"Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 тамыздағы № 744 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 07 қазанда № 3470 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қыркүйекетгі № 499 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 19.09.2016 № 499 қаулысымен.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 8) тармақшасына және "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" 2012 жылғы 29 қазандағы № 410 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес, Панфилов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қастеев Тұрар Бақышұлына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Садықов Асқар Жұмаханұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Абдулдаев
Панфилов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы "26" тамыздағы №744 қаулысымен бекітілген қосымша
"Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ереже
1. Жалпы ережелер
1. "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Бөлім) білім саласында басшылықты жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының мемлекеттік органы болып табылады.
2.Бөлімнің ведомстволары жоқ.
3. Бөлім өз қызметін Қазақстан Республикасының Конституциясына және заңдарына, Қазақстан Республикасының Президенті мен Үкіметінің актілеріне, өзге де нормативтік құқықтық актілерге, сондай-ақ осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.
4. Бөлім ұйымдық-құқықтық нысандағы заңды тұлға болып табылады, мемлекеттік тілде өз атауы бар мөрі мен мөртаңбалары, белгіленген үлгідегі бланкілері, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қазынашылық органдарында есеп шоттары болады.

Об утверждении Положения государственного учреждения "Панфиловский районный отдел образования"
Постановление Панфиловского районного акимата Алматинской области от 26 августа 2015 года № 744. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 07 октября 2015 года № 3470. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района Алматинской области от 19 сентября 2016 года № 499
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района Алматинской области от 19.09.2016 № 499.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан", акимат Панфиловского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Положение государственного учреждения "Панфиловский районный отдел образования" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Панфиловский районный отдел образования" Кастеева Турара Бахышовича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Садыкова Аскара Джумахановича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Абдулдаев
Приложение утвержденное постановлением акимата Панфиловского района от 26 августа 2015 года № 744
Положение о государственном учреждении "Отдел образования Панфиловского района"
1. Общее положения
1. Государственное учреждение "Отдел образования Панфиловского района" (далее – Отдел) является государственным органом Республики Казахстан, осуществляющим руководство в сфере образования.
2. Отдел не имеет ведомств.
3. Отдел осуществляет свою деятельность в соответствии с Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим Положением.
4. Отдел является юридическим лицом в организационно-правовой форме государственного учреждения, имеет печати и штампы со своим наименованием на государственном языке, бланки установленного образца, в соответствии с законодательством Республики Казахстан счета в органах казначейства.

5. Бөлім азаматтық - құқықтық қатынастарға өз атынан түседі.
6. Бөлімнің егер заңнамаға сәйкес осыған уәкілеттік берілген болса, мемлекеттің атынан азаматтық-құқықтық қатынастардың тарапы болуға құқығы бар.
7. Бөлім өз құзыретінің мәселелері бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Бөлім басшысының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен рәсімделетін шешімдер қабылдайды.
8. Бөлім құрылымы мен штат санының лимиті қолданыстағы заңнамаға сәйкес бекітіледі.
9. Заңды тұлғаның орналасқан жері: индексі 041300, Қазақстан Республикасы, Алматы облысы, Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Розыбакиев көшесі, № 22.
10. Мемлекеттік органның толық атауы - "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
11. Осы Ереже Бөлім құрылтай құжаты болып табылады.
12. Бөлім қызметiн қаржыландыру республикалық және жергiлiктi бюджеттерден жүзеге асырылады.
13. Бөлім кәсіпкерлік субъектілерімен бөлім функциялары болып табылатын міндеттерді орындау тұрғысында шарттық қатынастарға түсуге тыйым салынады.
Егер бөлімге заңнамалық актiлермен кiрiстер әкелетiн қызметтi жүзеге асыру құқығы берiлсе, онда осындай қызметтен алынған кiрiстер республикалық бюджеттiң кiрiсiне жiберiледi.
2. Мемлекеттік органныңмиссиясы, негізгі міндеттері, функциялары, құқықтары мен міндеттері
14. Бөлімнің миссиясы: білім беру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру.
15. Міндеттері:
1) ұлттық және жалпы адамзаттық құндылықтар, ғылым мен практика жетістіктері негізінде жеке адамды қалыптастыруға, дамытуға және кәсіптік шыңдауға бағытталған сапалы білім алу үшін қажетті жағдайлар жасау;
2) педагог қызметкерлердің әлеуметтік мәртебесін арттыруды қамтамасыз ету;
3) мүмкіндігі шектеулі балалардың сапалы білім алуына арнайы жағдайлар жасау;
4) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкесөз құзыреті шегінде өзге де міндеттерді жүзеге асыру.
16. Функциялары:
1) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруді ұсынуды қамтамасыз ету;
2) білім алушылардың ұлттық бірыңғай тестілеуге қатысуын ұйымдастыру;
3) мектеп жасына дейінгі және мектеп жасындағы балаларды есепке алуды, оларды орта білім алғанға дейін оқытуды ұйымдастыру;
4) мемлекеттік білім беру ұйымдарын Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен құру, қайта ұйымдастыру және тарату бойыншаұсыныс енгізу;

