2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Түпқараған аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 97 қаулысы. Маңғыстау облысы әділет департаментінде 2015 жылғы 27 мамырда № 2729 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы және «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Түпқараған аудандық экономика және қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Ж. Төлеген) 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшерін көзделген қаржыландыру жоспары шегінде қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. «Түпқараған аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі (А. Утесбаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Түпқараған ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Түпқараған ауданы әкімінің орынбасары Т. Алтынгалиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             Т. Асауов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Балапан» шағын орталығы»
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры
Т.А. Сембаева
30 сәуір 2015 жыл.
Жеке кәсіпкер Жартаева К.Т.
К.Т. Жартаева
30 сәуір 2015 жыл.
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 30 сәуір
№ 97
қаулысына қосымша
2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 22.09.2015 № 228 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққандағы
бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-аналардың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
(мемлекеттік / жеке меншік)
Мектеп жанындағы толық күн болатын шағын орталық
Мектеп жанындағы жарты күн болатын шағын орталық
Дербес толық күн болатын
шағын орталық
Дербес жарты күн болатын
шағын орталық
Балабақша
(мемлекеттік / жеке меншік)
Мектеп жанындағы толық күн болатын шағын орталық
Мектеп жанындағы жарты күн болатын шағын орталық
Дербес толық күн болатын
шағын орталық
Дербес жарты күн болатын
шағын орталық
Балабақша
(мемлекеттік / жеке меншік)
Мектеп жанындағы толық күн болатын шағын орталық
Мектеп жанындағы жарты күн болатын шағын орталық
Дербес толық күн болатын
шағын орталық
Дербес жарты күн болатын
шағын орталық
1
Түпқараған ауданы әкімдігінің оралымды басқару құқығындағы «Айгөлек» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
24 445
9346,68
2
Түпқараған ауданы әкімдігінің оралымды басқару құқығындағы «Бәйтерек» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
24 445
9346,68
3
Түпқараған ауданы әкімдігінің оралымды басқару құқығындағы «Айналайын» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
24 445
9346,68
4
Түпқараған ауданы әкімдігінің оралымды басқару құқығындағы
«Ер Төстік» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
90
24 445
9346,68
50

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Тупкараганского района от 30 апреля 2015 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 27 мая 2015 года № 2729
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и «Об образовании» от 27 июля 2007 года, акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Тупкараганский районный отдел экономики и финансов» (Төлеген Ж.) обеспечить финансирование государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования на 2015 год в пределах предусмотренного плана финансирования.
3. Государственному учреждению «Тупкараганский районный отдел образования» (Утесбаева А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе акимата Тупкараганского района.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тупкараганского района Алтынгалиева Т.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района                            Т. Асауов
«СОГЛАСОВАНО»
Директор товарищества
с ограниченной ответственностью
«Балапан» шағын орталығы»
Т.А. Сембаева
30 апреля 2015 год.
Индивидуальный предприниматель
Жартаева К.Т.
К.Т. Жартаева
30 апреля 2015 год.
Приложение к постановлению
акимата Тупкараганского района
от 30 апреля 2015 года
№ 97
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 22.09.2015 № 228(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Детский сад
(государственный / частный)
Мини-центр
с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
Детский сад
(государственный / частный)
Мини-центр
с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
Детский сад
(государственный / частный)
Мини-центр
с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
1
Государственное коммунальное казенное предприятие основанное на праве оперативного управления ясли-сад «Айголек» акимата Тупкараганского района
140
24 445
9346,68
2
Государственное коммунальное казенное предприятие основанное на праве оперативного управления ясли-сад «Байтерек» акимата Тупкараганского района
140
24 445
9346,68
3
Государственное коммунальное казенное предприятие основанное на праве оперативного управления детский сад «Айналайын» акимата Тупкараганского района
140
24 445
9346,68
4
Государственное коммунальное казенное предприятие основанное на праве оперативного управления детский сад "Ер Төстік" акимата Тупкараганского района
90
24 445
9346,68
50