Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Аққұм ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 08 қазандағы N 12 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 қазанда N 5188 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” 1993 жылғы 8 желтоқсандағы, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына және Қызылорда облыстық ономастикалық комиссиясының 2015 жылғы 24 сәуірдегі №1 қорытындысына сәйкес Аққұм ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққұм ауылдық округі Аққұм ауылының атауы жоқ көшелеріне:
1) 2-көшеге “Нұрқожаев Меңліқара” есімі берілсін;
2) Р.Книязов көшесінің солтүстік жағына қатарлас орналасқан көшеге “Бекенов Қалыбай” есімі берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Т. Тулегенов

О присвоении наименований улиц
Решение акима сельского округа Аккум Жалагашского района Кызылординской области от 08 октября 2015 года N 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 октября 2015 года N 5188
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан”, от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 24 апреля 2015 года №1 аким сельского округа Аккум РЕШИЛ:
1. Улицам без названии села Аккум сельского округа Аккум:
1) 2-улице присвоить имя “Нуркожаева Менлыкара”;
2) улице, расположенной параллельно к северной стороне улицы Книязова Р. присвоить имя “Бекенова Калыбая”.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Т. Тулегенов