5. Отдел вступает в гражданско–правовые отношения от собственного имени.
6. Отдел имеет право выступать стороной гражданско-правовых отношений от имени государства, если оно уполномочено на это в соответствии с законодательством.
7. Отдел по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами руководителя Отдела и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.
8. Структура и лимит штатной численности Отдела утверждаются в соответствии с действующим законодательством.
9. Местонахождения юридического лица: индекс 041300, Республика Казахстан, Алматинская область, Панфиловский район, город Жаркент, улица Розыбакиева, № 22.
10. Полное наименование государственного органа – государственное учреждение "Отдел образования Панфиловского района".
11. Настоящее Положение является учредительным документом Отдела.
12. Финансирование деятельности Отдела осуществляется из республиканского и местных бюджетов.
13. Отделу запрещается вступать в договорные отношения с субъектами предпринимательства на предмет выполнения обязанностей, являющихся функциями Отдела.
Если Отделу законодательными актами предоставлено право осуществлять приносящую доходы деятельность, то доходы, полученные от такой деятельности, направляются в доход государственного бюджета.
2. Миссия, основные задачи, функции, права и обязанности государственного органа
14. Миссия Отдела: реализация государственной политики в области образования.
15. Задачи:
1) создание необходимых условий для получения качественного образования, направленного на формирование, развитие и профессиональное становление личности на основе национальных и общечеловеческих ценностей, достижений науки и практики;
2) обеспечение повышения социального статуса педагогических работников;
3) создание специальных условий для получения образования лицами с ограниченными возможностями;
4) в пределах своей компетенции осуществлять иные задачи в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
16. Функции:
1) обеспечение предоставления начального, основного среднего и общего среднего образования в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
2) организация участия обучающихся в едином национальном тестировании;
3) организация учета детей дошкольного и школьного возраста, их обучение до получения ими среднего образования;
4) внесение предложений по созданию, реорганизации и ликвидации государственных организаций образования в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан;

5) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық қамтамасыз етілуін жүзеге асыру;
6) мектепалды даярлықтың, бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беруұйымдарына оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алуды және жеткізуді ұйымдастыру;
7) аудандық әдістемелік кабинеттердің материалдық-техникалық базасын қамтамасыз ету;
8) балаларға қосымша білім беруді қамтамасыз ету;
9) аудан ауқымында жалпы білім беретін пәндер бойынша мектеп олимпиадаларын және ғылыми жобалар конкурстарын ұйымдастыру мен өткізуді қамтамасыз ету;
10) мемлекеттік білім беру мекемелерінің білім алушылары мен
тәрбиеленушілеріне қаржылай және материалдық көмек көрсетуге қаражат жұмсау;
11) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын қоспағанда, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен білім беруұйымдарының білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру;
12) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген тәртіппен білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекеленген санаттарын тегін және жеңілдікпен тамақтандыруды ұйымдастыру;
13) білім беру ұйымдарында оқу бітірген адамдарды жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу;
14) мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарына және отбасыларына қажетті әдістемелік және консультациялық көмек көрсету;
15) білім беру мониторингін жүзеге асыру;
16) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес білім беру ұйымдарының білім туралы мемлекеттік үлгідегі құжаттардың бланкілеріне тапсырыс беруін және солармен қамтамасыз етілуін ұйымдастыру;
17) мемлекеттік білім беру ұйымдарының кадрмен қамтамасыз етілуін жүзеге асыру;
18) білім беру ұйымдарындағы психологиялық қызметтің әдістемелік басшылығын қамтамасыз ету;
19) негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру;
20) Қазақстан Республикасының заңнамасымен көзделген өзге де функцияларды жүзеге асыру.
17. Құқықтары мен міндеттері:
1) Бөлімнің құзыретіне кіретін мәселелер бойынша аудан әкімінің және аудандық мәслихаттың қарауына ұсыныстар енгізу;
2) мемлекеттік органдардан және өзге де ұйымдардан өз қызметіне қажетті ақпаратты сұрату және алу;
3) жедел басқару құқығындағы мүліктерді пайдалануды жүзеге асыру;
4) жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін заңнамада белгілеген тәртіппен қарау;
5) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес өз құзыреті шегінде басқа да құқықтар мен міндеттерді жүзеге асыру.

