Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 31-11 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 сәуірде № 2617 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 52-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 30.12.2019 № 52-5 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi Заңының 18 бабының 5 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Т.Рысқұлов аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауылдық елдi мекендерде тұратын және жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына төрт айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде отын сатып алу үшiн әлеуметтiк көмек берiлсiн.
2. Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" № 9-7 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1876 болып тіркелген, 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 7 (6837) "Құлан таңы. Огни Кулана" газетінде жарияланған) және "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 20 қарашадағы № 28-14 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2422 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 қаңтардағы № 1 (7045) "Құлан таңы. Огни Кулана" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 6 апреля 2015 года № 31-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 апреля 2015 года № 2617. Утратило силу решением маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 30 декабря 2019 года № 52-5
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 30.12.2019 № 52-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах в размере четырех месячного расчетного показателя.
2. Признать утратившим силу решение маслихата района Т. Рыскулова от 21 декабря 2012 года за № 9-7 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающих и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1876 опубликовано 16 января 2013 года №7 (6837) в газете "Кұлан таңы. Огни Кулана") и решение маслихата района Т. Рыскулова от 20 ноября 2014 года за № 28-14 "О внесении изменении в решение маслихата района Т. Рыскулова от 21 декабря 2012 года за № 9-7 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающих и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрированного в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 2422 опубликовано 01 января 2015 года № 1 (7045) в газете "Кұлан таңы. Огни Кулана").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по развитию местного самоуправления, экономике, финансов и бюджета районного маслихата.

4. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сесиясының төрағасы хатшысы
К. Арыстанбеков Б. Шамаев

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
К. Арыстанбеков Б. Шамаев