"Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 102 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 313 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қаңтарда № 2896 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қыркүйектегі № 277 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 19.09.2016 № 277 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 102 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2685 болып тіркелген, 2015 жылдың 25 маусымында "Ақ жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;";
көрсетілген қаулыдағы 1-қосымшада:
тақырып жаңа редакцияда жазылсын:
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті";
1, 2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі – регламент) "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" №139 бұйрығымен бекітілген "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі - стандарт) сәйкес әзірленген.";
"2. "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Жамбыл облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасымен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.";
"Жергілікті спорт федерацияларына аккредиттеу туралы куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымшаның атауы жаңа редакцияда жазылсын:
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша";
"Жергілікті спорт федерацияларына аккредиттеу туралы куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымшаның атауы жаңа редакцияда жазылсын:
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша";
"Жергілікті спорт федерацияларына аккредиттеу туралы куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымшаның атауы жаңа редакцияда жазылсын:
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша";
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы жергілікті атқарушы органға қызметті алушы жүгіну кезінде".

О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 15 мая 2015 года №102 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта"
Постановление акимата Жамбылской области от 23 декабря 2015 года № 313. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 января 2016 года № 2896. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 19 сентября 2016 года № 277
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 19.09.2016 № 277
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 15 мая 2015 года № 102 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2685, опубликовано 25 июня 2015 года в газете "Знамя труда") следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) регламент государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций" согласно приложению 1 к настоящему постановлению;";
в приложении 1 к указанному постановлению:
заголовок изложить в новой редакции:
"Регламент государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций";
пункт 1, 2 изложить в новой редакции:
"1. Настоящий регламент государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций" (далее - регламент) разработан в соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", Стандартом государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций", утвержденным приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан №139 от 17 апреля 2015 года "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта".";
"2. Государственная услуга "Аккредитация местных спортивных федераций" (далее – государственная услуга) оказывается управлением физической культуры и спорта акимата Жамбылской области (далее - услугодатель).";
наименование приложения 1 к регламенту государственной услуги "Выдача свидетельства об аккредитации местным спортивным федерациям" изложить в новой редакции:
"Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций"";
наименование приложения 2 к регламенту государственной услуги "Выдача свидетельства об аккредитации местным спортивным федерациям" изложить в новой редакции:
"Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций"";
Наименование приложения 3 к регламенту государственной услуги "Выдача свидетельства об аккредитации местным спортивным федерациям" изложить в новой редакции:
"Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций"";
"Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций" при обращении услугополучателя или его представителя по доверенности к услугодателю".

2. "Жамбыл облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Манжуовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев

2. Коммунальному государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Е. Манжуова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев