"Қазақстан-Қытай" магистральдық газ құбырының "С" желілік бөлігінде талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 293 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қаңтарда № 2897 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес "Қазақстан-Қытай" магистральды құбыр жолының "С" желілік бөлігінде талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу үшін жер учаскелерін жердің меншік иелері және жер пайдаланушылардан алып қоймай екі жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес "Азиялық Газқұбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі орман алқаптарын орман шаруашылығын жүргізуге байланысты емес мақсаттарда пайдалану үшін орман шаруашылығы алқаптарын алып қоюдан туындаған орман шаруашылығы өндірісіндегі шығасын республикалық бюджеттің кірісіне өтесін.
3. "Жамбыл облысы әкімдігінің жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;

Об установлении публичного сервитута для прокладки волоконно-оптической линии связи линейной части "С" магистрального газопровода "Казахстан-Китай"
Постановление акимата Жамбылской области от 4 декабря 2015 года № 293. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 января 2016 года № 2897
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на два года, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей для прокладки волоконно-оптической линии связи линейной части "С" магистрального газопровода "Казахстан-Китай" согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Азиатский Газопровод" возместить в доход республиканского бюджета потери лесохозяйственного производства, вызванные изъятием лесных угодий для использования их в целях, не связанных с ведением лесного хозяйства, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Коммунальному государственному учреждению "Управление земельных отношений акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";

3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Нұралиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылғы "4" желтоқсандағы
№293 қаулысына 1 қосымша
"Қазақстан-Қытай" магистральды құбыр жолының "С" желілік бөлігінде талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу үшін қауымдық сервитут белгілеленген жер учаскелерінің экспликациясы
Жер учаскесінің орналасқан жері
Жалпы көлемі (гектар)
Орман шаруашылық алқаптары (гектар)
Оның ішінде
егістік
көп жылдық екпелер (гектар)
шабындық (гектар)
жайылым (гектар)
бөгде жер (гектар)
Барлығы (гектар)
суармалы (гектар)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
"Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының Меркі ормандарды және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жері
1,0042
1,0042
1,0042
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылғы "4" желтоқсандағы
№ 293 қаулысына 2 қосымша
"Азиялық Газқұбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне орман алқаптарын орман шаруашылығын жүргізуге байланысты емес мақсаттарда пайдалану үшін орман шаруашылығы алқаптарын алып қоюдан туындаған орман шаруашылығы өндірісіне келтірілген шығасының мөлшері
Жер учаскесінің орналасқан жері
Жер учаскесінің жалпы көлемі (гектар)
Орман шаруашылық алқаптарының түрлері
Орман шаруашылығы өндірісіне келтірілген шығасының құны 1 (гектар), теңге
Барлық орман шаруашылығы өндірісіне келтірілген шығасының құны, теңге
1
2
3
4
5
6
"Жамбыл облысы әкмдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының Меркі ормандарды және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жері
1,0042
жайылым
32 937,76
32 937,76

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
4) принтяие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области А.Нуралиева.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 4 декабря 2015 года №293
Экспликация земельных участков при установлении публичного сервитута для прокладки волоконно-оптической линии связи линейной части "С" магистрального газопровода "Казахстан-Китай"
Местонахождение земельного участка
Общая площадь (гектар)
Лесохозяйственные угодия (гектар)
В том числе
пашни
многолетние насаждения (гектар)
сенакос (гектар)
пастбища (гектар)
прочие земли (гектар)
Всего (гектар)
орошаемый (гектар)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Земли коммунального государственного учреждения "Меркенское учреждение по охране лесов и животного мира Управления природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области"
1,0042
1,0042
1,0042
Приложение 2 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 4 декабря 2015 года №293
Потери лесохозяйственного производства, вызванные изъятием лесных угодий для использования их в целях, не связанных с ведением лесного хозяйства
Местонахождение земельного участка
Общая площадь земельного участка, (гектар)
Вид лесохозяйственных угодий
Сумма потери лесохозяйственного производства, вызванных изъятием лесных угодий 1 (гектар), тенге
Всего сумма потери лесохозяйственного производства, тенге
1
2
3
4
5
6
1
Земли коммунального государственного учреждения "Меркенское учреждение по охране лесов и животного мира Управления природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области"
1,0042
пастбища
32 937,76
32 937,76