"Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсыныстарын енгізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 175 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 1 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 12 ақпанда № 10241 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2024 жылғы 14 ақпандағы № 20/қе бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 14.02.2024 № 20/қе (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 13-бабының 12) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсыныстарын енгізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 175 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8456 тіркелген, 2013 жылғы 1 маусымдағы № 139 (28078) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсыныстарын енгізу қағидаларын бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсыныстарын енгізу қағидалары бекітілсін.";
аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсыныстарын енгізу қағидалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 11 апреля 2013 года № 175 "Об утверждении Правил внесения представлений органами национальной безопасности Республики Казахстан об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению преступлений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности"
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 12 января 2015 года № 1. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 февраля 2015 года № 10241. Утратил силу приказом Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 14 февраля 2024 года № 20/қе.
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Комитета национальной безопасности РК от 14.02.2024 № 20/қе (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 12) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах национальной безопасности Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 11 апреля 2013 года № 175 "Об утверждении Правил внесения представлений органами национальной безопасности Республики Казахстан об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению преступлений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8456, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 1 июня 2013 года № 186-188 (27460-27462) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Правил внесения представлений органами национальной безопасности Республики Казахстан об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые Правила внесения представлений органами национальной безопасности Республики Казахстан об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности.";
Правила внесения представлений органами национальной безопасности Республики Казахстан об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению преступлений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности, утвержденные указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.

2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Заң департаменті Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін және оның ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Бұйрықпен Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының қызметкерлері мен әскери қызметшілері таныстырылсын.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Комитет Төрағасы
Н. Әбіқаев
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2015 жылғы 12 қаңтардағы
№ 1 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының 2013 жылғы
11 сәуірдегі № 175 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсыныстарын енгізу қағидалары
1. Осы Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсыныстарын енгізу қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) "Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңы 13-бабының 12) тармақшасына сәйкес әзірленген және Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсыныстарын енгізу тәртібін айқындайды.
2. Ұлттық қауіпсіздік органдарының жедел-қызметтік іс-қимыл үдерісінде "Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздігі туралы" 2012 жылғы 6 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабын ескере отырып, Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын себептер мен жағдайлар анықталған кезде, ұлттық қауіпсіздік органдары мемлекеттік органдарға, әскери құралымдарға, бөлімдер мен ұйымдарға орындалуы міндетті Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын себептер мен жағдайларды жою туралы ұсыныстарды осы Қағидалардың 1-қосымшасында белгіленген нысан бойынша енгізеді.

2. Юридическому департаменту Комитета национальной безопасности Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
3. С приказом ознакомить сотрудников и военнослужащих органов национальной безопасности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета
Н. Абыкаев
Приложение
к приказу Председателя
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
от 12 января 2015 года № 1
Утверждены
приказом Председателя
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
от 11 апреля 2013 года № 175
Правила внесения представлений органами национальной
безопасности Республики Казахстан об устранении причин и
условий, способствующих реализации угроз безопасности
Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений,
расследование которых отнесено законодательством Республики
Казахстан к ведению органов национальной безопасности
1. Настоящие Правила внесения представлений органами национальной безопасности Республики Казахстан об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 12) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах национальной безопасности Республики Казахстан" и определяют порядок внесения представлений органами национальной безопасности Республики Казахстан об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности.
2. При выявлении в процессе оперативно-служебной деятельности органов национальной безопасности причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, с учетом статьи 6 Закона Республики Казахстан от 6 января 2012 года "О национальной безопасности Республики Казахстан", органы национальной безопасности вносят в государственные органы, воинские формирования, части и организации обязательные для исполнения представления об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам.

3. Ұлттық қауіпсіздік органдарының жедел-қызметтік іс-қимыл үдерісінде Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының тексеруіне жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайлар анықталғанда, ұлттық қауіпсіздік органдары мемлекеттік органдарға, әскери құралымдарға, бөлімдер мен ұйымдарға орындалуы міндетті Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының тексеруіне жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы ұсыныстарды осы Қағидалардың 2-қосымшасында белгіленген нысан бойынша енгізеді.
4. Қылмыстық іс бойынша сотқа дейінгі іс жүргізу кезінде қылмыстық құқық бұзушылықтарды және басқа да заң бұзушылықтарды жасауға ықпал еткен мән-жайлар анықталған кезде ұлттық қауіпсіздік органдары Қазақстан Республикасының Қылмыстық-процестік кодексінде белгіленген тәртіппен ұсыныс енгізеді.
5. Ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған әкімшілік құқық бұзушылық жасауға ықпал еткен себептер мен жағдайлар анықталған кезде ұлттық қауіпсіздік органдары Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінде белгіленген тәртіппен ұсыныс енгізеді.
6. Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы ұсыныстар екі данада жасалады. Ұсыныстың бір данасы ресми бланкте жолданатын жерге (мемлекеттік органға, әскери құралымға, бөлімге және ұйымға) қол қойылып беріледі немесе поштамен жіберіледі, ал екіншісі ұсынысты берген Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органында қалады.
7. Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы ұсыныстар Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының немесе оның орынбасарларының, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің ведомстволары директорларының, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің аумақтық органдары бастықтарының, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің әскери қарсы барлау органдарының оқшауланған құрылымдық бөлімшелер бастықтарының қолымен жіберіледі.

