Көктөбе ауылындағы № 5 жаңа көшеге атау беру туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы Жаңақоғам селолық округі әкімінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 35 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 қыркүйекте № 2768 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақоғам селолық округінің Көктөбе ауылындағы № 5 жаңа көшеге "Кербұлақ" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Н. Сұлтанбаев

О присвоении наименования новой улице № 5 в селе Коктобе
Решение акима Жанакогамского сельского округа Шуского района Жамбылской области от 4 сентября 2015 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 сентября 2015 года № 2768
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории РЕШИЛ:
1. Присвоить новой улице № 5 наименование "Кербулак" в селе Коктобе Жанакогамского сельского округа.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким округа Н. Султанбаев