2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 20 мамырдағы № 132 қаулысы. Маңғыстау облысы әділет департаментінде 2015 жылғы 12 маусымда № 2739 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2 тармағына, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Маңғыстау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Маңғыстау аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Қалиева С.А.) осы қаулының Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналастырылуын және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е. Махмутовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауданәкімі                                    Ж. Айтуаров
«КЕЛІСІЛДІ»
Ә.Ұзақбай
«Маңғыстау аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
20 мамыр 2015 ж.
С.Калиева
«Маңғыстау аудандық білім бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
20 мамыр 2015 жыл.
Маңғыстау аудандық әкімдігінің
2015 жылғы 20 мамыр
№ 132 қаулысымен бекітілген
2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие және оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың төлемакы мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие
және оқыту ұйымдарының
әкімшілік-аумақтық
орналасуы (аудан,қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда
қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
ата-аналарының бір айдағы төлемакы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталық
Дербес балабақша
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталық
Дербес балабақша
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталық
Дербес балабақша
РБ
ЖБ
РБ
ЖБ
РБ
ЖБ
1
« Мекерия Атымов атындағы № 6 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
20
0
13939
9240,0
2
«Алшын Меңдалыұлы атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
20
0
13939
9240,0
3
«Бекі бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі
26
0
13939
9240,0
4
«Ұштаған орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
20
0
13939
9240,0
5
Маңғыстау аудан әкімінің «Рахат» бала бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
5
50
13939
9240,0
6
Маңғыстау аудан әкімінің «Арай» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
5
50
13939
9240,0
7
Маңғыстау аудан әкімінің «Нұрай» бала бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
5
80
13939
9240,0
8
Маңғыстау аудан әкімінің «Айгөлек» бала бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
6
50
13939
9240,0
9
Маңғыстау аудан әкімінің «Айдын» бала бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
30

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Мангистауского района от 20 мая 2015 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 12 июня 2015 года № 2739
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пунктом 4 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат Мангистауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Мангистауский районный отдел образования» (Калиева С. А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Мангистауской области, его размещения в информационно-правовой системе «Әділет» и официального опубликования в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Махмутова Е.
4.  Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                             Ж. Айтуаров
СОГЛАСОВАНО:
А. Узакбай
Испольняющий обязанности руководителя
государственной учреждении «Мангистауский
районный отдел экономики и финансов»
20 мая 2015 ж.
С.Калиева
Руководитель государственной учереждении
«Мангистауский районный отдел образования»
20 мая 2015 г.
Утверждено
постановлением
акимата Мангистауского района
от 20 мая 2015 года
№ 132
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Административно-
территориальное
расположение
организаций
дошкольного
воспитания и обучения
(район,город)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем
пребывания при школе
Детский сад самостоятельный
Детский сад
Мини-центр с полным днем
пребывания при школе
Детский сад самостоятельный
Детский сад
Мини-центр с полным днем
пребывания при школе
Детский сад самостоятельный
РБ
МБ
РБ
МБ
РБ
МБ
1
Государственное учреждение «Средняя школа № 6 имени Мекерия Атымова»
20
0
13939
9240,0
2
Государственное учреждение «Средняя школа имени Алшына Мендалыулы»
20
0
13939
9240,0
3
Государственное  учреждение «Начальная школа Беки»
26
0
13939
9240,0
4
Государственное учреждение «Уштаганская средняя школа»
20
0
13939
9240,0
5
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Рахат» акима Мангистауского района
5
50
13939
9240,0
6
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Арай» акима Мангистауского района
5
50
13939
9240,0
7
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Нурай» акима Мангистауского района
5
80
13939
9240,0
8
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Айголек» акима Мангистауского района
6
50
13939
9240,0
9
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Айдын» акима Мангистауского района
30