Көшелерге атау беру және қайта атау беру туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Тереңөзек кенті әкімінің 2015 жылғы 09 желтоқсандағы N 113 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда N 5281 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңдарына, Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 27 тамыздағы №3 қорытындысына сәйкес Тереңөзек кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңөзек кентінің бұрынғы О.Мәлібаев ауылы аумағындағы "1 Мамыр" көшесі "Бәкір Өтепов" көшесі деп қайта аталсын;
Тереңөзек кентінің атауы жоқ көшесіне "ағайынды Бозжановтар" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тереңөзек кенті әкімінің орынбасары Е.Бахтияровқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Тереңөзек кентінің әкімі Ж. Сыздықов

О присвоении наименований и переименований улиц
Решение акима поселка Теренозек Сырдарьинского района Кызылординской области от 09 декабря 2015 года N 113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2015 года N 5281
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 27 августа 2015 года № 3 аким поселка Теренозек РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "1 мамыр" на территории бывшего села О.Малибаев поселка Теренозек в улицу "Бәкір Өтепов";
присвоить безымянной улице поселка Теренозек имя "ағайынды Бозжановтар" .
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Теренозек Бахтиярову Е.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Теренозек Ж. Сыздыков