"Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйлерді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы" Қармақшы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қыркүйектегі № 516 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 маусымдағы № 737 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 шілдеде № 5058 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 474 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 28.04.2017 № 474 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 және "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі № 94 Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйлерді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы" Қармақшы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қыркүйегіндегі № 516 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 13 қазанында № 4770 болып тіркелген, "Қармақшы таңы" газетінің 2014 жылы 5 қарашадағы № 85 (9339) санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в постановление акимата Кармакшинского района от 17 сентября 2014 года № 516 "Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 11 июня 2015 года № 737. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 июля 2015 года № 5058. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 28 апреля 2017 года № 474
Сноска. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 28.04.2017 № 474 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 16 апреля 1997 года № 94 "О жилищных отношениях", акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кармакшинского района от 17 сентября 2014 года № 516 "Об установлении размеров платы за пользование жилищем государственного жилищного фонда" (зарегистрировано в государственном реестре нормативно-правовых актов от 13 октября 2014 года № 4770, опубликовано в газете "Қармақшы таңы" от 5 ноября 2014 года № 85 (9339)) следующие изменения:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары А.Қаржаубаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі Н. Шамұратов
КЕЛІСІЛДІ:
Қармақшы аудандық тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімінің басшысы
________________ М.Еркебаев.
"10" 06 2015 жыл
Қармақшы ауданы әкімдігінің

2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Каржаубаева А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района Н. Шамуратов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель Кармакшинского районного
отдела жилищно- коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
______________ Еркебаев М.
"10" 06 2015 года
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района

Ескерту: Тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлері Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агентттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 Бұйрығымен бекітілген мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін есептеу әдістемесіне сәйкес есептелінді.

Примечание: Размеры платы за пользование жилищем расчитаны в соответствии с методикой расчета размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, утвержденные Приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства № 306 от 26 августа 2011 года.