Әлеуметтік қолдаудың қосымша шараларын ұсыну туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 295 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қазанда № 5191 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 17 қазандағы № 250 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 17.10.2018 № 250 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 182-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қызылорда облысында мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының ауылдық жерде және қала үлгісіндегі кенттерде жұмыс істейтін медицина және фармацевтика қызметкерлеріне коммуналдық қызметтерге және отынға арналған шығыстарды өтеу бюджет қаражаты есебінен 4 (төрт) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде белгіленсін.
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық Қызылорда облыстық
мәслихатының мәслихатының
39-сессиясының төрағасы хатшысы
Р. Байназарова А. Әлназарова

О предоставлении дополнительных мер социальной поддержки
Решение Кызылординского областного маслихата от 16 сентября 2015 года № 295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 октября 2015 года № 5191. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 17 октября 2018 года № 250
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 17.10.2018 № 250 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 182 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
Установить за счет бюджетных средств возмещение расходов в Кызылординской области на коммунальные услуги и топливо медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения, работающим в сельской местности и поселках городского типа в размере 4 (четыре) месячных расчетных показателей.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель Секретарь
39 сессии Кызылординского Кызылординского
областного маслихата областного маслихата
Р. Байназарова А. Альназарова