3. При выявлении в процессе оперативно-служебной деятельности органов национальной безопасности причин и условий, способствующих совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности, органы национальной безопасности вносят в государственные органы, воинские формирования, части и организации обязательные для исполнения представления об устранении причин и условий, способствующих совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности, по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
4. При установлении в ходе досудебного производства по уголовному делу обстоятельств, способствовавших совершению уголовных правонарушений, и других нарушений закона, органы национальной безопасности вносят представления в порядке, предусмотренном Уголовно-процессуальным кодексом Республики Казахстан.
5. При установлении причин и условий, способствующих совершению административных правонарушений, отнесенных к ведению органов национальной безопасности, органы национальной безопасности вносят представления в порядке, предусмотренном Кодексом Республики Казахстан об административных правонарушениях.
6. Представления об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности, составляется в двух экземплярах. Один экземпляр представления на официальном бланке выдается адресату (государственному органу, воинскому формированию, части, организации) под подпись или направляется по почте, а другой находится в органе национальной безопасности Республики Казахстан, внесшем представление.
7. Представление об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности, направляется за подписью Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан или его заместителей, директоров ведомств Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, начальников территориальных органов Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, начальников обособленных структурных подразделений органов военной контрразведки Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.

8. Ұлттық қауіпсіздік органдары Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы ұсыныстардың есебін жүргізеді.
9. Ұсынысты алған мемлекеттік органдар, әскери құралымдар, бөлімдер мен ұйымдар оларды орындау бойынша қабылданған шаралар туралы ұсыныста нақты көрсетілген мерзімде ұлттық қауіпсіздік органдарын хабардар етеді.
Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне
төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға
мүмкіндік туғызатын, тергелуі
Қазақстан Республикасының заңнамасымен
ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына
жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды
жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды
жою туралы Қазақстан Республикасы ұлттық
қауіпсіздік органдарының ұсыныстарын
енгізу қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
_____________________________________________________________________
ұсынысты енгізетін ұлттық қауіпсіздік органының атауы мен мекенжайы
______________________________________________________________басшысы
заңды тұлғаның атауы
____________________________________________________________________
заңды тұлға басшысының тегі және аты-жөні заңды тұлғаның мекенжайы, байланыс телефоны
Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын себептер мен жағдайларды жою туралы ұсыныс
20__жылғы "__"________________№____ _______қала
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын себептер мен жағдайлардың анықталғанына себеп болған іс-шаралардың қысқаша сипаттамасы
АНЫҚТАЛДЫ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
"Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабында қарастырылған Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын нақты себептер мен жағдайлардың толық баяндалуы
Баяндалғанның негізінде, "Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабына сәйкес ТАЛАП ЕТЕМІН:
1. _______________________________________________________________;
2. _____________________________________________________, тағы басқа
себептер мен жағдайларды жою туралы нақты іс-шаралар, орындалу мерзімдері
Осы ұсынысқа Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен шағым жасауға болады.
Осы ұсынысты орындау туралы жазбаша түрде және жоғарыда көрсетілген мерзімдерде хабарлауыңызды сұраймыз. Осы ұсынысты орындамау Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексіне сәйкес жауапкершілікке әкеп соқтырады.
____________________________ ___________ ___________________
ұлттық қауіпсіздік органының қолы тегі және аты-жөні
лауазымды тұлғасы,
атағы
Берді: Алды:
20__жыл "__"________________/____________ ___________/_____________
беру күні лауазымы, атағы қолы тегі, аты-жөні
_______________________ _________________________
тегі және қолы алу күні мен уақыты
М. о.
Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне
төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға
мүмкіндік туғызатын, тергелуі
Қазақстан Республикасының заңнамасымен
ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына
жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды
жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды
жою туралы Қазақстан Республикасы ұлттық
қауіпсіздік органдарының ұсыныстарын
енгізу қағидаларына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
_____________________________________________________________________
ұсынысты енгізетін ұлттық қауіпсіздік органының атауы мен мекенжайы
______________________________________________________________басшысы
заңды тұлғаның атауы
_____________________________________________________________________
заңды тұлға басшысының тегі және аты-жөні
_____________________________________________________________________
заңды тұлғаның мекенжайы, байланыс телефоны
Тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен
ұлттық қауіпсіздік органдарының жүргізуіне жатқызылған
қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер
мен жағдайларды немесе басқа заң бұзушылықтарды жою туралы ұсыныс
20__жылғы "__"________________№____ _______қала
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайлардың анықталғанына себеп болған іс-шаралардың қысқаша сипаттамасы
АНЫҚТАЛДЫ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының жүргізуіне жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін мән-жайлардың толық сипаттамасы
Баяндалғанның негізінде, "Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабына сәйкес ТАЛАП ЕТЕМІН:
1._________________________________________________________;
2.________________________________________________, тағы басқа
себептер мен жағдайларды жою туралы нақты іс-шаралар, орындалу мерзімдері
Осы ұсынысқа Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен шағым жасауға болады.
Осы ұсынысты орындау туралы жазбаша түрде және жоғарыда көрсетілген мерзімдерде хабарлауыңызды сұраймыз. Осы ұсынысты орындамау Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексіне сәйкес жауапкершілікке әкеп соқтырады.
____________________________ ___________ ___________________
ұлттық қауіпсіздік органының қолы тегі және аты-жөні
лауазымды тұлғасы,
атағы
Берді: Алды:
20__жыл "__"________________/____________ ___________/_____________
беру күні лауазымы, атағы қолы тегі, аты-жөні
_______________________ _________________________
тегі және қолы алу күні мен уақыты
М.О.

