"Тараз қаласында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы №183 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 1213 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 2876 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тараз қаласында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы №183 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде №2571 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 шілдедегі №76 (18093) "Знамя труда" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в постановление акимата города Тараз от 23 февраля 2015 года №183 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в городе Тараз"
Постановление акимата города Тараз от 24 декабря 2015 года № 1213. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 декабря 2015 года № 2876
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Тараз от 23 февраля 2015 года за №183 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в городе Тараз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2571, опубликовано 11 июля 2015 года в газете "Знамя труда" №76 (18093) следующее изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары Маржан Төреғұлқызы Қожаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Календеров
Тараз қаласы әкімдігінің
2015 жылғы "24"
желтоқсандағы
№1213 қаулысына қосымша
Тараз қаласында 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (орын) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен
жергілікті бюджет есебінен
республикалық нысаналы трансферттер есебінен (теңге)
жергілікті бюджет есебінен (теңге)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар
Толық күндік шағын орталықтар

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тараз Кужаеву Маржан Турегуловне.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Календеров
Приложение
к постановлению акимата города
Тараз от "24" декабря 2015 года
№1213
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в городе Тараз
Наименование
Государственный образовательный заказ, (мест) в том числе финансируемых
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемых
Размер родительской платы в месяц (тенге)
за счет республиканских целевых трансфертов
за счет местного бюджета
за счет республиканских целевых трансфертов (тенге)
за счет местного бюджета (тенге)
Государственные дошкольные организации
мини-центр с полным днем пребывания