"Облыс аумағында карантиндік аймақты белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 мамырдағы № 12/03 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 01/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 ақпанда № 2966 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы "Өсімдіктер карантині туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, карантиндік объектілердің Қарағанды облысының аумағында таралу ошақтарын оқшаулау және толық жою мақсатында Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 мамырдағы "Облыс аумағында карантиндік аймақты белгілеу туралы" № 12/03 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 1830 болып тіркелген, 2007 жылғы 28 маусымдағы № 98-100 "Орталық Қазақстан" және 2007 жылғы 30 маусымдағы № 75 "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
нұсқалған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.

О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 30 мая 2007 года № 12/03 "Об установлении карантинной зоны на территории области"
Постановление акимата Карагандинской области от 9 января 2015 года № 01/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 февраля 2015 года № 2966
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях локализации и полной ликвидации очагов распространения карантинных объектов на территории Карагандинской области акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 30 мая 2007 года № 12/03 "Об установлении карантинной зоны на территории области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1830, опубликованное в газетах "Орталық Қазақстан" от 28 июня 2007 года за № 98-100 (20 274) и "Индустриальная Караганда" от 30 июня 2007 года за № 75 (20 471) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.