8. Органы национальной безопасности ведут учет внесенных представлений об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности.
9. Государственные органы, воинские формирования, части и организации, получившие представления, уведомляют органы национальной безопасности о принятых мерах по их исполнению в конкретные сроки, указанные в представлении.
Приложение 1
к Правилам внесения представлений
органами национальной безопасности
Республики Казахстан об устранении причин
и условий, способствующих реализации угроз
безопасности Республики Казахстан, совершению
уголовных правонарушений, расследование
которых отнесено законодательством Республики
Казахстан к ведению органов национальной
безопасности
Форма
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
_______________________________________________________________
наименование и адрес органа национальной безопасности,
вносящего представление
Руководителю ________________________________________________________
наименование юридического лица
_____________________________________________________________________
фамилия и инициалы руководителя юридического лица
_____________________________________________________________________
адрес юридического лица, контактный телефон
Представление
об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз
безопасности Республики Казахстан
"___" _________ 20__ года № ____ город ______________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
краткое описание мероприятия, при котором выявлены причины и условия,
способствующие реализации угроз безопасности Республики Казахстан
УСТАНОВЛЕНО:
_______________________________________________________________
_____________________________________________________________________
подробное изложение конкретных причин и условий, способствующих
реализации угроз безопасности Республики Казахстан, предусмотренных в
статье 6 Закона Республики Казахстан "О национальной безопасности
Республики Казахстан"
На основании изложенного, в соответствии со
статьей 13 Закона Республики Казахстан "Об органах национальной
безопасности Республики Казахстан", ТРЕБУЮ:
1. ___________________________________________________________;
2. ________________________________________________, так далее
конкретные мероприятия по устранению причин
и условий, сроки исполнения
Настоящее представление может быть обжаловано в порядке,
установленном законодательством Республики Казахстан.
Об исполнении настоящего представления прошу уведомить в
письменном виде и в указанные выше сроки. Невыполнение настоящего
представления влечет ответственность в соответствии с Уголовным
кодексом Республики Казахстан.
__________________________ _________ ______________________
должностное лицо органа подпись фамилия и инициалы
национальной безопасности,
звание
Выдал: Получил:
"___" ___________ 20___ год/_________ _______/___________________
дата вручения должность, подпись фамилия, инициалы
звание
_____________________________ ___________________________
фамилия и подпись дата и время получения
М. п.
Приложение 2
к Правилам внесения представлений
органами национальной безопасности
Республики Казахстан об устранении причин
и условий, способствующих реализации угроз
безопасности Республики Казахстан, совершению
уголовных правонарушений, расследование
которых отнесено законодательством Республики
Казахстан к ведению органов национальной
безопасности
Форма
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
_____________________________________________________________________
наименование и адрес органа национальной безопасности, вносящего
представление
Руководителю ________________________________________________________
наименование юридического лица
_____________________________________________________________________
фамилия и инициалы руководителя юридического лица
_____________________________________________________________________
адрес юридического лица, контактный телефон
Представление
об устранении причин и условий, способствующих
совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено
законодательством Республики Казахстан к ведению
органов национальной безопасности
"___" ___________ 20___ года № _______ город ___________
_______________________________________________________________
_____________________________________________________________________
краткое описание мероприятия, при котором выявлены причины и
условия, способствующие совершению уголовных правонарушений,
расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан
к ведению органов национальной безопасности
УСТАНОВЛЕНО:
_______________________________________________________________
_____________________________________________________________________
подробное описание причин и условий, способствующих совершению
уголовных правонарушений, расследование которых отнесено
законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной
безопасности
На основании изложенного, в соответствии со статьей 13 Закона
Республики Казахстан "Об органах национальной безопасности Республики
Казахстан", ТРЕБУЮ:
1. ___________________________________________________________;
2. _______________________________________________ , так далее
конкретные мероприятия по устранению причин
и условий, сроки исполнения
Настоящее представление может быть обжаловано в порядке,
установленном законодательством Республики Казахстан.
Об исполнении настоящего представления прошу уведомить в
письменном виде и в указанные выше сроки. Невыполнение настоящего
представления влечет ответственность в соответствии с Уголовным
кодексом Республики Казахстан.
__________________________ _________ ______________________
должностное лицо органа подпись фамилия и инициалы
национальной безопасности,
звание
Выдал: Получил:
"___" ___________ 20___ год/_________ _______/___________________
дата вручения должность, подпись фамилия, инициалы
звание
_____________________________ ___________________________
фамилия и подпись дата и время получения
М. п.