5) осуществление материально-технического обеспечения государственных организаций образования в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
6) организация приобретения и доставки учебников и учебно-методических комплексов организациям образования, реализующим общеобразовательные учебные программы предшкольной подготовки, начального, основного среднего и общего среднего образования;
7) обеспечение материально-технической базой районных методических кабинетов;
8) обеспечение дополнительного образования для детей;
9) обеспечение организаций и проведения школьных олимпиад и конкурсов научных проектов по общеобразовательным предметам, конкурсов районного масштаба;
10) направление средств на оказание финансовой и материальной помощи обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования;
11) организация медицинского обслуживания обучающихся и воспитанников организаций образования, за исключением дошкольных в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан;
12) организация бесплатного и льготного питания отдельных категорий обучающихся и воспитанников в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан;
13) содействие трудоустройству лиц, окончивших обучение в организациях образования;
14) оказание необходимой методической и консультативной помощи семьям и организациям дошкольного воспитания и обучения;
15) осуществление образовательного мониторинга;
16) организация заказа и обеспечение организаций образования, бланками документов государственного образца об образовании в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
17) осуществление кадрового обеспечения государственных организаций образования;
18) обеспечение методического руководства психологической службой в организациях образования;
19) выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования;
20) осуществление иных функций, предусмотренных законодательством Республики Казахстан.
17. Права и обязанности:
1) вносить на рассмотрение акима района и районного маслихата предложения по вопросам, входящим в компетенцию Отдела;
2) запрашивать и получать необходимую в своей деятельности информацию от государственных органов и иных организаций;
3) осуществлять пользование имуществом, находящимся на праве оперативного управления;
4) в установленном законодательством порядке рассматривать обращения физических и юридических лиц;
5) в пределах своей компетенции осуществлять иные права и обязанности в соответствии с законодательством Республики Казахстан.

3. Мемлекеттік органның қызметін ұйымдастыру
18. Бөлімге басшылықты Бөлімге жүктелген міндеттердің орындалуына және оныңфункцияларын жүзеге асыруға дербес жауапты болатын бірінші
басшы жүзеге асырады.
19. Бөлімнің бірінші басшысын Панфилов ауданының әкімі қызметке тағайындайды және қызметтен босатады.
20. Бөлімнің бірінші басшысының орынбасарлары жоқ.
21. Бөлімнің бірінші басшысының өкілеттігі:
1) Бөлім қызметкерлерінің міндеттері мен өкiлеттiктерiн өз құзыреті шегінде айқындайды;
2) Бөлімнің қызметкерлерін, бөлімнің қарамағындағы мемлекеттік мекемелердің директорларын қолданыстағы заңнамаға сәйкес қызметке тағайындайды және босатады;
3) Бөлімнің қызметкерлерін, бөлімнің қарамағындағы мемлекеттік мекемелердің директорларын заңнамада белгіленген тәртіппен ынталандырады және тәртіптік жазалар қолданады;
4) өз құзыреті шегінде бөлімнің қызметкерлері, Бөлімнің қарамағындағы мемлекеттік мекемелердің директорлары орындауға міндетті бұйрықтар, нұсқаулықтар шығарады;
5) Бөлімде сыбайлас жемқорлыққа қарсы әрекет етеді, сол үшін жеке жауапкершілік алуды белгілейді;
6) мемлекеттік органдар мен басқа да ұйымдарда өз құзыреті шегінде Бөлімнің мүддесін білдіреді;
7) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес басқа да өкілеттіктерді жүзеге асырады.
Бөлімнің бірінші басшысы болмаған кезеңде оның өкілеттіктерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес оны алмастыратын тұлға орындайды.
4. Мемлекеттік органның мүлкі
22. Бөлімнің заңнамада көзделген жағдайларда жедел басқару құқығында оқшауланған мүлкі болу мүмкін.
Бөлімнің мүлкі оған меншік иесі берген мүлік, сондай-ақ өз қызметі нәтижесінде сатып алынған мүлік (ақшалай кірістерді коса алғанда) және Қазақстан Республикасының заңнамасында тыйым салынбаған өзге де көздер есебінен қалыптастырылады.
23. Бөлімге бекітілген мүлік коммуналдық меншікке жатады.
24. Егер заңнамада өзгеше көзделмесе, Бөлім, өзіне бекітілген мүлікті және қаржыландыру жоспары бойынша өзіне бөлінген қаражат есебінен сатып алынған мүлікті өз бетімен иеліктен шығаруға немесе оған өзгедей тәсілмен билік етуге құқығы жоқ.
5. Бөлімді қайта ұйымдастыру және тарату
25. Бөлімді қайта ұйымдастыру және тарату Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.
26. Бөлімнің қарамағындағы мемлекеттік мекемелердің тізбегі:
1) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

