Қаратау қаласындағы бірқатар көшелердің атауларын өзгерту туралы
Бірлескен Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 52 қаулысы және Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 41-8 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 мамырда № 2639 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 5 – 1 тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы қорытындысын және қала тұрғындарының ұсыныс – пікірлерін ескере отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратау қаласындағы "Подхозный көшесі – Мақұлбек Шерімұлы", "Котовский көшесі – Ықылас Дүкенұлы", "Привокзальный көшесі – Көшек батыр", "Коммунальный көшесі – Наурыз", "Первомайский көшесі – Мамыр", "Кольцевой көшесі – Таубөктері", "Яблочный көшесі – Таусамал", "Подгорный көшесі – Шолақтау", "Заречный көшесі – Талас" деп атаулары өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалау аудандық мәслихаттың "Тұрғындарды әлеуметтік – құқықтық қорғау және мәдениет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссияның төрағасы Рашид Мадибекович Сейдалиевке және осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғалым Тамабекұлы Қартабаевқа жүктелсін.
3. Осы бірлескен шешім мен қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Сессия төрағасы
Б. Рысмендиев Д.Е. Молдақұлов
Мәслихат хатшысы
Ж. Әсемов

О переименовании некоторых улиц города Каратау
Совместное постановление акимата Таласского района от 26 января 2015 года № 52 и решение маслихата Таласского района Жамбылской области от 2 апреля 2015 года № 41-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 мая 2015 года № 2639
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года подпунктом 5 – 1 статьй 12 и заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 12 декабря 2014 года и с учетом мнения и предложений жителей города, районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать "улицу Подхозная – Макулбек Шеримулы", "улицу Котовского – Ыкылас Дукенулы", "улицу Привокзальная – Кошек батыр", "улицу Коммунальная – Наурыз", "улицу Первомайская – Мамыр", "улицу Кольцевая – Таубоктери", "улицу Яблочная - Таусамал", "улицу Подгорная – Шолактау", "улицу Заречная – Талас" в городе Каратау.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя поcтоянной комиссии по "Социально – правовой защите жителей и вопросам культуры" районного маслихата Сейдалиева Рашида Мадибековича и наблюдение за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Картабаева Галыма Тамабековича
3. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Председатель сессии
Б. Рысмендиев Д. Е. Молдакулов
Секретарь маслихата
Ж. Асемов