Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 99 қаулысы. Маңғыстау облысы әділет департаментінде 2015 жылғы 12 мамырда № 2717 болып тіркелді. Күші жойылды – Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 125 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы әкімдігінің 16.05.2016 № 125 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына мынадай өзгерістер енгізілсін.
1)Күші жойылды – Маңғыстау облысы әкімдігінің 21.10.2015 № 317қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2) Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 297 "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2581 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
2-бөлімінің 5-тармағының 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін беру – 30 (отыз) минут.".
Ескерту. 1 - тармаққа өзгерістер енгізілді – Маңғыстау облысы әкімдігінің 21.10.2015 № 317 қаулысымен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
2. "Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б. Ерсайынұлы) осы қаулының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.М. Әміржановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.Айдарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б. Ерсайынұлы
13 сәуір 2015 жыл.

О внесении изменений в некоторые постановления акимата Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 13 апреля 2015 года № 99. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 12 мая 2015 года № 2717. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 16 мая 2016 года № 125
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 16 мая 2016 года № 125 (вводится в действие со дня подписания)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменения в некоторые постановления акимата Мангистауской области:
1)Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 21.10.2015 № 317(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2) в постановление акимата Мангистауской области от 8 декабря 2014 года № 297 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2581, опубликовано 22 января 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
в регламенте государственной услуги "Выдача ветеринарной справки", утвержденного указанным постановлением:
внесено изменение в текст подпункта 3) пункта 5 раздела 2 на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Мангистауской области от 21.10.2015 № 317(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2. Государственному учреждению "Областное управление сельского хозяйства" (Ерсайынулы Б.) обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Амиржанова Р.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима области А. Айдарбаев"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Областное управление сельского хозяйства"
Ерсайынулы Б.
13 апреля 2015 год.