2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 2888 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 453 632 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 685 901 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 372 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 606 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 758 753 мың теңге;
2) шығындар – 7 465 050 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33 146 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 50 904 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 758 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 44 564 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 44 564 мың теңге;
қарыздар түсiмi – 50 904 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 758 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 11 418 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 10.03.2016 № 60-4; 12.05.2016 № 3-2; 18.07.2016 № 5-2; 16.09.2016 № 7-2; 24.10.2016 № 9-4; 06.12.2016 № 11-4 шешімдерімен (01.01.2016 қолданысқа енгізіледі).
2. 2016 жылға арналған субвенция көлемі 3 787 106 мың теңге көлемінде бекітілсін.
3. “Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы” Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес 2016-2018 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықақылары мен тарифтік ставкаларының жиырма бес проценті мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.
4. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2016 жылы – 11900 мың теңге көлемінде бекітілсін.

О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 25 декабря 2015 года № 56-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2015 года № 2888
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016 – 2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 453 632 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 685 901 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 372 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 606 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 6 758 753 тысяч тенге;
2) затраты – 7 465 050 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33 146 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 50 904 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 758 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 44 564 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 44 564 тысяч тенге;
поступления займов – 50 904 тысяч тенге;
погашение займов – 17 758 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 418 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10.03.2016 № 60-4; 12.05.2016 № 3-2;18.07.2016 № 5-2; 16.09.2016 № 7-2; 24.10.2016 № 9-4; 06.12.2016 № 11-4 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить на 2016 год объем субвенции в размере 3 787 106 тысяч тенге.
3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2016-2018 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждений и организаций социального обеспечения, образования, культуры и спорта, финансируемых из районного бюджета, работающим в сельской местности в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
4. Утвердить объем резерва местного исполнительного органа района на 2016 год в размере - 11 900 тысяч тенге.

5. 2016-2018 жылдарға арналған бюджеттің даму бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтер бағдарламасы бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2016-2018 жылдарға арналған жергілікті бюджеттің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2016-2018 жылдарға жергілікті өзін - өзі басқару органдарына берілетін нысаналы трансферттердің тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Утвердить перечень бюджетных программ развития на 2016 - 2018 годы согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень выделенных денежных средств из районного бюджета на 2016 – 2018 годы по программе сельских округов согласно приложению 5.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2016 – 2018 годы согласно приложению 6.
8. Утвердить перечень целевые трансферты органа местного самоуправления на 2016 – 2018 годы согласно приложению 7

9. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның әлеуметтік-экономикалық дамуы, қаржы және бюджет, қоршаған ортаны қорғау
және табиғатты пайдалану, әкімшілік-аумақтық құрылысы, кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
10. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Н. Прекешов
Аудандық мәслихат
хатшысы Б. Дондаұлы
Сарысу аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 56-3 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет

9. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социально-экономическому развития района, финансов и бюджету, охраны окружающей среды и природопользования, административно-территориального устройства, предпринимательства и сельского хозяйства районного маслихата.
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата Н. Прекешов
Секретарь районного
маслихата Б. Дондаулы
Приложение 1 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 56-3 от 25 декабря 2015 года
Районный бюджет на 2016 год

16609
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс шаралар
2084
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4989
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4989
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4989
04
Бiлiм беру
4909976
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
511287
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
222011
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
289276
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
388893
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
388893
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2975
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2975
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3339950
003
Жалпы білім беру
2929439
006
Балаларға қосымша білім беру
410511
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
204032
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
204032
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
170120
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
170120
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
292719
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15733
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
45000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғаақшалай қаражат төлемі
11256
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету

16609
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2084
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4989
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4989
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4989
04
Образование
4909976
464
Отдел образования района (города областного значения)
511287
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
222011
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
289276
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
388893
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
388893
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2975
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2975
464
Отдел образования района (города областного значения)
3339950
003
Общеобразовательное обучение
2929439
006
Дополнительное образование для детей
410511
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
204032
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
204032
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
170120
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
170120
464
Отдел образования района (города областного значения)
292719
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15733
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
45000
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2000
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11256
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению

18949
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
199781
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
422188
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
158075
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2433
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
111988
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
43654
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1817
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1817
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
224176
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
108627
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8475
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
21978
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11440
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3094
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
31507
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
37217
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1838
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3030
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3030
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33719
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30394
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1585
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1250
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
490
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1371
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

18949
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
199781
06
Социальная помошь и социальное обеспечение
422188
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
158075
005
Государственная адресная социальная помощь
2433
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
111988
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
43654
464
Отдел образования района (города областного значения)
1817
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1817
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
224176
002
Программа занятости
108627
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8475
006
Оказание жилищной помощи
21978
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11440
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3094
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
31507
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
37217
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1838
464
Отдел образования района (города областного значения)
3030
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3030
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33719
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30394
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1585
021
Капитальные расходы государственного органа
1250
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
490
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1371
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
31736
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12885
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
368
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6390
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
5692
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3901
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12456
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12006
006
Аудандардың облыстық маңызы бар,аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
79003
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
79003
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21896
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
21896
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
17058
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
4344
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
494
12
Көлік және коммуникация
222928
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
222928
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8728
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
210200
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
4000
13
Басқалар
34698
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
5398
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
5398
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17400
040
"Өңiрлердi дамыту" Бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердi экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды iске асыру

473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
31736
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
12885
003
Капитальные расходы государственного органа
368
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
6390
006
Организация санитарного убоя больных животных
5692
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3901
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12456
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12006
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
0
007
Капитальные расходы государственного органа
450
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
79003
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
79003
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21896
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
21896
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17058
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
4344
015
Капитальные расходы государственного органа
494
12
Транспорт и коммуникации
222928
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
222928
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
8728
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
210200
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
4000
13
Прочие
34698
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
5398
006
Поддержка предпринимательской деятельности
5398
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17400
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"

007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
008
Cпорт объектілерін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
Сарысу аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 56-3 шешіміне 5 қосымша
2016 -2018 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі
Ескерту. 5 - қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 06.12.2016 № 11-4 шешімімен (01.01.2016 қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Бағдарламалар атауы
001 "Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
2016 жыл
2017 жыл
2018 жыл
2016 жыл
2017 жыл
2018
жыл
2016 жыл
2017 жыл
2018 жыл
"Cарысу ауданы Жаңатас қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
Приложение 5 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 56-3 от 25 декабря 2015 года
Перечень выделенных денежных средств из районного бюджета по программе сельских округов на 2016 - 2018 годы
Сноска. Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 06.12.2016 № 11-4 (вводится в действие с 01.01.2016 ).
тысяч тенге
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского
022 "Капитальные расходы государственных органов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
2016 год
2017 год
2018 год
2016 год
2017 год
2018 год
2016 год
2017 год
2018 год
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Жанатас Сарысуского района"