3. Организация деятельности государственного органа
18. Руководство Отдела осуществляется первым руководителем, который несет персональную ответственность за выполнение возложенных на Отдел задач и осуществление им своих функций.
19. Первый руководитель Отдела назначается на должность и освобождается от должности акимом Панфиловского района.
20. Первый руководитель Отдела не имеет заместителей.
21. Полномочия первого руководителя Отдела:
1) в пределах своей компетенции определяет обязанности и полномочия работников Отдела;
2) в соответствии с действующим законодательством назначает и освобождает от должности работников Отдела, директоров государственных учреждений находящихся в ведении Отдела;
3) в установленном законодательством порядке поощряет и налагает дисциплинарные взыскания на работников Отдела, директоров государственных учреждений находящихся в ведении Отдела;
4) в пределах своей компетенции издает приказы, инструкции, обязательные для исполнения работниками Отдела, директорами государственных учреждений находящихся в ведении Отдела;
5) противодействует коррупции в Отделе с установлением за это персональной ответственности;
6) в пределах своей компетенции представляет интересы Отдела в государственных органах и иных организациях;
7) осуществляет иные полномочия в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Исполнение полномочий первого руководителя Отдела в период его отсутствия осуществляется лицом, его замещающим в соответствии с действующим законодательством.
4. Имущество государственного органа
22. Отдел может иметь на праве оперативного управления обособленное имущество в случаях, предусмотренных законодательством.
Имущество Отдела формируется за счет имущества, переданного ему собственником, а также имущества (включая денежные доходы), приобретенного в результате собственной деятельности и иных источников, не запрещенных законодательством Республики Казахстан.
23. Имущество закрепленное за Отделом относится к коммунальной собственности.
24. Отдел не вправе самостоятельно отчуждать или иным способом распоряжаться закрепленным за ним имуществом и имуществом, приобретенным за счет средств, выданных ему по плану финансирования, если иное не установлено законодательством
5. Реорганизация и упразднение государственного органа
25. Реорганизация и упразднение Отдела осуществляются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Перечень коммунальных государственных учреждений, находящихся в ведении Отдела:
1) коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ы. Алтынсарина" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";

2) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
3) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ш.Уалиханов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
4) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№6 орта мектеп интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
5) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбекші орта мектебі мектепке дейінгі шыған орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
6) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Х.Хамраев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шыған орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
7) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Билал-Назым атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шыған орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
8) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Н.Крупская атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
9) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А.В.Луначарский атындағы орта мектеп-гимназия мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
10) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көктал орта мектебі мектепке дейінгі шыған орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
11) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
12) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шыған орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
13) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ш.Байбатшаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
14) Панфилов ауданының білім бөлімі "Розыбакиев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
15) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Төменгі Пенжім орта мектебі мектепке дейінгі шыған орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
16) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Пенжім орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
17) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қорғас орта мектебі мектепке дейінгі шыған орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

2) коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Жамбыла" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
3) коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени Ш.Уалиханова" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
4) коммунальное государственное учреждение "Средняя школа интернат №6" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
5) коммунальное государственное учреждение "Енбекшинская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
6) коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени Х. Хамраева с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
7) коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Н.Крупской" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
8) коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени Билал-Назым с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
9) коммунальное государственное учреждение "средняя школа-гимназия имени А.В.Луначарского с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
10) коммунальное государственное учреждение "Кокталская средняя школа с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
11) коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени Абая" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
12) коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени Жамбыла с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
13) коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени Ш.Байбатшаева" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
14) коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени Розыбакиева" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
15) коммунальное государственное учреждение "Нижний-Пиджимская средняя школа с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
16) коммунальное государственное учреждение "Пиджимская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
17) коммунальное государственное учреждение "Коргасская средняя школа с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";

