Жамбыл ауданы аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 87 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 наурызда № 2553 болып тіркелді
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 11.12.2023 № 713 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағына сәйкес, Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 11.12.2023 № 713 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Алып тасталды- Жамбыл облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 11.12.2023 № 713 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Жамбыл аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісімі бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е. Қыдыралыұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Дәулет
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
Ж.Сариев
24 ақпан 2015 жыл
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 24 ақпандағы
№ 87 қаулысына 1 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде
берілетін үй-жайлар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Жамбылского района
Постановление Жамбылского районного акимата Жамбылской области от 24 февраля 2015 года № 87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 марта 2015 года № 2553
Сноска. Заголовок –в редакции постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 11.12.2023 №713 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула–в редакции постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 11.12.2023 №713 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
1. Исключен постановлением акимата Жамбылского района Жамбылской области от 11.12.2023 №713 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Совместно с Жамбылской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Е. Кыдыралыулы.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Даулет
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Жамбылского района
Ж. Сариев
24 февраля 2015 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Жамбылского района
№ 87 от 24 февраля 2015 года
Помещения для встреч кандидатов с избирателями на договорной основе

Ескерту. 1-қосымша алып тасталды- Жамбыл облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 11.12.2023 № 713 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 24 ақпандағы
№ 87 қаулысына 2 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда- Жамбыл облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 11.12.2023 № 713 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Үгіт баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Аса ауылы, Абай көшесі №22, Жамбыл ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімінің "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан.
2
Аса ауылы, Абай көшесі №102, "Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы қалқан.
3

Сноска. Приложение 1 исключено постановлением акимата Жамбылского района Жамбылской области от 11.12.2023 №713 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению акимата
Жамбылского района
№ 87 от 24 февраля 2015 года
Места для размещения агитационных печатных материалов
для всех кандидатов
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 11.12.2023 №713 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Места размещения агитационных печатных материалов
1
Село Аса, улица Абая №22, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" отдела внутренней политики акимата Жамбылского района.
2
Село Аса, улица Абая №102, щит перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
3

Аса ауылы, Төле би көшесі №106, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің №1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан.
4
Рахат ауылы, Сейдахмет Айдаров көшесі №10, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Рахат бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан.
5
Айшабибі ауылы, Жібек жолы көшесі №114А, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Айшабибі ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы қалқан.
6
Қаратау ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі №11А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан.
7
Әулиекөл ауылы, Кербұлақ көшесі №17/1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің №5 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан.
8
Бірлесу-Еңбек ауылы, Абай көшесі №84, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Бірлесу-Еңбек ауылдық клубы ғимаратының алдындағы қалқан.
9
Шоқай ауылы, Қалия Рысқұлова көшесі №28А үйдің алдындағы қалқан.
10
Ақбұлым ауылы, Дербіс Болыс көшесі №35, "Ақбұлым ауылдық пошта байланыс торабы" мекемесінің алдындағы қалқан.
11
Бесағаш ауылы, Бейбітшілік көшесі №36А үйдің алдындағы қалқан.
12
Түрксіб ауылы, Рүстембек Рүстемов көшесі мен Қарамолда Қалдыбекұлы көшелерінің қиылысындағы қалқан.
13
Гродиково ауылы, Ақжол көшесі №7, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Гродеково орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан.
14
Гродиково ауылы, Ақжол көшесі №88В, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Гродиково ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы қалқан.
15
Қызылдихан ауылы, Абай көшесі №1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің №4 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан.
16
Ерназар ауылы, Әбдіхайым көшесі №46, "Ерназар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы қалқан.
17
Шайқорық ауылы, Сихымбай баба көшесі №16, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Шайқорық ауылдық клубы ғимаратының алдындағы қалқан.
18
Шайқорық ауылы, Райымбек Момбаев көшесі №21, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Шайқорық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан.
19
Қоңыртөбе ауылы, Виноградная көшесі №7, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Қоңыртөбе бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан.
20
Қапал ауылы, Тұрар Рысқұлов көшесі №22, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Қапал бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан.
21
Шәкен Ниязбеков ауылы, Жантелі көшесі №25, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Әзімбек Ысмайылов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан.
22
Тастөбе ауылы, Тұрар Рысқұлов көшесі №22, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Тастөбе ауылдық клубы ғимаратының алдындағы қалқан.
23
Еңбек ауылы, Дінмұхамед Қонаев көшесі №1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Еңбек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан.
24
Жамбыл ауылы, Ақтөбе көшесі №2Г, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Жамбыл атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты алдындағы қалқан.
25
Қостөбе ауылы, Оразғали Тұрсынбаев көшесі №23, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Қостөбе бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан.
26
Сұлутөр ауылы, Құттыбек Пірімқұлов көшесі №12Б, "Пригородное ауылдық пошта байланыс торабы" мекемесінің алдындағы қалқан.
27
Қаракемер ауылы, Көшербай Асанұлы көшесі №23, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Қаракемер ауылдық клубы ғимаратының алдындағы қалқан.
28

