"Жамбыл облысының елді мекендеріндегі жасыл желектерді күтіп-ұстау және қорғау Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 22-9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 35-13 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 сәуірде № 2626 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 23-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 14.12.2022 № 23-12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 4-2 тармақшасына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты шешIм Қабылдады:
1. "Жамбыл облысының елді мекендеріндегі жасыл желектерді күтіп- ұстау және қорғау Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 22-9 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2199 болып тіркелген, "Ақ жол" газетінде 2014 жылғы 15 мамырдағы № 70-71 (17927-17928) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің мәтініндегі "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 30 қаңтардағы Кодексінің 3-бабының 2-тармағына" деген сөздер алынып тасталсын.
Осы шешімге қоса беріліп бекітілген Жамбыл облысының елді мекендеріндегі жасыл желектерді күтіп-ұстау және қорғау Қағидаларындағы "Жалпы ережелер" 1 бөлімнің 1 тармағында "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 30 қаңтардағы Кодексінің 3-бабының 2-тармағына" деген сөздер "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Кодексінің 386-бабына" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау облыстық мәслихаттың қоғамдық құқықтық тәртіпті сақтау, экология, табиғатты пайдалануды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
Б. Алдашов Б. Қарашолақов

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 27 марта 2014 года № 22-9 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений в населенных пунктах Жамбылской области"
Решение Жамбылского областного маслихат от 26 марта 2015 года № 35-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2015 года № 2626. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 14 декабря 2022 года № 23-12
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 14.12.2022 № 23-12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4-2 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 27 марта 2014 года № 22-9 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений в населенных пунктах Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2199, опубликовано в газете "Знамя труда" от 15 мая 2014 года № 50 (17923)) следующие изменения:
исключить из текста слова "пунктом 2 статьи 3 Кодекса Республики Казахстан от 30 января 2001 года "Об административных правонарушениях".
Заменить в пункте 1 раздела 1 "Общие положения" слова "пунктом 2 статьи 3 Кодекса Республики Казахстан от 30 января 2001 года "Об административных правонарушениях" словами "статьей 386 Кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года "Об административных правонарушениях" в прилагаемом и утвержденном согласно этому решению Правилах содержания и защиты зеленых насаждений в населенных пунктах Жамбылской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения общественного правопорядка, экологии, природопользования.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
Б. Алдашов Б. Карашолаков