Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-42-274 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы № 5-49-335 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 08 маусымда № 3197 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 ақпандағы № 5-60-397 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 01.02.2016 № 5-60-397 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылдың 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-42-274 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2970 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 аудандық "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 ақпандағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-42-274 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-43-283 шешіміне (2015 жылғы 12 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3046 тіркелген, 2015 жылғы 23 ақпандағы № 9 аудандық "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9040246 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1401955 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 45771 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 64547 мың теңге;
трансферттер түсімі 7527973 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1795950 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 2022128 мың теңге;
субвенциялар 3709895 мың теңге;
2) шығындар 9214012 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 32645 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 41622 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8977 мың теңге;

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 26 мая 2015 года № 5-49-335. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 08 июня 2015 года № 3197. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 01 февраля 2016 года № 5-60-397
Сноска. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 01.02.2016 № 5-60-397.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2970, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" № 2 от 10 января 2015 года), в решение Панфиловского районного маслихата от 06 февраля 2015 года № 5-43-283 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов от 12 февраля 2015 года № 3046, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" № 9 от 23 февраля 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 9040246 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1401955 тысяч тенге;
неналоговые поступления 45771 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 64547 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7527973 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1795950 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2022128 тысяч тенге;
субвенция 3709895 тысяч тенге;
2) затраты 9214012 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 32645 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 41622 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8977 тысяч тенге;

4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 206411 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 206411 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 206411 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 206411 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата по вопросам "Бюджета, экономики, аграрной, предпринимательства, производства, автомобильной дороги и строительства".

4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Рамазанова С.Қ.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы Ж. Абилов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Т. Оспанов

4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Рамазанова С.К.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата Ж. Абилов
Секретарь районного
маслихата Т. Оспанов

27492
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
589625
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
473912
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13847
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
15000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
161696
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
37606
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2063
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
243500
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
115713
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
115713
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
300378
2
Әлеуметтiк көмек
270088
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
270088
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
50842
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
26499
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
250
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
8335
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11452
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
11892
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33244
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
80932
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
25737
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
20905
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30290
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30290
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

27492
9
Прочие услуги в области образования
589625
464
Отдел образования района (города областного значения)
473912
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13847
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
15000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
161696
012
Капитальные расходы государственного органа
200
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
37606
022
Выплата единовременных денежных средств Казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2063
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
243500
467
Отдел строительства района (города областного значения)
115713
037
Строительство и реконструкция объектов образования
115713
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
300378
2
Социальная помощь
270088
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
270088
002
Программа занятости
50842
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
26499
005
Государственная адресная социальная помощь
250
006
Оказание жилищной помощи
8335
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11452
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
11892
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33244
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
80932
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
25737
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
20905
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30290
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30290
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения