"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №38-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 қарашада № 46-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қарашада № 2831 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 21.07.2016 № 3-6 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы №33-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қарашадағы № 41-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2819 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №38-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2459 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 және 14 қаңтардағы №2-3 және 4-6 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 864 560" сандары "7 951 284" сандарымен ауыстырылсын;
"1 284 262" сандары "1 281 352" сандарымен ауыстырылсын;
"3 892" сандары "6 802" сандарымен ауыстырылсын;
"6 541 560" сандары "6 628 284" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 902 713" сандары "7 989 221" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1, 4, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы Ө. Ботаев
Жамбыл аудандық
мәслихат хатшысы Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2015 жылғы

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2014 года №38-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Жамбылской области от 27 ноября 2015 года № 46-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 ноября 2015 года № 2831. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21 июля 2016 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21.07.2016 № 3-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата № 41-2 от 16 ноября 2015 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" от 11 декабря 2014 года № 33-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2819) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 38-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2459, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 10 и 14 января 2015 года № 2-3 и 4-6) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 864 560" заменить цифрами "7 951 284";
цифры "1 284 262" заменить цифрами "1 281 352";
цифры "3 892" заменить цифрами "6 802";
цифры "6 541 560" заменить цифрами "6 628 284";
в подпункте 2):
цифры "7 902 479" заменить цифрами "7 989 221";
Приложении 1, 4, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Жамбылского
районного маслихата: О.Ботаев
Секретарь сессии Жамбылского
районного маслихата: Р.Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного

14204
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
158822
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
28598
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1950
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
21746
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
150372
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30402
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2152
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
325
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
117493
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
213
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
213
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1238724
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1609
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1609
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4280
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
4280
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5035
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5035
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
5082
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5082
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
70148
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
70148
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1013412
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1013412
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
58987
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
5160
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
53827
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

14204
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
158822
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
28598
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1950
052
Проведение мероприятии посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
21746
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
150372
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30402
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2152
021
Капитальные расходы государственного органа
325
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
117493
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
213
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
213
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1238724
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1609
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
1609
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4280
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
4280
464
Отдел образования района (города областного значения)
5035
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
5035
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
5082
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5082
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
70148
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
70148
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1013412
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1013412
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
58987
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
5160
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
53827
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

14160
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
60
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5907
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
42843
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27034
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
65
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
750
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9476
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
988
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2250
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
780
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13997
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9782
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3750
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
465
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
78154
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
78154
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
58794
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
58794
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16109
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
41970
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
715
12
Көлiк және коммуникация
213823
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
130232
045
Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
130232
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
83591
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14736
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

14160
006
Капитальные расходы государственного органа
60
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5907
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
42843
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
27034
003
Капитальные расходы государственного органа
65
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
750
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
9476
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
988
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2250
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
780
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13997
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9782
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3750
007
Капитальные расходы государственного органа
465
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
78154
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
78154
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
58794
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
58794
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16109
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
41970
015
Капитальные расходы государственного органа
715
12
Транспорт и коммуникации
213823
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
130232
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
130232
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
83591
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
14736
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
7243
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
7027
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
216
8
Бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы
34483
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
27 қарашадағы №46-2 шешіміне
2 қосымша
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
23 желтоқсандағы №38-2
шешіміне 4 қосымша
2015 жылға арналған ауданның ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары
Аудандағы кенттің, ауылдың, ауылдық округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
009 "Елді мекен-дердің сани-тариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекен-дерді абаттан-дыру мен көгал-дандыру"
028 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс шараларды іске асыру"
045 "Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу"
022 "Мемле-кеттік органның күрделі шығыс-тары"
040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Аса ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

452
Отдел финансов района (города областного значения)
7243
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
7027
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
216
8
Движение остатков бюджетных средств
34483
Приложение № 2 к решению
Жамбылского районного
маслихата за №46-2 от 27 ноября
2015 года
Приложение №4 к решению
Жамбылского районного
маслихата за №38-2 от 23
декабря 2014 года
Бюджетные программы каждого поселка, села, сельского округа на 2015 год
Наименование аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименования программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населен-ных пунктов"
028 "Реализация физкультурно-оздоровитель-ных и спортивных мероприятий на местном уровне"
045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов"
022 "Капитальные расходы государствен-ных органов"
040 "Реализация мер по содействию экономичес-кому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Ассинского аульного округа"