Түпқараған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 27/189 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы № 34/230 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қарашада № 2863 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңдарына және "2015–2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/304 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 23 қазандағы № 28/422 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2849 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 27/189 "2015–2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2573 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда "Әділет" ақпараттық–құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2015 - 2017 жылға арналған аудандық бюджет қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 6 007 695,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 818 361,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 8 929,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 92 740,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2 087 664,5 мың теңге;
2) шығындар - 6 240 945,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 16 626,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 20 616,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 3 990,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 249 876,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 249 876,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 14 670,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 3 990,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 239 196,1 мың теңге.
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 27/189 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 29 октября 2015 года № 34/230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 13 ноября 2015 года № 2863
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 23 октября 2015 года № 28/422 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2849), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 27/189 "О районном бюджете на 2015–2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2573, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 15 января 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 6 007 695,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3 818 361,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 8 929,8 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала - 92 740,0 тысяч тенге;
поступление трансфертов - 2 087 664,5 тысяч тенге:
2) затраты - 6 240 945,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 16 626,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 20 616,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 3 990,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 249 876,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) -
249 876,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 14 670,0 тенге;
погашение займов - 3 990,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 239 196,1 тысяч тенге.
пункт 11 изложить в новой редакции:

"11. 5 қосымшаға сәйкес 2015 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін."
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Түпқараған аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (А. Ізбен) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы А.Шарипов).
4. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Тасболатов
Аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова
КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық экономика және
қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы:
Ж.Төлеген
29 қазан 2015 жыл
Түпқараған аудандық мәслихатының
2015 жылғы 29 қазандағы

"11. Утвердить в районном бюджете на 2015 год перечень бюджетных программ по селам, сельским округам, согласно приложению 5.
приложения 1, 2, 3 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 5 настоящего решения.
2. Руководителю аппарата Тупкараганского районного маслихата (А.Избен) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно - правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии Шарипов А.).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии: А.Тасболатов
Секретарь районного маслихата: А.Досанова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Тупкараганский
районный отдел экономики
и финансов"
Ж.Толеген
29 октября 2015 года
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к решению Тупкараганского

3 727,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
16,0
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
111 949,0
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
951,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2 135,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2 940,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 088,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
3 250,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды және жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 488,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 287,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
360,0
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
2 398,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
116,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
116,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
2 303 880,7
123
Қызылөзен ауылы әкімінің аппараты
724,0
027
"Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы" Бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
724,0
123
Таушық ауылы әкімінің аппараты
401,0
027
"Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы" Бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
401,0
123
Сайын Шапағатов ауылдық округі әкімінің аппараты
1 790,0
027
"Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы" Бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1 790,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
909 638,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, және (немесе) салу, реконструкциялау
21 252,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, және (немесе) жайластыру
888 386,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
347 322,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
347 322,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
635 294,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

3 727,0
006
Оказание жилищной помощи
16,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
111 949,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
951,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 135,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2 940,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 088,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3 250,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16 488,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 287,0
021
Капитальные расходы государственного органа
360,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
2 398,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
116,0
050
Реализация Плана мероприятии по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
116,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 303 880,7
123
Аппарат акима села Кызылозен
724,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе "Дорожная карта занятости- 2020"
724,0
123
Аппарат акима села Таушык
401,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе "Дорожная карта занятости- 2020"
401,0
123
Аппарат акима сельского округа Сайын Шапагатова
1 790,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе "Дорожная карта занятости- 2020"
1 790,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
909 638,7
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
21 252,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
888 386,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
347 322,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
347 322,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
635 294,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

2 588,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
4 013,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3 903,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
15 923,0
006
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
14 561,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
862,0
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
500,0
470
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат,тілдерді дамыту бөлімі
1 120,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
1 120,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
18 128,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
3 400,0
007
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
14 728,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
8 184,0
004
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
8 184,0
470
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
12 311,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 915,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
275,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
5 121,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
19 322,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 476,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8 846,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
4 490,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 490,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
73 112,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 706,0
099
Мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7 706,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі

2 588,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4 013,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3 903,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
15 923,0
006
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
14 561,0
007
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
862,0
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
500,0
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
1 120,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
1 120,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
18 128,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
3 400,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
14 728,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
8 184,0
004
Функционирование районных (городских) библиотек
8 184,0
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
12 311,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
6 915,0
003
Капитальные расходы государственного органа
275,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5 121,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
19 322,0
001
Услуги по реализаций государственной политики на местном уровне в области информаций, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
10 476,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8 846,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
4 490,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
4 490,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
73 112,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 706,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 706,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)

52 405,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 055,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
6 350,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 001,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 501,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
0,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
0,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13 853,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 972,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 972,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
0,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 312,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 312,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
2 569,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 323,0
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
1 246,0
12
Көлiк және коммуникация
366 301,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
366 301,3
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
283 386,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
82 915,3
13
Басқалар
49 865,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9 530,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 530,0
123
Қызылөзен ауылы әкімінің аппараты
1 455,0
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 455,0
123
Баутин ауылы әкімінің аппараты
23 740,0
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
23 740,0
123
Таушық ауылы әкімінің аппараты
4 207,0
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
4 207,0
123
Сайын Шапағатов ауылдық округі әкімінің аппараты
4 023,0
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
4 023,0

52 405,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
46 055,0
007
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
6 350,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 001,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 501,0
007
Капитальные расходы государственного органа
500,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
0,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
0,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13 853,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 972,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8 972,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
0,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 312,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
2 312,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2 569,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
1 323,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
1 246,0
12
Транспорт и коммуникации
366 301,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
366 301,3
022
Развитие транспортной инфраструктуры
283 386,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
82 915,3
13
Прочие
49 865,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9 530,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9 530,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
123
Аппарат акима села Кызылозен
1 455,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1 455,0
123
Аппарат акима села Баутино
23 740,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
23 740,0
123
Аппарат акима села Таушык
4 207,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
4 207,0
123
Аппарат акима сельского округа Сайын Шапагатова
4 023,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
4 023,0

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
209 200
008
Спорт және туризм нысандарын дамыту
209 200
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
39 114
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
39 114
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
51 567
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
42 923
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
4 467
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 177
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
23 725
006
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
3 713
007
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
20 012
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
13 643
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 643
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
33 560
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 748
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
13 812
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
68 868
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
31 582
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 654
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
5 724
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
8 204
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 757
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 757
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
26 529
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
26 529
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 716
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
209 200
011
Развитие объектов культуры
008
Развитие объектов спорта и туризма
209 200
478
Отдел внутренней политики,культуры и развития языков района (города областного значения)
39 114
009
Поддержка культурно-досуговой работы
39 114
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
51 567
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
42 923
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4 467
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 177
478
Отдел внутренней политики,культуры и развития языков района (города областного значения)
23 725
006
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещания
3 713
007
Функционирование районных (городских) библиотек
20 012
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
13 643
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
13 643
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
33 560
001
Услуги по реализаций государственной политики на местном уровне в области информаций, укрепление государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
19 748
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
13 812
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
68 868
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
31 582
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
17 654
007
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
5 724
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
8 204
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 757
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 757
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
26 529
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
26 529
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 716
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)