Село Аса, улица Толе би №106, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №1 отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".
4
Село Рахат, улица Сейдахмет Айдарова №10, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа Рахат отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".
5
Село Айшабиби, улица Жибек жолы №114А, щит перед зданием сельского Дома культуры Айшабиби коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
6
Село Каратау, улица Бауыржана Момышулы №11А, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Турара Рыскулова отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".
7
Село Аулиеколь, улица Кербулак №17/1, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа №5 отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".
8
Село Бирлесу-Енбек, улица Абая № 84, щит перед зданием Бирлесу-Енбекского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
9
Село Шокай, улица Калии Рыскуловой щит перед домом №28А.
10
Село Акбулым, улица Дербис Болыс №35, щит перед учреждением "Сельское отделения почтовой связи Акбулым".
11
Село Бесагаш, улица Бейбитшилик щит перед домом №36А.
12
Село Турксиб, щит на пересечении улиц Рустембека Рустемова и Карамолды Калдыбекулы.
13
Село Гродиково, улица Акжол №7, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа Гродеково отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".
14
Село Гродиково, улица Акжол №88В, щит перед зданием Гродиковского сельского Дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
15
Село Кызылдихан, улица Абая №1, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа №4 отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".
16
Село Ерназар, улица Абдихайма №46, щит перед коммунальным государственным учреждением "Аппарат акима Ерназарского сельского округа".
17
Село Шайкорык, улица Сихымбай баба №16, щит перед зданием сельского клуба Шайкорык коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
18
Село Шайкорык, улица Райымбека Момбаева №21, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа Шайкорык отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".
19
Село Коныртобе, улица Виноградная №7, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа Коныртобе отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".
20
Село Капал, улица Турара Рыскулова №22, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа Капал отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".
21
Село Шакен Ниязбеков, улица Жантели №25, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Азимбека Исмаилова отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".
22
Село Тастобе, улица Турара Рыскулова №22, щит перед зданием Тастобинского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
23
Село Еңбек, улица Динмухамеда Кунаева №1, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа Енбек отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".
24
Село Жамбыл, улица Актобе №2Г, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Жамбыла отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".
25
Село Костобе, улица Оразгали Турсынбаева №23, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа Костобе отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".
26
Село Сулутор, улица Куттыбека Пиримкулова №12Б, щит перед учреждением "Сельское отделения почтовой связи Пригородный"
27
Село Каракемер, улица Кушербая Асанулы №23, щит перед зданием Каракемерского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
28

Құмтиын ауылы, Сәлем Смайылұлы көшесі №1Г, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің №2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан.
29
Қызылқайнар ауылы, Бәйдібек ата көшесі №20, "Қызылқайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы қалқан.
30
Жасөркен ауылы, Сейтқасым Тұралиев көшесі №21, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Мұхтар Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан.
31
Бектөбе ауылы, Жамбыл көшесі №119, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Амангелді атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан.
32
Қызылшарық ауылы, Жамбыл көшесі №140 үйдің алдында орналасқан қалған.
33
Бәйтерек ауылы, Орынбасар Сүйінбайұлы көшесі № 11, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Ыбырай Алтынсарин атындағы бастауыш орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалған.
34
Өрнек ауылы, Бекбенбет Әбілдаұлы көшесі №37, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Өрнек ауылдық клубы ғимаратының алдындағы қалқан.
35
Жұма стансасы, Көктөбе көшесі №11, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Жұма бастауыш орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалған.
36
Ащыбұлақ ауылы, Ислам Елубаев көшесі №36, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Ащыбұлақ ауылдық клубы ғимаратының алдындағы қалқан.
37
Шайдана ауылы, Сәрсенбі Көпбергенов көшесі №6, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Шайдана бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан.
38
Жалпақтөбе ауылы, Болашақ көшесі №6, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Валерий Чкалов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан.
39
Жалпақтөбе ауылы, Юнчи көшесі №7, "БМ" спорт кешенінің алдындағы қалқан.
40
Тоғызтарау ауылы, Жамбыл көшесі №5А, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Тоғызтарау ауылдық клубы ғимаратының алдындағы қалқан.
41
Құмсуат ауылы, Ордабаев Сметілдә көшесі №7 үйдің алдындағы қалқан.
42
Жаңа өткел ауылы, Жұман Садықов көшесі №25Б, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімінің Александр Матросов негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан.

Село Кумтиын, улица Салема Смаилулы №1Г, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №2 отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".
29
Село Кызылкайнар, улица Байдибек ата №20, щит перед коммунальным государственным учреждением "Аппарат акима Кызылкайнарского сельского округа".
30
Село Жасоркен, улица Сейткасым Туралиева №21, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Мухтара Ауэзова отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".
31
Село Бектобе, улица Жамбыла №119, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Амангельды отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".
32
Село Кызылшарык, улица Жамбыла щит перед домом №140.
33
Село Байтерек, улица Орынбасара Суйинбайулы №11, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная средняя школа имени Ыбырая Алтынсарина отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".
34
Село Орнек, улица Бекбенбета Абильдаулы №37, щит перед зданием сельского клуба Орнек коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
35
Станция Жума, улица Коктобе №11, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная средняя школа Жума отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".
36
Село Ащыбулак, улица Ислама Елубаева №36, щит перед зданием сельского клуба Ащыбулак коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
37
Село Шайдана, улица Сарсенби Копбергенова №6, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа Шайдана отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".
38
Село Жалпактобе, улица Болашак №6, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Валерия Чкалова отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".
39
Село Жалпактобе, улица Юнчи №7, щит перед спортивным комплексом "БМ".
40
Село Тогызтарау, улица Жамбыла №5А, щит перед зданием сельского клуба Тогызтарауского коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
41
Село Кумсуат, улица Ордабаева Сметильда щит перед домом №7.
42
Село Жана откел, улица Жумана Садыкова №25Б, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Александра Матросова отдела образования по Жамбылскому району Управления образования акимата Жамбылской области".