Шет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі ХХІ сессиясының "Шет аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 21/181 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 маусымдағы № 30/267 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 шілдеде № 3318 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 9 бабына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" № 704 Жарлығына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі ХХІ сессиясының "Шет аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 21/181 шешіміне (Норматитвік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2645 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 мамырдағы "Шет Шұғыласы" № 21 (10486) газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 01 қазанында жарияланған), келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Шет аудандық мәслихатының Регламентінде мемлекеттік тілдегі 7 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Р. Шакиржанова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ә. Смағұлұлы

О внесении изменения в решение ХХІ сессии Шетского районного маслихата от 10 апреля 2014 года № 21/181 "Об утверждении Регламента Шетского районного маслихата"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 23 июня 2015 года № 30/267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 июля 2015 года № 3318
В соответсвии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, с Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата" Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХІ сессии Шетского районного маслихата от 10 апреля 2014 года № 21/181 "Об утверждении Регламента Шетского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2645, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 29 мая 2014 года № 21 (10486), в информационно-правовой системе "Әділет" 01 октября 2014 года), следующее изменения:
в Регламенте Шетского районного маслихата на государственном языке, утвержденным указаннным решением пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Р. Шакиржанова
Секретарь районного
маслихата
А. Смагулулы