"Жалағаш аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 10 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 01 қазандағы № 207 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 қазанда № 5179 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 95 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 11.05.2016 № 95 қаулысымен (14.05.2016 бастап күшіне енеді).
“Нормативтік құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
“Жалағаш аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 10 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4856 болып тіркелген, “Әділет” құқықтық-ақпарат жүйесінде 2015 жылғы 23 ақпанда, “Жалағаш жаршысы” газетінде 2015 жылғы 25 ақпанда жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген “Жалағаш аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесінде:
“3. Бөлімнің қызметін ұйымдастыру” деген бөлімде:
21-тармақ мынадай мазмұндағы 10-1) тармақшамен толықтырылсын:
“10-1) тауарларды өндіретін және (немесе) тауарларды беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінің және Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардың тізбесіне енген ұйымдардан мемлекеттік сатып алу заңнамасына сәйкес мемлекеттік сатып алуға жауапты болады; ”.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т. Дүйсебаев

О внесении дополнения в постановление акимата Жалагашского района от 30 января 2015 года № 10 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Жалагашский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния"
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 01 октября 2015 года № 207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 октября 2015 года № 5179. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 11 мая 2016 года № 95
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 11.05.2016 № 95 (вступает в силу с 14.05.2016).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года “О нормативных правовых актах” и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата Жалагашского района от 30 января 2015 года № 10 “Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения“ Жалагашский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния” (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4856, опубликованный в информационно-правовой системе “Әділет” от 23 февраля 2015 года, в газете “Жалагаш жаршысы” от 25 февраля 2015 года) следующее дополнение:
в Положении коммунального государственного учреждения “Жалагашский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния”, утвержденный указанным постановлением:
в разделе “3. Организация деятельности отдела”:
дополнить пункт 21 подпунктом 10-1) следующего содержания:
“10-1) в соответствии с законодательством о государственных закупках является ответственным за государственные закупки у организаций включенных в перечень общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, производящих товары и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги;”.
Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т. Дуйсебаев