ауылдық округі елді мекендерінің шекарасына жалпы көлемі 5,90 гектар жер уческесі енгізілсін, оның ішінде: Түменбай ауылына - 3,60 гектар, Темірлік ауылына - 2,30 гектар;
5) Қарасаз ауылдық округі елді мекендерінің шекарасына жалпы көлемі 4,0 гектар жер уческесі енгізілсін, оның ішінде: Тұзкөл ауылына - 4,0 гектар;
6) Қарқара ауылдық округі елді мекендерінің шекарасына жалпы көлемі 6,8 гектар жер уческесі енгізілсін, оның ішінде: Ереуіл ауылына - 3,0 гектар, Мыңжылқы ауылына - 3,80 гектар;
7) Қақпақ ауылдық округі елді мекендерінің шекарасына жалпы көлемі 7,80 гектар жер уческесі енгізілсін, оның ішінде: Көкбел ауылына - 7,80 гектар;
8) Қарабұлақ ауылдық округі елді мекендерінің шекарасына жалпы көлемі 1,90 гектар жер уческесі енгізілсін, оның ішінде: Қарабұлақ ауылына - 1,90 гектар;
9) Нарынқол ауылдық округі елді мекендерінің шекарасына жалпы көлемі 8,65 гектар жер уческесі енгізілсін, оның ішінде: Қостөбе ауылына - 8,65 гектар;

Об изменении границы (черты) населенных пунктов Райымбекского района
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 30 марта 2015 года № 43-226 и постановление акимата Райымбекского района Алматинской области от 30 марта 2015 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 08 мая 2015 года № 3161
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 5 и подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктами 4), 13) пункта 1 статьи 6 и подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ и акимат Райымбекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Границы (черты) населенных пунктов Райымбекского района изменить согласно схематическим картам:
1) земельные участки общей площадью 18,0 гектаров включить в границы населенных пунктов Алгабасского сельского округа, в том числе: в село Алгабас - 7,0 гектаров, в село Жанаталап - 9,0 гектаров, в село Жинишке - 2,0 гектаров;
2) земельные участки общей площадью 3,50 гектаров включить в границы населенных пунктов Жаланашского сельского округа, в том числе: в село Жайдакбулак - 3,50 гектаров;
3) земельные участки общей площадью 5,70 гектаров включить в границы населенных пунктов Жылысайского сельского округа, в том числе: в село Мойнак - 3,10 гектаров, в село Шыбышы - 2,60 гектаров;
4) земельные участки общей площадью 5,90 гектаров включить в границы населенных пунктов Кегенского сельского округа, в том числе: в село Туменбай - 3,60 гектаров, село Темирлик - 2,30 гектаров;
5) земельные участки общей площадью 4,0 гектаров включить в границы населенных пунктов Карасазского сельского округа, в том числе: в село Тузколь - 4,0 гектаров;
6) земельные участки общей площадью 6,80 гектаров включить в границы населенных пунктов Каркаринского сельского округа, в том числе:
в село Ереуил - 3,0 гектаров, в село Мынжылкы - 3,80 гектаров;
7) земельные участки общей площадью 7,80 гектаров включить в границы населенных пунктов Какпакского сельского округа, в том числе: в село Кокбел - 7,80 гектаров;
8) земельные участки общей площадью 1,90 гектаров включить в границы населенных пунктов Карабулакского сельского округа, в том числе: в село Карабулак - 1,90 гектаров;
9) земельные участки общей площадью 8,65 гектаров включить в границу населенного пункта Нарынколского сельского округа, в том числе: в село Костобе - 8,65 гектаров;

