Іркіліссіз қызметті қамтамасыз ету үшін тапсырыс берушілер сатып алатын күнделікті немесе апта сайын қажетті тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № 79 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 17 ақпанда № 10268 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 677 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 23.12.2015 № 677 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Мемлекеттік сатып алу туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңының 14-бабы 7) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Іркіліссіз қызметті қамтамасыз ету үшін тапсырыс берушілер сатып алатын күнделікті немесе апта сайын қажетті тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тiзбесi бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк сатып алу заңнамасы департаментi (С.М. Ахметов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Министр                                          Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 10 ақпандағы
№ 79 бұйрығымен
бекітілген
Іркіліссіз қызметті қамтамасыз ету үшін тапсырыс берушілер
сатып алатын күнделікті немесе апта сайын қажетті тауарлардың,
жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тiзбесi
1. Тамақ өнімдері.
2. Жанар-жағармай материалдары.
3. А-4, А-3 форматты «қағаз».
4. Жолдарды қыста ұстау жөніндегі жұмыстар.
5. Тамақтануды ұйымдастыру жөніндегі қызметтер.
6. Жалғыз және туыссыз қайтыс болған азаматтарды жерлеу жөніндегі қызметтер.
7. Монша-кір жуу қызметтерін көрсету жөніндегі қызметтер.
8. Автокөлік қызметтері.
9. Жол қозғалысын реттеудің техникалық құралдарын орнату, монтаждау, жөндеу және пайдалану жөніндегі қызметтер.
10. Әкімшілік ғимараттарды ұстау жөніндегі қызметтер:
1) ғимараттың ішкі үй-жайларын және қасбетін, сондай-ақ оған жапсарлас аумақты тазалықта ұстау;
2) ғимараттарға жапсарлас аумақты абаттандыруды және көгалдандыруды жүргізу және ғимараттардың ішіндегі жасыл екпелерді күтіп-баптау;

Об утверждении Перечня товаров, работ, услуг ежедневной или еженедельной потребности, приобретаемых заказчиками для обеспечения бесперебойной деятельности
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 февраля 2015 года № 79. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 февраля 2015 года № 10268. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2015 года № 677
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 23.12.2015 № 677 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года «О государственных закупках» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень товаров, работ, услуг ежедневной или еженедельной потребности, приобретаемых заказчиками для обеспечения бесперебойной деятельности.
2. Департаменту законодательства государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан (Ахметов С.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                          Б. Султанов
Утвержден
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 февраля 2015 года № 79
Перечень
товаров, работ, услуг ежедневной или еженедельной потребности, приобретаемых заказчиками для обеспечения бесперебойной деятельности
1. Продукты питания.
2. Горюче-смазочные материалы.
3. «Бумага» формата А-4, А-3.
4. Работы по зимнему содержанию дорог.
5. Услуги по организации питания.
6. Услуги по захоронению одиноких и безродно умерших граждан.
7. Услуги по банно-прачечному обслуживанию.
8. Автотранспортные услуги.
9. Услуги по установке, монтажу, ремонту и эксплуатации технических средств регулирования дорожным движением.
10. Услуги по содержанию административных зданий:
1) содержание в чистоте внутренних помещений и фасада здания, а также прилегающей к нему территории;
2) проведение благоустройства и озеленение прилегающей к зданиям территории и уход за зелеными насаждениями внутри зданий;

