Дамуға ресми көмектің жобалық ұсынысының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2015 жылғы 6 ақпандағы № 11-1-2/43 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 13 наурызда № 10430 тіркелді
«Дамуға ресми көмек туралы» 2014 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған дамуға ресми көмектің жобалық ұсынысының нысаны бекітілсін.

Об утверждении формы проектного предложения официальной помощи развитию
Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 6 февраля 2015 года № 11-1-2/43. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 марта 2015 года № 10430
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2014 года «Об официальной помощи развитию» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму проектного предложения официальной помощи развитию.

2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Сыртқы экономикалық саясат департаменті осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін, оның мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің Бірінші орынбасары Р.С. Жошыбаевқа жүктелсін.

2. Департаменту внешнеэкономической политики Министерства иностранных дел Республики Казахстан обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан, его официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет».
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого заместителя Министра иностранных дел Республики Казахстан Жошыбаева Р.С.

4. Осы бұйрық оның мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Министр                                    Е. Ыдырысов
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрінің
2015 жылғы 06 ақпандағы
№ 11-1-2/43 бұйрығымен
бекітілген
нысан
Дамуға ресми көмектің жобалық ұсынысының нысаны
Көрсетілуі тиіс мәліметтер тізімі
Мемлекеттік органның немесе ұйымның атауы
1.
Дамуға ресми көмек (бұдан әрі – ДРК) жобасының атауы
2.
Мемлекеттік органның, ДРК жобалық ұсынысын әзірлеушінің атауы (мекенжай, телефон, факс, электрондық пошта)
3.
Әріптес ел
4.
Әріптес донор (жобаға қатысу нысаны, ДРК саласындағы тәжірибесі туралы ақпарат пен байланыс деректері (мекенжай, телефон, факс, электрондық пошта, байланысушы адам)
5.
ДРК жобалық ұсынысын іске асыруға қатысу үшін ұсынылған Қазақстан Республикасының заңды тұлғасы (жобаға қатысу нысаны, ДРК саласындағы тәжірибесі туралы ақпарат пен байланыс деректері (мекенжай, телефон, факс, электрондық пошта, байланысушы адам)
6.
Сыртқы әріптес (мекенжай, телефон, факс, электрондық пошта, байланысушы адам)
7.
ДРК мақсаттары мен міндеттеріне қол жеткізу үшін бағытталған ДРК жобалық ұсынысы
8.
ДРК жобалық ұсынысының секторалдық бағыты
9.
ДРК жобасын іске асыру орындылығының негіздемесі және ДРК жобалық ұсынысын іске асырудың болжанған мерзімдері
10.
ДРК жобалық ұсынысын іске асыру шеңберінде жоспарланған іс-шаралар тізбесі мен ДРК жобасын іске асыру нысаны
11.
Тиімділік (әлеуметтік, қаржылық-экономикалық, құқықтық, өзге де ықтимал тиімділік). ДРК жобалық ұсынысын іске асырудың болжанған нәтижелері
12.
Қажетті шығыстар (мың теңге) мен ДРК жобалық ұсынысын қаржыландыру көзі (жоба бюджетінің негіздемесі, жоспарланған әкімшілік, ұйымдастырушылық және пайдалану шығындары)
13.
ДРК жобалық ұсынысын іске асыру үшін халықаралық шарттарды жасасу қажеттілігі туралы ақпарат

4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр                                    Е. Идрисов
Утверждена приказом
Министра иностранных дел
Республики Казахстан
от 6 февраля 2015 года № 11-1-2/43
форма
Форма проектного предложения официальной помощи развитию
Перечень сведений, которые должны быть отражены
Информация государственного органа или организации
1.
Наименование проекта официальной помощи развитию (далее – ОПР)
2.
Наименование государственного органа, разработчика проектного предложения ОПР (адрес, телефон, факс, электронная почта)
3.
Страна-партнер
4.
Донор-партнер (включая информацию о форме участия в проекте, опыте в сфере ОПР и контактные данные (адрес, телефон, факс, электронная почта, контактное лицо)
5.
Юридическое лицо Республики Казахстан, рекомендуемое для участия в реализации проектного предложения ОПР (включая информацию о форме участия в проекте, опыте в сфере ОПР и контактные данные (адрес, телефон, факс, электронная почта, контактное лицо)
6.
Внешний партнер (адрес, телефон, факс, электронная почта, контактное лицо)
7.
Цели и задачи ОПР, на достижение которых направлено проектное предложение ОПР
8.
Секторальная направленность проектного предложения ОПР
9.
Обоснование целесообразности реализации проекта ОПР и предполагаемые сроки реализации проектного предложения ОПР
10.
Перечень планируемых мероприятий в рамках реализации проектного предложения ОПР и форма реализации проекта ОПР
11.
Эффект (социальный, финансово-экономический, правовой, иной возможный эффект). Прогнозируемые результаты от реализации проектного предложения ОПР
12.
Необходимые расходы (тыс. тенге) и источник финансирования проектного предложения ОПР
(обоснование бюджета проекта, планируемых административных, организационных и эксплуатационных расходов)
13.
Информация о необходимости заключения международных договоров для реализации проектного предложения ОПР