Осакаров аудандық мәслихатының 38 сессиясының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 404 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 сәуірдегі 41 сессиясының № 443 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 мамырда № 3193 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 38 сессиясының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 404 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2896 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 52 (7432) "Сельский труженик" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 084 172 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 745 265 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 664 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша 2 325 243 мың теңге;
2) шығындар – 3 121 490 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 51 942 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 68 379 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 437 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 89 260 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89 260 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 68 379 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 437 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 37 318 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Б. Нурканов
Аудандық мәслихаттың хатшысы
К. Саккулаков
КЕЛІСІЛДІ:
Осакаров ауданының экономика
және қаржы бөлімінің басшысы
Е. Темиров

О внесении изменений в решение 38 сессии Осакаровского районного маслихата от 18 декабря 2014 года № 404 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение 41 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 29 апреля 2015 года № 443. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 мая 2015 года № 3193. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 38 сессии Осакаровского районного маслихата от 18 декабря 2014 года № 404 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2896, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 30 декабря 2014 года № 52 (7432)) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 084 172 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 745 265 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 664 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 325 243 тысяч тенге;
2) затраты – 3 121 490 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование -51 942 тысяч тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 68 379 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 437 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 89 260 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 89 260 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 68 379 тысяч тенге;
погашение займов – 16 437 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 37 318 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Б. Нурканов
Секретарь районного маслихата
К. Саккулаков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики
и финансов Осакаровского района
Е. Темиров

065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе
ұлғайту
0
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-89260
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
89260
Осакаров аудандық мәслихатының
2015 жылғы 29 сәуірдегі 41 сессиясының
№ 443 шешіміне
2 – қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
2014 жылғы 18 желтоқсандағы 38 сессиясының
№ 404 шешіміне
4 – қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджетіне нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредит
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
424 657
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттері
338 456
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
17 822
Республикалық бюджеттен бюджеттік кредит
68379
Нысаналы ағымдағы трансферттер:
356 278
республикалық бюджеттен:
338 456
оның ішінде:
Аудан мәслихатының аппараты
117
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
117
Аудан әкімінің аппараты
2960
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің штаттық санын ұстау
1198
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1762
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4915
Аудандардың бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
4915
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5669
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге

065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
0
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Поступление от продажи финансовых активов государства
0
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
V. Дефицит (профицит) бюджета
-89260
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета:
89260
Приложение 2
к решению 41 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 29 апреля 2015 года № 443
Приложение 4
к решению 38 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 18 декабря 2014 года № 404
Целевые трансферты и бюджетный кредит бюджету района на 2015 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
424657
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
338456
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
17822
Бюджетный кредит из республиканского бюджета
68379
Целевые текущие трансферты:
356278
из республиканского бюджета
338456
в том числе:
Аппарат маслихата района
117
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из районного бюджета
117
Аппарат акима района
2960
На содержание штатной численности отдела регистрации актов гражданского состояния
1198
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из районного бюджета
1762
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4915
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из районного бюджета
4915
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
5669
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из районного бюджета

17 822
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 093
Әлеуметтiк маңызы бар ауылдық және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
2093
Ауданның білім бөлімі
10 770
Облыстық жергілікті атқарушы орғандарынан қызметтерді аудандардың жергілікті атқарушы органдарға жүргізуге беру себептен
10 770
Ауданның ветеринария бөлімі
4959
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
4959
Бюджеттік кредиттер
68379
оның ішінде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
68379
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредит
68 379
Осакаров аудандық мәслихатының
2015 жылғы 29 сәуірдегі 41 сессиясының
№ 443 шешіміне
3 – қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
2014 жылғы 18 желтоқсандағы 38 сессиясының
№ 404 шешіміне
5 – қосымша
2015 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтері әкімдерінің аппараттары бойынша шығындар
Атауы
Шығыстар, мың теңге
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты
33347
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19745
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 602
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
4 831
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
67
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
535
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
7169
Көлік және коммуникация
1000
Автомобиль көлігі
1000
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1000
Молодежный кенті әкімінің аппараты
23896
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16275
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 621
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1000
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
5621
Көлік және коммуникация
1000
Автомобиль көлігі
1000
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1000
Батпақ ауылдық округі әкімінің аппараты
13852
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

17822
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
2093
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым сельским и внутрирайонным сообщениям
2093
Отдела образования района
10770
В связи с передачей функций от местных исполнительных органов областей в ведение местных исполнительных органов
10770
Отдел ветеринарии района
4959
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4959
Бюджетные кредиты
68379
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
68379
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
68379
Приложение 3
к решению сессии
Осакаровского районного маслихата
от 29 апреля 2015 года № 443
Приложение 5
к решению 38 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 18 декабря 2014 года № 404
Затраты по аппаратам акимов поселков, сел, сельских округов района на 2015 год
Наименование
Расходы, тысяч тенге
1
2
Аппарат акима поселка Осакаровка
33347
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19745
Жилищно-коммунальное хозяйство
12602
Освещение улиц населенных пунктов
4831
Содержание мест захоронений и погребение безродных
67
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
535
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
7169
Транспорт и коммуникаций
1000
Автомобильный транспорт
1000
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах, аульных округах
1000
Аппарат акима поселка Молодежный
23896
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16275
Жилищно-коммунальное хозяйство
6621
Освещение улиц населенных пунктов
1000
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
5621
Транспорт и коммуникаций
1000
Автомобильный транспорт
1000
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах, аульных округах
1000
Аппарат акима Батпактинского сельского округа
13852
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа