Мұнайлы аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы № 38/416 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қарашада № 2893 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспесі жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 27.04.2018 № 22/274 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Мұнайлы аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қызылтөбе ауылдық округі бойынша бағалық аймақтарға бөлу шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкасына түзету коэффициенттері туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 30/309 Мұнайлы аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2706 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 мамырда № 33-34 (484-485) "Мұнайлы" газетінде жарияланған) шешіміне:
мемлекеттік тілдегі 2 және 4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын:
"2. "Қызылтөбе селолық округі бойынша бағалық аймақтарға бөлу шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкасына түзету коэффициенттері туралы" 2009 жылғы 8 мамырдағы № 15/165 Мұнайлы аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-7-49 болып тіркелген, 2009 жылғы 19 маусымда № 24 (80) "Мұнайлы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.";
"4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі, заңдылық, құқық тәртібі, депутаттар өкілеттілігі және әдеп жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрайымы Г. Себепбаева).";
2) "Қызылтөбе ауылдық округін салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасы және жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 30/310 Мұнайлы аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2704 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 мамырда № 33-34 (484-485) "Мұнайлы" газетінде жарияланған) шешіміне:
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. "Қызылтөбе селолық округін салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасы және жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері туралы" 2009 жылғы 08 мамырдағы № 15/166 Мұнайлы аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-7-50 болып тіркелген, 2009 жылғы 19 маусымда № 24 (80) "Мұнайлы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.";
мемлекеттік тілдегі 4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі, заңдылық, құқық тәртібі, депутаттар өкілеттілігі және әдеп жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрайымы Г. Себепбаева).".
2. Мұнайлы аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в некоторые решения Мунайлинского районного маслихата
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 28 октября 2015 года № 38/416. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 27 ноября 2015 года № 2893.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 27.04.2018 № 22/274 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Внести следующие изменения в некоторые решения Мунайлинского районного маслихата:
1) в решение Мунайлинского районного маслихата от 20 марта 2015 года № 30/309 "О границах ценового зонирования и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по сельскому округу Кызылтобе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2706, опубликовано в газете "Мұнайлы" от 15 мая 2015 года № 33-34 (484-485)):
в пункт 2 и 4 на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется;
2) в решение Мунайлинского районного маслихата от 20 марта 2015 года № 30/310 "О схем зонирования и поправочных коэффициентах к базовой ставке земельного налога для целей налогообложения сельского округа Кызылтобе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2704, опубликовано в газете "Мұнайлы" от 15 мая 2015 года № 33-34 (484-485)):
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Признать утратившим силу решение Мунайлинского районного маслихата от 8 мая 2009 года № 15/166 "О схем зонирования и поправочных коэффициентах к базовой ставке земельного налога для целей налогообложения по сельскому округу Кызылтобе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-7-50, опубликовано в газете "Мұнайлы" от 19 июня 2009 года № 24(80)).";
в пункт 4 на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется.
2. Руководителю аппарата Мунайлинского районного маслихата (А.Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі, заңдылық, құқық тәртібі, депутаттар өкілеттілігі және әдеп жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрайымы Г. Себепбаева).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Есенкулов
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Назар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
мемлекеттік кірістер комитеті Маңғыстау
облысы бойынша мемлекеттік кірістер
департаментінің Мұнайлы ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М. Таңатар
28 қазан 2015 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін атқарушы
Ә. Өтегенов
28 қазан 2015 жыл

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Мунайлинского районного маслихата по социальным вопросам, законности, правопорядка, по депутатским полномочиям и этике (председатель комиссии Себепбаева Г).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии      С.Есенкулов
Секретарь районного маслихата      Б.Назар
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения "Управление
государственных доходов
по Мунайлинскому району Департамента
государственных доходов по Мангистауской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
Танатар М.
28 октябрь 2015 год
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Мунайлинский
районный отдел земельных отношений"
Отегенов А.
28 октябрь 2015 год