Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 28 наурыздағы № 26/207 "Балқаш қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 маусымдағы № 39/313 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 шілдеде № 3340 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 ақпандағы № 17/155 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 21.02.2018 № 17/155 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 28 наурыздағы № 26/207 "Балқаш қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2595 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 43-44 (12150) "Балқаш өңірі", 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 43-44 (1222) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 30 сәуірде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
Мемлекеттік тілдегі Регламенттің 7 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Түсіпбеков
Қалалық мәслихаттың хатшысы Қ. Рахимберлина

О внесении изменения в решение городского маслихата от 28 марта 2014 года № 26/207 "Об утверждении Регламента Балхашского городского маслихата"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24 июня 2015 года № 39/313. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 июля 2015 года № 3340. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 21 февраля 2018 года № 17/155
Сноска. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 21.02.2018 № 17/155 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 28 марта 2014 года № 26/207 "Об утверждении Регламента Балхашского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2595, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 25 апреля 2014 года № 43-44 (12150), "Северное Прибалхашье" от 25 апреля 2014 года № 43-44 (1222), в информационно-правовой системе "Әділет" от 30 апреля 2014 года) следующее изменение:
пункт 7 в Регламенте на государственном языке изложить в новой редакции:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
С. Тусупбеков
Секретарь городского маслихата
К. Рахимберлина