Қазалы ауданы бойынша 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 тамыздағы № 205 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 тамызда № 5114 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазалы ауданы бойынша 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие және оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау Қазалы ауданы әкімінің орынбасары Б.Жарылқапқа жүктелсін.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Б.Жарылқап
Қазалы ауданы әкiмдiгiнiң
2015 жылғы "06" тамыздағы
№ 205 қаулысына 1-қосымша
2015 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Аудан атауы
Мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы есебiнен мектепке дейiнгi ұйымдарға орналастырылатын балалар саны
1
Қазалы ауданы
1750
Қазалы ауданы әкiмдiгiнiң
2015 жылғы "06" тамыздағы
№ 205 қаулысына 2-қосымша
2015 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшерi
Аудан атауы
Бiр тәрбиеленушiге бiр айда жұмсалатын шығын (теңге)
Балабақшалар үшiн
Шағын орталықтар үшiн
1
Қазалы ауданы
19786 теңгеден кем емес
11230 теңгеден кем емес
Қазалы ауданы әкiмдiгiнiң
2015 жылғы "06" тамыздағы
№ 205 қаулысына 3-қосымша
2015 жылға ата-ананың ақы төлеу мөлшерi
Мемлекеттiк мектепке дейiнгi ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының бiр айдағы мөлшерi
Мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы бойынша қызмет алатын жекеменшiк мектепке дейiнгi ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының бiр айдағы мөлшерi
1
Алты еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес
Он еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Казалинскому району на 2015 год
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 06 августа 2015 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 августа 2015 года № 5114. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Казалинскому району на 2015 год согласно приложениям 1, 2, 3.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Казалинского района Жарылкап Б.
Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Б.Жарылкап
Приложение 1 к постановлению
акимата Казалинского района
от "06" августа 2015 года № 205
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2015 год
Наименование района
Количество детей размещаемых в дошкольные организации за счет государственного образовательного заказа
1
Казалинский район
1750
Приложение 2 к постановлению
акимата Казалинского района
от "06" августа 2015 года № 205
Размер подушевого финансирования на 2015 год
Наименование района
Расход на одного воспитанника в один месяц (в тенге)
Для детских садов
Для мини - центров
1
Казалинский район
Не менее 19786 тенге
Не менее 11230 тенге
Приложение 3 к постановлению
акимата Казалинского района
от "06" августа 2015 года № 205
Размер родительской платы на 2015 год
Размер родительской платы в государственных дошкольных организациях в месяц
Размер родительской платы в частных дошкольных организациях, получающих услуги по государственному заказу в один месяц
1
Не более шестикратного месячного расчетного показателя
Не более десятикратного месячного расчетного показателя