"Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" 2012 жылғы 7 қыркүйектегі №73 аудан мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 05 мамырдағы N 283 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 мамырда N 4996 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 05-16/191 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 26.12.2017 № 05-16/191 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" 2012 жылғы 7 қыркүйектегі № 73 аудан мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4327 нөмірімен тіркелген, аудандық "Жаңақорған тынысы" газетінің 2012 жылғы 3 қарашадағы № 90 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасында:
1- тармақтың 1) тармақшасы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1) жекешелендірілген тұрғынжайларды тұратын немесе мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлерді) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға жұмсалатын шығыстарды;".
3-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Тұрғын үй көмегін тағайындау "Жаңақорған аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - уәкілетті орган) арқылы жүзеге асырылады".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының
кезекті ХХХХІІ сессиясының төрағасы
Ә. Нәлібаев
Жаңақорған аудандық
мәслихат хатшысы
А. Налибаев

О внесении изменений в решение маслихата района от 7 сентября 2012 года № 73 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 05 мая 2015 года N 283. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 мая 2015 года N 4996. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2017 года № 05-16/191
Сноска. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 26.12.2017 № 05-16/191 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 7 сентября 2012 года № 73 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номерам 4327, опубликовано в районной газете Жаңақорған тынысы" от 3 ноября 2012 года в № 90) "следующие изменения:
в Правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей новой редакции:
"1) расходов на содержание общего имущества объекта кондоминиума семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилищах или являющимся нанимателями (поднанимателям) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде;".
пунк 3 изложить в следующей новой редакции:
"3. Назначение жилишной помощи осуществляется коммунальным государственным учреждением "Жанакорганский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" (далее - уполномоченный орган)".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной ХХХХІІ сессии
маслихата Жанакорганского района
А. Налибаев
Секретарь маслихата
Жанакорганского района
А. Налибаев