3) ғимараттардың ішкі үй-жайларын және оған жапсарлас аумақты санитарлық өңдеу;
4) оларға жапсарлас аумақтан қоқыс пен қарды шығару;
5) күзетпен, дабылдаумен және ғимараттарды, өрт қауіпсіздігі және оған жапсарлас аумақты күзету жөніндегі басқа да қондырғылармен қамтамасыз ету;
6) сантехникалық, электромонтаждау жұмыстары.
11. Байланыс қызметтері (оның ішінде Интернет, спутниктік, телефон, фелдъегерлік, почта байланысы).
12. Ақпараттық жүйелерді сүйемелдеу жөніндегі қызметтер.
13. Бұқаралық ақпарат құралдарында ақпаратты орналастыру жөніндегі қызметтер.
14. Серверлік бөлмелерде өрт сөндіру және ауа баптау жүйелеріне техникалық қызмет көрсету жөніндегі қызметтер.
15. Аппаратты-бағдарламалық құралдарға жүйелік-техникалық қызмет көрсету жөніндегі қызметтер.
16. Ғимараттарды, үй-жайларды және (немесе) құрылыстарды жалдау жөніндегі қызметтер.
17. Жалға алынатын ғимараттарды, үй-жайларды және (немесе) құрылыстарды ұстау жөніндегі қызметтер.
18. Қызметтік және арнаулы автокөлік құралдарына техникалық қызмет көрсету және жөндеу жөніндегі қызметтер.
19.  Ұйымдастыру техникасына шығыс материалдары мен картридждерді толтыру жөніндегі қызметтер.
20. Балаларды оқытуды, сауықтыруды, оңалтуды және олардың жұмысын ұйымдастыру жөніндегі қызметтер.
21. Медициналық шығындыларды кәдеге жарату және медициналық мақсаттағы бұйымдарды зарарсыздандыру жөніндегі қызметтер.
22. Мүгедектерге арналған санитарлық-гигиеналық құралдар.
23. Мүгедектер үшін жеке көмекшінің көрсететін әлеуметтік қызметтері.
24. Естуі бойынша мүгедектер үшін ымдау маманының қызметтері.
25. Мүгедектерді арнаулы автокөлікпен тасымалдайтын автокөлік қызметтерін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер.
26. Әкімшілік-аумақтық бірлікті ұстау жөніндегі қызметтер.
1) сыртқы жарықтандыру қызметтері;
2) декоративтік жарық түсіру қызметтері;
3) көшелерді, парктерді, саябақтарды, квартал ішіндегі аумақты жинау (механикалық жинау, қолмен), сондай-ақ қоқыс пен қарды шығарып әкету;
4) қазылатын шұңқырлардың қондырғысы, одан су тартып шығару және жөндеу;
5) нөсер кәрізін пайдалану;
6) субұрқақтарды ұстау жөніндегі жұмыстар;
7) селге қарсы іс-шаралар;
8) кәріздерден ағынды суларды шығару;
9) қаңғыбас жануарларды аулап жинау;
10)көмілген жерлерді ағымдағы ұстау.
27. Объектілерді күзету жөніндегі қызметтер.

3) санитарная обработка внутренних помещений зданий и прилегающей к ним территории;
4) вывоз мусора и снега с прилегающей к ним территории;
5) обеспечение охраной, сигнализацией и другими устройствами по охране зданий, пожарной безопасности и прилегающих к ним территорий;
6) сантехнические, электромонтажные работы.
11. Услуги связи (в том числе Интернет, спутниковая, телефонная, фельдъегерская почтовая связь).
12. Услуги по сопровождению информационных систем.
13. Услуги по размещению информации в средствах массовой информации.
14. Услуги по техническому обслуживанию систем пожаротушения и кондиционирования серверных комнат.
15. Услуги по системно-техническому обслуживанию аппаратно-программных средств.
16. Услуги по аренде зданий, помещений и (или) сооружений.
17. Услуги по содержанию арендуемого здания, помещения и (или) сооружения.
18. Услуги по техническому обслуживанию и ремонту служебных и специальных автотранспортных средств.
19. Расходные материалы к организационной технике и услуги по заправке картриджей.
20. Услуги по организации обучения, оздоровления, реабилитации и отдыха детей.
21. Услуги по утилизации медицинских отходов и стерилизации изделий медицинского назначения.
22. Санитарно-гигиенические средства для инвалидов.
23. Социальные услуги индивидуального помощника для инвалидов.
24. Услуги специалиста жестового языка для инвалидов по слуху.
25. Услуги по обеспечению автотранспортных перевозок инвалидов специальным автотранспортом.
26. Услуги по содержанию административно-территориальной единицы:
1) обслуживание наружного освещения;
2) обслуживание декоративной подсветки;
3) уборка (механическая, ручная) улиц, парков, скверов, внутриквартальных территорий, а также вывоз мусора и снега;
4) устройство, откачка и ремонт выгребных ям;
5) эксплуатация ливневой канализации;
6) услуги по содержанию фонтанов;
7) противопаводковые мероприятия;
8) вывоз сточных вод с канализаций;
9) отлов бродячих животных;
10) текущее содержание мест захоронений.
27. Услуги по охране объектов.