Шет ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік ұйымдардың мамандарына отын сатып алу үшін аудандық бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік қөмек беру туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 28/247 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 сәуірде № 3122 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 20/166 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 29.03.2018 № 20/166 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 08.12.2016 № 8/60 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік ұйымдардың мамандарына аудандық бюджет қаражаты есебінен отын сатып алу үшін статистика органдарының мәліметтері бойынша 1 (бір) тонна көмірдің бағасы мөлшерінде жылына біржолғы әлеуметтік көмек берілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 08.12.2016 № 8/60 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Ж. Ибраимов
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Ә. Смағұлұлы

О предоставлении социальной помощи из средств районного бюджета на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Шетского района
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 19 марта 2015 года № 28/247. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 апреля 2015 года № 3122. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 29 марта 2018 года № 20/166
Сноска. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 29.03.2018 № 20/166 (вводится в действия по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 08.12.2016 № 8/60 (вводится в действия со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить из средств районного бюджета специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, единовременную социальную помощь на приобретение топлива в размере стоимости 1 (одной) тонны угля в год по сведениям органов статистики.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 08.12.2016 № 8/60 (вводится в действия со дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действия по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Ж. Ибраимов
Секретарь районного
маслихата
А. Смагулулы