10) Сарыжаз ауылдық округі елді мекендерінің шекарасына жалпы көлемі 7,84 гектар жер уческесі енгізілсін, оның ішінде: Ақбейіт ауылына - 5,04 гектар, Көмірші ауылына - 2,80 гектар;
11) Саты ауылдық округі елді мекендерінің шекарасына жалпы көлемі 3,20 гектар жер уческесі енгізілсін, оның ішінде: Күрметі ауылына - 3,20 гектар;
12) Текес ауылдық округі елді мекендерінің шекарасына жалпы көлемі 12,0 гектар жер уческесі енгізілсін, оның ішінде: Жаңа Текес - 12,0 гектар;
13) Тасашы ауылдық округі елді мекендерінің шекарасына жалпы көлемі 18,60 гектар жер уческесі енгізілсін, оның ішінде: Жаңа Тасашы ауылына - 3,60 гектар, Тасашы ауылына - 8,10 гектар, Ақтасты ауылына - 4,50 гектар, Сарыкөл ауылына - 2,40 гектар;
14) Тұйық ауылдық округі елді мекендерінің шекарасына жалпы көлемі 18,10 гектар жер уческесі енгізілсін, оның ішінде: Тұйық ауылына - 18,10 гектар;
15) Шырғанақ ауылдық округі елді мекендерінің шекарасына жалпы көлемі 18,8 гектар жер уческесі енгізілсін, оның ішінде: Көкпияз ауылына - 3,20 гектар, Талды ауылына - 7,50 гектар, Кеңсу ауылына - 4,0 гектар, Қызылжар ауылына - 1,50 гектар, Кіші-Қарқара ауылына - 2,60 гектар;
16) Ұзынбұлақ ауылдық округі елді мекендерінің шекарасына жалпы көлемі 63,4 гектар жер уческесі енгізілсін, оның ішінде: Ақсай ауылына - 58,50 гектар, Жалаулы ауылына - 4,90 гектар.
2. "Райымбек ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Р. Әділжанов) және "Райымбек ауданының сәулет және қалақұрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Е. Тәуекелов) осы бірлескен аудандық мәслихаттың шешімі мен аудан әкімдігінің қаулысынан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы бірлескен аудандық мәслихаттың шешімі мен аудан әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылауды аудандық мәслихаттың "Өнеркәсіп, құрылыс, байланыс, транспорт, коммуникация, энергетика, отын ресурстары және ауылшаруашылығы, жер қатынастарын реттеу, қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды тиімді пайдалану жөніндегі" тұрақты комиссиясына және аудан әкімінің орынбасары Төлепбердиев Қуанышбек Жақыпбекұлына жүктелсін.
4. "Райымбек ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (Р. Әділжанов) осы бірлескен аудандық мәслихаттың шешімі мен аудан әкімдігінің қаулысын әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

10) земельные участки общей площадью 7,84 гектаров включить в границы населенных пунктов Сарыжазского сельского округа, в том числе: в село Акбеит - 5,04 гектаров, в село Комирши - 2,80 гектаров;
11) земельные участки общей площадью 3,20 гектаров включить в границы населенных пунктов Сатинского сельского округа, в том числе: в село Курметы - 3,20 гектаров;
12) земельные участки общей площадью 12,0 гектаров включить в границы населенных пунктов Текесского сельского округа, в том числе: в село село Жана Текес - 12,0 гектаров;
13) земельные участки общей площадью 18,6 гектаров включить в границы населенных пунктов Тасашинского сельского округа, в том числе: в село Жана Тасашы - 3,6 гектаров, в село Тасашы - 8,10 гектаров, в село Актасты - 4,50 гектаров, в село Сарыколь - 2,40 гектаров;
14) земельные участки общей площадью 18,10 гектаров включить в границы населенных пунктов Туйыкского сельского округа, в том числе: в село Туйык - 18,10 гектаров;
15) земельные участки общей площадью 18,8 гектаров включить в границы населенных пунктов Шырганакского сельского округа, в том числе: в село Кокпияз - 3,20 гектаров, в село Талды - 7,50 гектаров, в село Кенсу - 4,0 гектаров, в село Кызылжар - 1,50 гектаров, в село Киши-Каркара - 2,60 гектаров;
16) земельные участки общей площадью 63,4 гектаров включить в границы населенных пунктов Узынбулакского сельского округа, в том числе: в село Аксай - 58,50 гектаров, в село Жалаулы - 4,90 гектаров.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношении Райымбекского района" (Адилжанов Р.) и государственному учреждению "Отдел архитектуры и градостроительства Райымбекского района" (Е. Тауекелов) принять вытекающие меры из настоящего совместного решения районного маслихата и постановления акимата района.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного решения районного маслихата и постановления акимата района возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам промышленности, строительства, связи, транспорта, коммуникации, энергетики, топливных ресурсов и сельского хозяйства, по регулированию земельных отношении, охране окружающей среды, рациональному использованию природных ресурсов" и на заместителя акима района Толепбердиева Куанышбека Жакыпбековича.
4. Возложить государственному учреждению "Отдел земельных отношении Райымбекского района" (Адилжанов Р.) опубликование настоящего совместного решения районного маслихата и постановления акимата района после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе районного маслихата и акимата района.

5. Осы бірлескен аудандық мәслихаттың шешімі мен аудан әкімдігінің қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Райымбек ауданының
әкімі Ж. Тажиев
Райымбек аудандық
мәслихатының сессия төрағасы М. Тұрлықожаев
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Құдабаев

5. Настоящее совместное решение районного маслихата и постановление акимата района вступает в силу со дня регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Райымбекского
района Ж. Тажиев
Председатель сессии
Райымбекского районного
маслихата М. Турлыкожаев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев