"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №38-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 43-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 маусымда № 2674 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 21.07.2016 № 3-6 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 мамырдағы № 37-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2652 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2459 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 және 14 қаңтардағы № 2-3 және 4-6 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
тармақшада:
кірістер "7 844 486" сандары "7 870 679" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер "24 466" сандары "34 466" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері "6 531 486" сандары "6 547 679" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
шығындар "7 882 639" сандары "7 908 832" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Аталған шешім 8 қосымшамен осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихаты Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы мәслихат хатшысы
Б. Иманбеков Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 10 маусымдағы
№ 43-2 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық
мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 38-2 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
Сомасы, мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2014 года №38-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Жамбылской области от 10 июня 2015 года № 43-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 июня 2015 года № 2674. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21 июля 2016 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21.07.2016 № 3-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата № 37-2 от 25 мая 2015 года "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" от 11 декабря 2014 года № 33-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2652) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 38-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2459, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 10 и 14 января 2015 года №2-3 и 4-6) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "7 844 486" заменить цифрами "7 870 679";
поступления от продажи основного капитала цифры "24 466" заменить цифрами "34 466";
поступление трансфертов цифры "6 531 486" заменить цифрами "6 547 679";
в подпункте 2):
затраты цифры "7 882 639" заменить цифрами "7 908 832".
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
Дополнить данное решение приложением 8 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
Б. Иманбеков Р . Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
за № 43-2 от 10 июня 2015 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
за № 38-2 от 23 декабря 2014 года
Бюджет Жамбылского района на 2015 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяча тенге
Класс
Подкласс
3
1
2

28598
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1800
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
21746
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
120047
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30152
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2152
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
325
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
87418
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
213
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
213
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1245620
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1609
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1609
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4280
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
4280
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5177
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5177
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
5750
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5750
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
68024
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
68024
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1020896
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1020896
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
60487
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
5160
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
55327
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

28598
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1800
052
Проведение мероприятии посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
21746
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
120047
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30152
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2152
021
Капитальные расходы государственного органа
325
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
87418
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
213
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
213
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1245620
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1609
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
1609
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4280
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
4280
464
Отдел образования района (города областного значения)
5177
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
5177
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
5750
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5750
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
68024
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
68024
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1020896
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1020896
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
60487
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
5160
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
55327
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)