18) Панфилов ауданының білім бөлімі "Ават орта мектебі мектепке дейінгі шыған орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
19) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үлкеншыған орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
20) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кішішыған орта мектебі мектепке дейінгі шыған орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
21) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жаркент орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
22) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сатай батыр атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
23) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Х.Көбіков атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шыған орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
24) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Садыр орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
25) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қожбанбет би атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
26) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Соцжол орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
27) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аманбайұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шыған орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
28) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарытөбе орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
29) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Керімағаш-Арасан ауылындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
30) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ә.Қастеев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шыған орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
31) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Надек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
32) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шежін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
33) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Д.Рақышұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шыған орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
34) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Е.Сыпатаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шыған орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

18) коммунальное государственное учреждение "Аватская средняя школа с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
19) коммунальное государственное учреждение "Улкеншыганская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
20) коммунальное государственное учреждение "Кишишиганская средняя школа с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
21) коммунальное государственное учреждение "Жаркентская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
22) коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени Сатай Батыра" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
23) коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени Х.Кобикова с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
24) коммунальное государственное учреждение "Садырская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
25) коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени Кожбанбек би" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
26) коммунальное государственное учреждение "Соцжолская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
27) коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Аманбайулы с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
28) коммунальное государственное учреждение "Сарытобинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
29) коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Керимагаш-Арасан" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
30) коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени А.Кастеева с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
31) коммунальное государственное учреждение "Надекская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
32) коммунальное государственное учреждение "Шежинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
33) коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени Д.Ракышулы с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
34) коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени Е.Сыпатаева с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";

35) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нағарашы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
36) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ж.Бусаков атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шыған орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
37) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дихан-Қайрат ауылындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
38) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елтінді батыр атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
39) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Крылов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
40) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Головацкий атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шыған орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
41) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сұптай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
42) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әулиеағаш орта мектеп мектепке дейінгі шыған орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
43) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көктал-Арасан орта мектебі 50 орындық интернатымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
44) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айдарлы орта мектеп мектепке дейінгі шыған орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
45) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дарбазақұм негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
46) "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үшарал орта мектебі мектепке дейінгі шыған орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
47) "Панфилов ауданы Жаркент қаласындағы "Өнер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны;
48) "Панфилов ауданы әкімдігінің "Таңшолпан" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
49) "Панфилов ауданы әкімдігінің "Қарлығаш" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
50) "Панфилов ауданы Жаркент қаласында 45 орынды "Сауықтыру санаторлық балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
51) "Панфилов ауданы әкімдігінің "Балдырған" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
52) "Панфилов ауданы әкімдігінің "Қызғалдақ" балабақшасы" мемлекттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;

35) коммунальное государственное учреждение "Нагарашинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
36) коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ж.Бусакова с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
37) коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Дихан-Кайрат" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
38) коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Елтынды батыра" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
39) коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени Крылова" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
40) коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени Головацкого с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
41) коммунальное государственное учреждение "Суптайская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
42) коммунальное государственное учреждение "Аулиеагашская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
43) коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Коктал-Арасан пришкольным интернатом на 50 мест" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
44) коммунальное государственное учреждение "Айдарлинская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
45) коммунальное государственное учреждение "Дарбазакумская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
46) коммунальное государственное учреждение "Ушаралская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района";
47) коммунальное государственное учреждение "Школа исскуств" в городе Жаркент Панфиловского района";
48) Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Таншолпан" акимата Панфиловского района;
49) Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Карлыгаш" акимата Панфиловского района;
50) Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Оздаровительно-санаторный" акимата Панфиловского района;
51) Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Балдырган" акимата Панфиловского района;
52) Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Кызгалдак" акимата Панфиловского района;

53) "Панфилов ауданы әкімдігінің "Шұғыла" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
54) "Панфилов ауданы әкімдігінің "Бөбек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
55) "Панфилов ауданы әкімдігінің "Шамшырақ" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
56) "Панфилов ауданы әкімдігінің "Айгөлек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
57) "Панфилов ауданы әкімдігінің "Арай" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;

53) Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Шугла" акимата Панфиловского района;
54) Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Бобек" акимата Панфиловского района;
55) Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Шамшырак" акимата Панфиловского района;
56) Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Айголек" акимата Панфиловского района;
57) Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Арай" акимата Панфиловского района;
58) Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Жулдыз" акимата Панфиловского района.