Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 48/8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қаңтарда № 5307 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 шілдедегі № 11/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 25.07.2017 № 11/4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387-бабының 1-тармағына және 386-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес жүргізілетін жерді аймаққа бөлу жобалары (схемалары) негізінде жер салығының мөлшерлемелері 50 (елу) пайызға жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелері сегіз есеге жоғарылатылсын.
3. "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 13 шілдедегі 5046 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 18 шілдеде "Өскен өңір" газетінде жарияланған) аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 18 маусымдағы № 41/2 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
Б. Сүлейменов Ә. Оразбекұлы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік
кірістер департаментінің Шиелі ауданы
бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Е. Абдрахманов ______________
"23" желтоқсан 2015 жыл

О повышении базовых ставок земельного налога
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2015 года № 48/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 января 2016 года № 5307. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 25 июля 2017 года № 11/4
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 25.07.2017 № 11/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 и пунктом 5 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога на 50 (пятьдесят) процентов, на основании проектов (схем) зонирования земель, проводимого в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Повысить базовые ставки земельного налога в восемь раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 18 июня 2015 года № 41/2 "О повышении базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5046 от 13 июля 2015 года, опубликовано в газете "Өскен өңір" от 18 июля 2015 года).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Б. Сулейменов А. Оразбекулы
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учереждения
"Управление государственных доходов
по Шиелийскому району Департамента
Государственных доходов по Кызылординской области"
Е. Абдрахманов ___________________
"23" декабря 2015 год