"2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 546 қаулысына өзгеріс пен толықтурылар енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 197 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 мамырда № 2644 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 546 қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2465 болып тіркелген, 2015 жылдың 18 ақпанында № 22 "Талас тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
Аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулы әділет органдарында белгіленген тәртіппен тіркелсін және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 мамырынан туындайтын қатынастарға таралады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғалым Тамабекұлы Қартабаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Рысмендиев
"2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №546 қаулысына өзгеріс пен
толықтырулар енгізу туралы Талас ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 сәуірдегі №197 қаулысына келісім парағы
КЕЛІСІЛДІ:
"Халыққа қызмет көрсету
орталығы" республикалық
мемлекеттік кәсіпорны Талас
аудандық бөлімінің басшысы
А. Рымтай
"29" сәуір 2015 ж.
Сот актілерін орындау бойынша
Талас аудандық аумақтық
бөлімінің басшыысы
С. Қапсалаңов
"29" сәуір 2015 ж.
"Жылжымайтын мүлік орталығы"
шаруашылық жүргізу құқығындағы
республикалық мемлекеттік
кәсіпорны Талас аудандық
бөлімшесінің басшысы
Т. Қапсалаңов
"29" сәуір 2015 ж.
Қазпошта акционерлік қоғамы
Жамбыл облыстық филиалы
Талас аудандық пошта байланыс
торабының басшысы
Р. Бекішова
"29" сәуір 2015 ж.
Талас ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "29" сәуірдегі
№ 197 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері (теңге)
Сұраныс
Ұсыныс
1
"Таза қала-Қаратау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қала аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
3
3
2
"Талас ауданы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Мәдениет кешені" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
"Орталық саябақ" пен "Ақжелкен" жазғы жүзу бассейнінде қосалқы жұмыстар жасау, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
3
3
3
"Талас ауданы әкімдігі білім бөлімінің
"Жұрындысай балалар сауықтыру лагері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
"Жұрындысай" балалар сауықтыру лагерінде қосалқы жұмыстар жасау, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
5
5
4
"Талас ауданы Қаратау қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қала тұрғындарына, пәтер иелеріне коммуналдық қызмет көрсету
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
5
"Талас ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
6
"Талас ауданы Берікқара ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
7
"Талас ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылық бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
8
"Талас ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
9
"Халыққа қызмет көрсету
орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Талас
аудандық бөлімі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
10
"Жылжымайтын мүлік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік мекемесінің Талас аудандық бөлімшесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
11
"Талас ауданы әкімдігі кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімінің "Талас аудандық бизнес-инкубаторы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюдже
2
2
12
"Қазпошта акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалының "Талас аудандық пошта байланыс торабы"
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюдже
1
1
13
Жамбыл облысы Әділет департаментінің "Сот актілерін орындау бойынша "Талас аудандық аумақтық бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюдже
2
2
Барлығы:
27
27

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Таласского района № 456 от 23 декабря 2014 года "Об организации общественных работ на 2015 год"
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 29 апреля 2015 года № 197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 мая 2015 года № 2644
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" в целях организации общественных работ для безработных, акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Таласского района № 546 от 23 декабря 2014 года "Об организации общественных работ на 2015 год" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2465, опубликованное в газете "Талас тынысы" 18 февраля 2015 года № 22) следующее изменение и дополнения:
Принять в новой редакции приложение к вышеуказанному постановлению согласно приложению к данному постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 мая 2015 года.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Картабаева Галыма Тамабековича.
Аким района Б. Рысмендиев
Лист согласования к постановлению акимата Таласского района № 197 от 29 апреля 2015 года О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Таласского района № 546 от 23 декабря 2014 года "Об организации общественных работ на 2015 год"
Согласовано:
Руководитель Таласского районного
отдела республиканского
государственного предприятия
"Центр обслуживания
населения"
А. Рымтай
"29" апреля 2015 г.
Руководитель Таласского районного
территораиального отдела по
исполнению судебных актов
С. Капсаланов
"29" апреля 2015 г.
Руководитель Таласского районного
отделения республиканского
государственного предприятия
на праве хозяйственного
ведения "Центр по недвижимости"
Т. Капсаланов
"29" апреля 2015 г.
Руководитель Таласского районного
узла почтовой связи Жамбылского
областного филиала акционерного
общества Казпочта
Р. Бекишова
"29" апреля 2015 г.
Приложение к постановлению
акимата Таласского района
№ 197 от "29" апреля 2015года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Наименование организации
Виды
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплата труда участников и источники их финансирования, тенге
Спрос
Предложение
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Таза қала-Қаратау"
Санитарная очистка благоустройство и озеленение территории города
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
3
3
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Культурный комплекс" отдела культуры и развития языков акимата Таласского района"
Подсобная работа, санитарная очистка, благоустройство и озеленение центрального парка и летнего плавательного бассейна "Акжелкен"
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
3
3
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский оздоровительный лагерь Журындысай" отдела образования акимата Таласского района"
Подсобная работа, санитарная очистка, благоустройство и озеленение детского оздоровительного лагеря "Журындысай"
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
5
5
4
Коммунальное государственое учреждение "Аппарат акима города Каратау Таласского района"
Оказывания коммунальных услуг жителям города и хозяивам квартир
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аккольского сельского округа Таласского района"
Санитарная очистка благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Бериккаринского сельского округа Таласского района"
Санитарная очистка благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
7
Коммунальное государственное учреждение "Отдел сельского хозяйство акимата Таласского района"
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
8
Коммунальное государственное учреждение "Отдел внутренней политики акимата Таласского района"
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
9
Таласский районный отдел республиканского государственного предприятия "Цент обслуживание населения"
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
10
Таласское районное отделение республиканского государственного прелприятия на праве хозяйственного ведения "Центр по недвижимости"
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
11
Коммунальное государственное учреждение "Таласский районный бизнес-инкубатор" отдела предприниматель ства и промышленности акимата Таласского района"
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
12
Жамбылский областной филиал акционерного общества Казпочта Таласский районный узел почтовой связи
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
13
Таласский районный территориальный отдел по исполнению судебных актов департамента юстиции Жамбылской области
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
Итого
27
27