Приозерск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 39/274 "2015 - 2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 4 тамыздағы XLIII сессиясының № 43/339 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 тамызда № 3371 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 39/274 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2908 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 02/387 "Приозерский вестник" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 23 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2230949 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 209270 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 10790 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 8422 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2002467 мың теңге;
2) шығындар - 2239168 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - алу 8219 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 8219 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 8219 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 39/274 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение XLIII сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 4 августа 2015 года № 43/339. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 августа 2015 года № 3371.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 39/274 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2908, опубликовано в газете "Приозерский вестник" № 02/387 от 16 января 2015 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 23 января 2015 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 2230949 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 209270 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 10790 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 8422 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2002467 тысяч тенге;
2) затраты – 2239168 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 8219 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 8219 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 8219 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.