"Баянды, Маңғыстау селоларының әкімшілік-аумақтық шекараларын өзгерту туралы" Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 22 қаңтардағы № 16-қ қаулысына және Мұнайлы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 3 ақпандағы № 13/130 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 196-қ қаулысы және Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 шілдедегі № 35/373 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 тамызда № 2805 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Баянды, Маңғыстау селоларының әкімшілік-аумақтық шекараларын өзгерту туралы" Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 22 қаңтардағы № 16-қ қаулысына және Мұнайлы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 3 ақпандағы № 13/130 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 11-7-36 болып тіркелген, "Мұнайлы" газетінде 2009 жылғы 27 ақпанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селоларының", "селолары", "селосының" деген сөздер тиісінше "ауылдарының", "ауылдары", "ауылының" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.".
2. Мұнайлы аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (А. Жанбуршина) осы қаулы мен шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Б.Жолбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г.Себепбаева
Аудан әкімі Н.Тәжібаев
Аудандық мәслихат
хатшысы
Б. Назар

О внесении изменений в постановление акимата Мунайлинского района от 22 января 2009 года №16-қ и в решение Мунайлинского районного маслихата от 3 февраля 2009 года №13/130 "Об изменении административно -территориальных границ сел Баянды, Мангистау"
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 17 июля 2015 года № 196-қ и решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 23 июля 2015 года № 35/373. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 14 августа 2015 года № 2805
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законадательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в постановление акимата Мунайлинского района от 22 января 2009 года № 16-қ и в решение Мунайлинского районного маслихата от 3 февраля 2009 года № 13/130 "Об изменений административно-территориальных границ сел Баянды, Мангистау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-7-36, опубликовано в газете "Мұнайлы" 27 февраля 2009 года):
в загаловок и по всему тексту на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.".
2. Руководителю аппарата Мунайлинского районного маслихата (А.Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления и решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима района Жолбаева Н.Б.
4. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г.Себепбаева
Аким района Н.Тажибаев
Секретарь районного
маслихата
Б. Назар