2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 607 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 01 қазанда № 5160 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 08/1-3/40 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 14.01.2016 № 08/1-3/40 хатымен).
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы;

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 18 сентября 2015 года № 607. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 01 октября 2015 года № 5160. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 14 января 2016 года № 08/1-3/40)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 14.01.2016 № 08/1-3/40)
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2015 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;

2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2015 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері;
3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 2015 жылға ата-ананың ақы төлеу мөлшері.
Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Шиелі ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Сәрсенбаев
Шиелі ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "18" қыркүйектегі
№ 607 қаулысына 1-қосымша
2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Аудан атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы есебінен мектепке дейінгі ұйымдарға орналастырылатын балалар саны
1
2
3
1
Шиелі ауданы

2) размер подушевого финансирования на 2015 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) размер родительской платы на 2015 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шиелийского района.
Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Сарсенбаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Шиелийского района
от "18" сентября 2015 года № 607
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2015 год
Наименование района
Количество детей, размещаемых в дошкольные организации за счет государственного образовательного заказа
1
2
3
1
Шиелийский район