"Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 қаңтардағы № 1 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 125 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 шілдеде № 5040 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 63 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 24.03.2016 № 63 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Нормативтік құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
“Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 қаңтардағы № 1 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10-6-203 болып тіркелген, 2012 жылы 25 ақпанда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
“2. “Жалағаш аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.”.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т.Дүйсебаев

О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 10 января 2012 года № 1 "Об установлении квоты рабочих мест"
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 17 июня 2015 года N 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 02 июля 2015 года N 5040. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 24 марта 2016 года № 63
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 24.03.2016 № 63 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года “О нормативных правовых актах” и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата Жалагашского района от 10 января 2012 года № 1 “Об установлении квоты рабочих мест” (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10-6-203, опубликовано 25 февраля 2012 года в газете “Жалагаш жаршысы”) следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
“2. Коммунальному государственному учреждению “Жалагашский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния” принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.”.
Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т.Дуйсебаев