"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 30/329 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қаңтарда № 2946 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2923 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 836 106,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 082 925,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер
бойынша – 11 476,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер – 71 588,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 670 146,0 мың теңге;
2) шығындар        – 10 915 187,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 138 531,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 129 695,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 268 226,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 59 450,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – 59 450 мың теңге;
қарыздар түсімі – 101 662,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 268 226,6 мың теңге;
бюджет қаражатының
пайдаланатын қалдықтары       – 107 114,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 09.12.2016 № 6/56 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджетте 2016 жылға республикалық бюджеттен келесідей ағымдағы нысаналы трансферттердің, нысаналы даму трансферттерінің және бюджеттік кредиттердің бөлінгені ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге төленетін еңбекақы деңгейін арттыруға;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.

"О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 25 декабря 2015 года № 30/329. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 19 января 2016 года № 2946
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2923) Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
11. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям, в том числе бюджет на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 10 836 106,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 082 925,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 476,5 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала        – 71 588,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 670 146,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10 915 187,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 138 531,1 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 129 695,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 268 226,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 59 450,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 59 450,0 тысяч тенге;
поступление займов – 101 662,5 тысяч тенге;
погашение займов – 268 226,6 тысяч тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 107 114,1 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 09.12.2016 № 6/56(вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год были выделены из республиканского бюджета следующие текущие целевые трансферты, целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификацию по трехуровневой системе;
на новую модель системы оплаты труда и выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственным служащим, а также работников государственных казенных предприятий финансируемых из местных бюджетов;
на выплату государственной адресной социальной помощи;
на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.

3. Облыстық бюджетке аудару үшін 2016 жылға аудандық бюджетте 4 260 229 мың теңге бюджеттік алулар қаралғандығы ескерілсін.
4. Егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгіленбесе, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
5. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламасының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2016 жылға секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламасының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Есенқосов).
8. Қарақия аудандық мәслихатының аппарат басшысы (Р.Ибраева) Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, осы шешімнің "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
9. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
10. Жергілікті атқарушы органның резерв қоры 21 435,9 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 09.12.2016 № 6/56 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Сессия төрағасы Б.Сейтмағанбетов
Аудандық мәслихаттың хатшысы А.Мееров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Әбдіхалықова Алия Жұмабайқызы

3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены бюджетные изъятия 4 260 229 тысяч тенге для перечисления в областной бюджет.
4. Установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности за счет бюджетных средств повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
5. Утвердить согласно приложению 4 перечень бюджетных программ развития районного бюджета направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2016 год.
6. Утвердить согласно приложению 5 перечень программ районного
бюджета не подлежащих секвестированию на 2016 год.
7. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (председатель комиссии Е.Есенкосов).
8. Руководителю аппарата Каракиянского районного маслихата (Р.Ибраева) после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить официальное опубликование настоящего решения в информационно – правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 21 435,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 09.12.2016 № 6/56(вводится в действие с 01.01.2016).
Председатель сессии Б.Сейтмаганбетов
Секретарь районного маслихата А.Мееров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Каракиянского районного
отдела экономики и финансов"
Абдикаликова Алия Жумабаевна

10 915 187,1
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
403 884,4
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
21 192,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21 192,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
113 979,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
104 265,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 714,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
149 977,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
139 132,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 845,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 522,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 676,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
846,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және күрделі ұйымдарының күрделі шығыстары
0,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
64 076,4
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 380,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
684,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 515,4
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 497,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
25 000,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10 375,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 375,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
11 933,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 953,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
980,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
11 830,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

10 915 187,1
01
Государственные услуги общего характера
403 884,4
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
21 192,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
21 192,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
113 979,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
104 265,0
003
Капитальные расходы государственного органа
9 714,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
149 977,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
139 132,0
022
Капитальные расходы государственного органа
10 845,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 522,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
19 676,0
013
Капитальные расходы государственного органа
846,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждении и организации
0,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
64 076,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
34 380,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
684,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 515,4
015
Капитальные расходы государственного органа
1 497,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
25 000,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10 375,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
10 375,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
11 933,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10 953,0
003
Капитальные расходы государственного органа
980,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
11 830,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

4 665,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
201 572,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 633,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
55 507,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек
3 655,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4 338,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
90 203,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 846,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
441,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
12 024,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2 382,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12 817,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
4 726,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
311 552,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
174 007,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17 431,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
971,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 473,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
95 603,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7 611,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 600,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 952,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
559,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
6 345,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

4 665,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
201 572,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
13 633,0
002
Программа занятости
55 507,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального
обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской
местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 655,0
005
Государственная адресная социальная помощь
4 338,0
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
90 203,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающих и обучающихся на дому
1 846,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
441,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12 024,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2 382,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 817,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
4 726,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
311 552,0
004
Программа занятости
174 007,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17 431,0
007
Оказание жилищной помощи
0,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
971,0
010
Государственная адресная социальная помощь
3 473,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
95 603,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7 611,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 600,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 952,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
559,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
6 345,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

82 022,0
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
82 022,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
59 256,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 912,0
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
24 131,0
006
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
7 166,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
8 235,0
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7 812,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
0,0
011
Мәдениет объектілерін дамыту
0,0
470
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
33 631,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 562,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
15 069,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
109 715,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
27 531,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
27 531,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 840,0
001
Аудан (областық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 840,0
474
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
68 344,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 871,0
006
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
0,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
58 473,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22 107,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
14 469,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14 469,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы бөлімі
7 638,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

82 022,0
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
82 022,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
59 256,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
11 912,0
004
Функционирование районных (городских) библиотек
24 131,0
006
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
7 166,0
007
Проведение спортивных соревновании на районном (города областного значения) уровне
8 235,0
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7 812,0
467
Отдел строительства района(города областного значения)
0,0
011
Развитие объектов культуры
0,0
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
33 631,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирование социального оптимизма граждан, развития языков
18 562,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
15 069,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельных отношения
109 715,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
27 531,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
27 531,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 840,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13 840,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
68 344,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
9 871,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
0,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
58 473,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22 107,0
467
Отдел строительства района(города областного значения)
14 469,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
14 469,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7 638,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне