"2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 40 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 41-11 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 сәуірде № 2603 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33 – 3 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 35 - 4 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 1 сәуірде № 2591 болып тіркелген) сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 40 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2453 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 4 – 5 – 6 "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 927 237" сандары "7 707 786" сандарымен ауыстырылсын;
"7 154 521" сандары "6 935 070" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 904 963" сандары "7 753 085" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"22 274" сандары " 0 " сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-68 106" сандары "-113 405" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"68 106" сандары "113 405" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары " 45 299 " сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 40 – 3 "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы"
Решение маслихата Таласского района Жамбылской области от 2 апреля 2015 года № 41-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 апреля 2015 года № 2603
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 26 марта 2015 года № 35 – 4 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 33 – 3 "Об областном бюджете на 2015 – 2017 годы" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно правовых актов № 2591 от 1 апреля 2015 года) Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 40 – 3 "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 2453, опубликованное в газете "Талас тынысы" 10 января 2015 года № 4 – 5 – 6), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте1):
цифры "7 927 237" заменить цифрами "7 707 786";
цифры "7 154 521" заменить цифрами "6 935 070";
в подпункте 2):
цифры "7 904 963" заменить цифрами "7 753 085";
в подпункте 4):
цифры "22 274" заменить цифрами "0";
в подпункте 5):
цифры "-68 106" заменить цифрами "-113405";
в подпункте 6):
цифры "68 106" заменить цифрами "113 405";
цифры "0" заменить цифрами "45 299".
Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
______________________
Д.Е. Молдақұлов
Мәслихат хатшысы____________________Ж. Әсемов
Талас аудандық мәслихатының
2015 жылғы 02 сәуірдегі
№ 41 - 11 шешіміне 1 қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 40 - 3 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата пятого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
______________________
Д. Молдакулов
Секретарь маслихата______________________Ж. Асемов
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 2 апреля 2015 года № 41-11
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 40-3
Районный бюджет на 2015 го
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы