Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі N 194 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қыркүйекте N 5152 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 02.12.2022 № 819 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 17 сентября 2015 года N 194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 сентября 2015 года N 5152.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 02.12.2022 № 819 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңына сәйкес Жаңақорған ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 02.12.2022 № 819 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңақорған ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 02.12.2022 № 819 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 02.12.2022 № 819 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Жаңақорған ауданының әкімі Р. Рустемов
Келісу грифі – алып тасталдыҚызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 02.12.2022 № 819 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 17 қыркүйектегі
№ 194 қаулысына қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері

Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 02.12.2022 № 819 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Р. Рустемов
Гриф согласования исключен постановлением акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 02.12.2022 № 819 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение к постановлению
акимата Жанакорганского района
от 17 сентября 2015 года № 194
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда

Ескерту: Тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлері Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 болып тіркелген), мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін есептеу әдістемесіне сәйкес есептелінді.

Примечание: Размеры платы за пользование жилищем рассчитаны в соответствии с методикой расчета размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, утвержденных приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства № 306 от 26 августа 2011 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7232).