Атасу кентіндегі Школьный орамын Дүйсенов Жолкеннің атымен қайта атау туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы Атасу кенті әкімінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 02 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 3589 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес Атасу кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа ауданы, Атасу кентіндегі Школьный орамы Ұлы Отан соғысының ардагері және еңбек ардагері Дүйсенов Жолкеннің атымен қайта аталсын.
2. Осы шешімінің орындалысына бақылау жүргізу Атасу кенті әкімінің орынбасары Мейрам Наурызбайұлы Қуанышбековке тапсырылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Әкім Р. Тусупов

О переименовании Школьного квартала именем Дуйсенова Жолкена в поселке Атасу
Решение акима поселка Атасу Жанааркинского района Карагандинской области от 2 декабря 2015 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 декабря 2015 года № 3589
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", и с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким поселка Атасу РЕШИЛ:
1. Переименовать Школьный квартал поселка Атасу Жанааркинского района именем Дуйсенова Жолкена, ветерана Великой Отечественной войны и ветерана труда.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима поселка Атасу Куанышбекова Мейрама Наурызбаевича.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Р. Тусупов